Puikiai nusiteikusi Monika Liu grįžo į Lietuvą ir prabilo apie Ukrainos žiuri skirtą 0 balų

„Eurovizinė“ kelionė Turine baigėsi. Dainų konkurso finale 14 vietą su lietuviška daina „Sentimentai“ užėmusi Monika Liu – jau Lietuvoje.

Lietuvos atstovė kartu su visa delegacija gerokai po vidurnakčio nusileido Vilniaus oro uoste. Čia ją pasitiko žiniasklaidos atstovai. 

„Labai gera sugrįžti, bet jau taip įpratau būti su žmonėmis, kad šiandien, kai likau viena, apėmė toks keistas nerimas. Dabar norėsiu pailsėti.

Džiaugiuosi, kad man „Eurovizija“ praėjo lengvai, tai buvo nauja patirtis“, – ką tik išlipusi iš lėktuvo susirinkusiai žiniasklaidai sakė puikiai nusiteikusi Monika.

Ji teigė labai palaikiusi Ukrainos grupę „Kalush Orchestra“. Su jais lietuvė susibendravo, o dabar, grįžusi į Lietuvą, ji tikrai ketina klausytis jų muzikos.

„Jie labai apsidžiaugė, kai laimėjo. Mes visą laiką iki tol bendraudavome – šalia stovėdavome. Jiems labai svarbus palaikymas. Vakar buvo šventė, „Eurovizijoje“ taip viskas pompastiškai, gražu, o „Kalush Orchestra“ yra iš visai kito konteksto... Aš tikiuosi, kad jie turės dar vieną pergalę“, – kalbėjo atlikėja.

Ukrainos žiuri Lietuvai skyrė 0 balų, o tuo tarpu Ukrainos televizijos žiūrovai per pirmąjį pusfinalį Monikai Liu skyrė 12 balų, o finale – 10. Dėl šio įvykio Ukrainos kultūros ir informacijos ministras Aleksandras Tkačenko apgailestavo ir šią situaciją įvardijo „gėda“.

„Žmonės teisinasi... O aš nė karto apie tai nepagalvojau, tikrai neįsižeidžiau. Svarbu, kad žmonės vertino. Čia visiškai nėra apie tai. Buvo svarbiausia, kad jie laimėtų“, – teigė Monika Liu.

Muzikos šventės metu daug dėmesio buvo skirta Monikos Liu įvaizdžiui. Ją Italijos mados žurnalas „Vanity Fair“ įvardijo rafinuočiausia atlikėja.

„Ši šukuosena labai praktiška – visiems rekomenduoju“, – juokavo ji.

Vos pasibaigus „Eurovizijos“ finalui, Monika Liu neslėpė džiausmo, tačiau buvo pavargusi. Įpusėjus spaudos konferencijai, kurioje buvo kalbinami konkursą laimėję „Kalush Orchestra“, dainininkė kartu su Lietuvos delegacija autobusu patraukė į viešbutį.

Atlikėja į kambarį neskubėjo – džiugiai šnekučiavosi su Lietuvos žurnalistais viešbučio foje.

„Šiandien yra 14 diena, aš užėmiau 14 vietą ir esu labai laiminga. Mano tikslas buvo, kaip ir sakiau, pakliūti į finalą – į jį patekau. Ačiū visiems ir ačiū Dievui laimėjo Ukraina“, – po pasirodymo džiaugėsi Monika Liu.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder