Reikliausias Zodiako ženklas - jie nori viso jūsų dėmesio

Jie nori nuolatinio patikinimo ir viso jūsų dėmesio.

3 Žuvys

Žuvys yra itin jautrus vandens ženklas, garsėjantis svajojimu ir pasinėrimu į meninius ieškojimus. Pasak knygų autorės ir astrologės Lisos Barrettos, šis ženklas, kaip ir vanduo, "neturi apibrėžtų ribų, todėl jie gali ieškoti gelbėtojų, kai per giliai įklimpsta ir praranda realybės pojūtį, tokį kaip sąskaitos, kurias reikia apmokėti, ir įsipareigojimai, kurių reikia laikytis, kontrolę".

Žuvys taip pat yra vienas romantiškiausių Zodiako ženklų, todėl jos visada ieško pasakos, kurią greičiausiai susikūrė savo vaizduotėje. "Santykiuose Žuvys nieko nenori daugiau, kaip tik praleisti visą laiką su partneriu, - sako Bennet. "Jų didžiulis poreikis gali atstumti net ir pačius ištikimiausius".

Jei šis ženklas sugebės atsitraukti nuo savo emocijų ir nusiimti rožinius akinius, jie išmoks būti savarankiškesni.

2 Svarstyklės

Svarstykles valdo Venera, romantikos planeta, todėl jos įsimyli stipriai, pastebi Bennet. "Kai jų emocijos tampa nekontroliuojamos, meilės prisipažinimai teka kaip vanduo, o jų poreikis gali tapti labai nepatrauklus."