Žiniasklaida išsiaiškino, kur nuo sankcijų slapstosi Putino meilužė Kabajeva

Putinas liepė Alinai Kabajevai pasidaryti abortą, todėl jų santykiai "pablogėjo"

Nepatvirtintais duomenimis, Vladimiro Putino automobilis buvo užpultas per galimą pasikėsinimą nužudyti karo Ukrainoje metu, - paskelbė dailymail.co.uk.

Teigiama, kad į jo limuzino kairįjį priekinį ratą trenkė garsus smūgis, po kurio pasirodė tiršti dūmai".

Automobilis nuvažiavo į saugią vietą su V. Putinu nenukentėjęs, tačiau buvo suimta daugybė jo apsaugos tarnybos darbuotojų - o kiti asmens sargybiniai dingo - teigiant, kad buvo pasikėsinta į slaptą informaciją apie 69 metų valdovo judėjimą, sakoma Generalinės SVR "Telegram" kanale.

General SVR yra Rusijos "Telegram" kanalas, kuriame reguliariai skelbiama tariama slapta informacija apie V. Putiną ir Kremlių. 

Prezidento asmens sargybinių tarnybos vadovas ir dar keli žmonės buvo nušalinti nuo pareigų ir yra sulaikyti, - teigė kanalas, tačiau nieko neįvardijo.

"Apie prezidento judėjimą šiame korteže žinojo siauras ratas žmonių, ir visi jie buvo iš prezidento apsaugos tarnybos.

Po incidento trys iš jų dingo.

Būtent šie žmonės buvo pirmajame kortežo automobilyje.

Jų likimas šiuo metu nežinomas.

Automobilis, kuriuo jie važiavo, buvo rastas tuščias už kelių kilometrų nuo įvykio.

Vieni skeptiškai vertina "General SVR", tačiau kiti sako, kad tai vienas iš nedaugelio žinomų antiputiniškų kanalų Rusijoje, kuris leidžia susipažinti su tikraisiais Kremliaus įvykiais.

Anot antikremliško kanalo, V. Putinas į savo oficialiąją rezidenciją grįžo nenurodytą dieną su "atsarginiu" kortežu, nes labai baiminasi dėl saugumo.

Jį sudarė penki šarvuoti automobiliai, o V. Putinas sėdėjo trečiajame, teigiama pranešime.

Liepė Kabajevai pasidaryti abortą

putinas-kabajeva

Tas pats šaltinis atskirame pranešime teigia, kad V. Putinas liepė savo žaviajai meilužei 39 metų Alinai Kabajevai, buvusiai olimpinei gimnastei, pasidaryti abortą, todėl jų santykiai "pablogėjo".

Patikrinti bet kurį iš šių neįprastų teiginių iš karto neįmanoma.

Apie Kabajevą sklando gandai, kad ji turi kelis vaikus su Kremliaus vadovu, kuriam kitą mėnesį sukaks 70 metų.

Pastarosiomis savaitėmis ji slapstėsi

Paskutinį kartą ji buvo pastebėta birželio pirmoje pusėje Sankt Peterburge, bet nuo to laiko viešumoje nesirodė.

"Šių metų gegužės pradžioje jau kalbėjome, kad Alina Kabajeva yra nėščia, o paaiškėjus negimusio vaiko lyčiai, pranešėme, kad Putinas ir Kabajeva netrukus susilauks mergaitės", - paskelbė kanalas.

"Tačiau Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas manė, kad Kabajevos nėštumas yra nesavalaikis, o kito, neplanuoto vaiko gimimas - nepageidaujamas.

Dėl to Putino ir Kabajevos santykiai pablogėjo.

'O rugpjūčio pabaigoje prezidentas primygtinai reikalavo, kad Alina pasidarytų abortą, nors nėštumas jau buvo daugiau nei 20 savaičių ir nebuvo jokių medicininių bei socialinių indikacijų abortui.

"Po aborto kilo komplikacijų ir kurį laiką Kabajeva negalėjo rodytis viešumoje.

Atsisakė dalyvauti koncerte

Kabajeva atsisakė savo globėjos Irinos Viner - ilgametės buvusio futbolo klubo "Arsenal" dalininko Ališero Usmanovo žmonos - prašymo dalyvauti praėjusį savaitgalį Maskvoje vykusiame šventiniame koncerte.

Putinas niekada nepatvirtino santykių su Kabajeva.

V. Putinas turi du oficialiai pripažintus vaikus - 37 metų Mariją ir 35 metų Kateriną, abu nuo pirmosios žmonos Liudmilos.

Daktarė Marija Voroncova, metais jaunesnė už Kabajevą, gimė, kai Rusijos prezidentas buvo KGB šnipas Vokietijoje, yra retų genetinių vaikų ligų ekspertė.

Ji yra Rusijos sveikatos apsaugos ministerijos Nacionalinio medicininių tyrimų centro Endokrinologijos skyriaus vyriausioji mokslininkė.

Jos išsiskyrusi sesuo Katerina yra Maskvos valstybinio universiteto Sudėtingų sistemų matematinių tyrimų instituto direktoriaus pavaduotoja.

Ji yra buvusi sportinio "rokenrolo" šokėja.

Abi vyresniosios dukros, skirtingai nei Kabajeva ir nepripažintas Putino "meilės vaikas" 19-metė Luiza Rozova, sulaukė Vakarų sankcijų.

Luiza yra valytojos, tapusios multimilijoniere, 45 m. Svetlanos Krivonogich duktė, dabar ji yra vieno didžiausių Rusijos bankų bendrasavininkė, viena turtingiausių šalies moterų, kurios finansinis ir turtinis turtas vertinamas 74 mln. svarų sterlingų.

putinas
 

Organizatorių nuotr.

putinas

putinas

putinas

putinas

putinas

putinas-kabajeva

 

putinas-kabajeva

Raktažodžiai
Sidebar placeholder