Putino dukterys paliko vyrus: jaunėlė įsimylėjo Zelenskį, vyresnėlė išsirinko vadybininką

Rusijos prezidento jaunesnioji dukra Katerina Tichonova palaiko santykius su garsiu baleto šokėju Igoriu Zelenskiu, kuris pastaraisiais metais dirbo Vokietijoje, ir turi 2017 m. gimusią dukrą, nustatė Rusijos ir Vokietijos tiriamosios žurnalistikos atstovai. Žiniasklaida anksčiau teigė, kad Vladimiro Putino vyresnioji dukra Marija Voroncova taip pat turi naują partnerį ir vaiką.

 

Žiniasklaida, remdamasi bendru „Važnyje istorii“ („Svarbios istorijos“) ir „Der Spiegel“ tyrimu, rašė, kad po to, kai Katerina Tichonova išsiskyrė su pirmuoju vyru Kirilu Šamalovu – Rusijos naftos chemijos bendrovės „Sibur“ valdybos pirmininko pavaduotoju, ji pradėjo susitikinėti su 52 metų Igoriu Zelenskiu, dabar jau buvusiu Bavarijos valstybinio baleto teatro Vokietijoje meno vadovu.

Archyvų nuotr.

Igoris Zelenskis

Šių metų balandį jis atsistatydino – matyt, dėl to, kad nenorėjo viešai pasmerkti Rusijos pradėjo karo prieš Ukrainą, teigiama tyrime.
Naują šeimą lydi V. Putino apsauga

Atlikdami tyrimą žurnalistai gavo 2019 m. gruodžio 9 d. Vnukovo oro uosto VIP terminale nusileidusio lėktuvo keleivių sąrašą, rašo portalas „Agenstvo“.

Jų duomenimis, lėktuve buvo K.Tichonova, I.Zelenskis, jų dukra, kuriai tuo metu buvo dveji metai, taip pat dvi auklės, fortepijono mokytoja ir trys Rusijos prezidento saugumo tarnybos darbuotojai, patikslina portalas „Meduza“.

Archyvų nuotr.

Ekrano nuotr./Katerina Tichonova

Tyrimo autoriai tvirtina turintys duomenų apie kitus K.Tichonovos skrydžius, iš kurių matyti, kad per pastaruosius dvejus metus į Miuncheną, kur dirbo I.Zelenskis, ji skrido daugiau kaip 50 kartų.

Trečiasis šaltinis – anonimas, kuris maždaug prieš dvejus metus „Svarbių istorijų“ redakcijai atsiuntė K.Tichonovos buvusio vyro K.Šamalovo laiškų archyvą.

Dabar šis anoniminis šaltinis perdavė tyrėjams bylas, kurias autoriai vadina Prezidento saugumo tarnybos darbuotojo ir K.Tichonovos asmens sargybinio (jo pavardė minima tyrime) elektroninio pašto dokumentais.

Teigiama, kad šiuose dokumentuose yra V.Putino dukters, Igorio Zelenskio ir 2017 m. gimusios mergaitės pasų kopijos. Jos tėvavardis – Igorovna. Tyrimo autoriai teigia, kad K.Tichonovos apsaugininkas visiems jiems nupirko lėktuvo bilietus.

Galiausiai „Der Spiegel“ šaltinis Bavarijos valstybiniame operos ir baleto teatre, paklaustas apie I.Zelenskį, atsakė, kad jis „greičiausiai yra V.Putino dukters partneris“.

Tyrėjams nepavyko nustatyti, kada ir kokiomis aplinkybėmis K.Tichonova ir I.Zelenskis susitiko. Jie gali tik tvirtinti, kad jauniausioji V.Putino dukra nuo 2017 m. dažnai skraido į Miuncheną. I.Zelenskis neatsiliepė į telefono skambučius.
Garsus baleto šokėjas ir choreografas

I.Zelenskis yra garsus sovietų ir rusų baleto šokėjas ir choreografas, jam 52 metai, nuo 2016 m. jis buvo Bavarijos valstybinio operos ir baleto teatro meno vadovas. Nuo dešimtojo dešimtmečio pradžios jis dirbo Niujorke, Berlyne, Londone ir kitose svarbiausiose pasaulio scenose. Iki 2016 m. vasaros buvo Novosibirsko operos ir baleto teatro meno vadovas.

Archyvų nuotr.

Bavarijos valstybiniame operos ir baleto teatro nuotr./Igoris Zelenskis

Nuo 2018 m. jis yra Nacionalinio kultūros paveldo fondo, kuris stato didelius kultūros ir švietimo kompleksus Rusijoje, stebėtojų tarybos narys. Kaip rašo BBC, ši idėja priklausė asmeniškai V.Putinui. Fondą įsteigė Didysis teatras, Tretjakovo galerija, „Ermitažas“ ir Marijos teatras tais pačiais 2018 m. Statybos rangovas buvo V.Putino bičiulio Arkadijaus Rotenbergo įmonė „Stroygazmontazh“.

Ateityje I.Zelenskis tikriausiai vadovaus operos ir baleto teatrui Sevastopolyje – apie šį projektą 2018 m. paskelbė pats V.Putinas, rašo „Meduza“.

Pasak portalo, glaudus bendravimas su K.Tichonova prasidėjo dar tada, kai I.Zelenskis vadovavo Maskvos Stanislavskio ir Nemirovičiaus-Dančenkos muzikinio teatro Maskvoje trupei, kur dirbo 2011-2016 m.. Žurnalistų šaltiniai tvirtina, kad po spektaklių juos matydavo kartu.
Antroji dukra įsimylėjo vadybininką

Balandžio pradžioje portalas „Meduza“ ir televizijos kanalas „Nastojaščeje vremia“ („Realus laikas“) paskelbė tyrimą, kuris atskleidė, kad Rusijos prezidento vyresniosios dukters Marijos Voroncovos naujasis gyvenimo draugas yra 34 metų Maskvos vadybininkas Jevgenijus Nagornyjus.

Archyvų nuotr.

Marija Voroncova / Stop kadras

Tyrimo autoriai teigė, kad 42 metų Nyderlandų pilietis verslininkas Jorritas Faassenas, kurį žiniasklaida vadino V.Putino žentu, jau išsiskyręs su M.Voroncova, tačiau prasidėjus Rusijos invazijai į Ukrainą nusprendė pasilikti Maskvoje, faktiškai palikdamas savo tėvynę.

Remdamiesi nuotraukomis iš draugės vestuvių ir oro linijų duomenų bazės duomenimis, žurnalistai padarė išvadą, kad M.Voroncova palaiko romantiškus santykius su J.Nagornyjumi.

Tyrimo autoriai teigia, kad pora susilaukė vaiko, kuris kartu su tėvais keliavo po pasaulį ir turi tėvo pavardę.

Jų teigimu, J.Nagornyjus studijavo Maskvos finansų ir teisės universiteto Muitinės fakultetee, dirbo „Rosoboronexport“ muitinės tarpininku, o vėliau tapo „Eurochem“ vyriausiuoju specialistu.

Žurnalistai taip pat teigė, kad užmezgęs santykius su M.Voroncova, J.Nagornyjus tapo bendrovės „Novatek“, kurios vienas iš savininkų yra V.Putino draugas Genadijus Timčenka, vadybininku.

Jie taip pat pažymėjo, kad prieš santykius su prezidento dukra jis domėjosi opozicijos darbotvarke, tačiau vėliau savo pažiūras pakeitė.

 

Archyvų nuotr.

Jevgenijus Nagornyjus ir Marija Voroncova draugų vestuvėse

Marija karštai palaiko tėvą

Šią savaitę M.Voroncovos pavardė vėl pasirodė žiniasklaidoje ir socialiniuose tinkluose, kai žurnalistas Dmitrijus Kolezevas iš neįvardyto šaltinio gavo ekrano nuotraukas iš Maskvos valstybinio universiteto Fundamentaliosios medicinos fakulteto absolventų pokalbių kambario, kurį, kaip rašė „Reuters“, M.Voroncova baigė 2011 m.

Šaltinis užsiminė, kad pokalbių kambario dalyvė Marija V, 2011 m. baigusi universitetą, yra vyresnioji V.Putino duktė.

Šiame pokalbių kambaryje, sprendžiant iš ekrano nuotraukų, dažnai diskutuojama politinėmis temomis, o dabar dažnai kalbama apie karą Ukrainoje, rašė D.Kolezevas. Pasak jo, Marija V aktyviai dalyvauja daugelyje diskusijų: „Sprendžiant iš jos žinučių, kurių kopijas šaltinis perdavė man, ji ne tiesiogiai pritaria karui, bet palaiko oficialų Rusijos naratyvą, pagal kurį Rusija yra ne agresorė, o auka.“

„Kalbėdama apie asmeninę prezidento atsakomybę už tai, kas įvyko, Marija V siūlo nekaltinti vieno asmens ir patikina: JAV ir Vakarai bando susilpninti Rusiją ir paversti ją žaliavų šaltiniu“, – tariamos V.Putino dukters požiūrį apibūdino žurnalistas.
Sankcijos taikomos ir dukroms, ir meilužei

Abiem suaugusioms V.Putino dukterims taikomos JAV, Kanados, ES, Jungtinės Karalystės, Australijos ir Naujosios Zelandijos sankcijos. Kaip kitas galimas Tichonovos pavardes JAV Iždo departamentas nurodė „Šamalova“, o Voroncovos atveju – „Faassen“ ir „Putina“, pažymėjo žiniasklaida.

Praėjusią savaitę Jungtinė Karalystė tapo pirmąja Vakarų šalimi, įvedusia sankcijas garsiai gimnastei Alinai Kabajevai, įtraukdama ją tarp kitų V.Putino šeimos narių. Buvusiai Rusijos prezidento žmonai Liudmilai Putinai (Očeretnajai), taip pat Kabajevos senelei irgi buvo pritaikytos sankcijos.

Archyvų nuotr.

Vladimiras Putinas ir Alina Kabajeva 

Anksčiau JAV laikraštis „Wall Street Journal“ paskelbė tyrimą, kuriame daro išvadą, kad Rusijos prezidentas su A.Kabajeva susilaukė trijų vaikų, o JAV svarstė galimybę įvesti jai sankcijas, tačiau „paskutinę minutę“ atsisakė šios idėjos, kad „nepapiktintų“ V.Putino.

V.Putinas niekada nei patvirtino, nei paneigė, kad M.Voroncova ir K.Tichonova yra jo dukterys iš santuokos su Liudmila Putina.

Balandžio pradžioje jo atstovas spaudai Dmitrijus Peskovas, paklaustas apie JAV sankcijas jų atžvilgiu, sakė, kad „sunku suprasti ir paaiškinti“ „tam tikrų apribojimų“ taikymą šeimos nariams.

Kremlius nekomentavo nei sankcijų A.Kabajevai, nei jos santykių su V.Putinu.

Tačiau praėjus vos kelioms minutėms po to, kai jos pavardė buvo įtraukta į Didžiosios Britanijos sankcijų sąrašą, Rusijos užsienio reikalų ministerija patarė Rusijos piliečiams susilaikyti nuo kelionių į Jungtinę Karalystę ir bandymų gauti šios šalies vizas.
 

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder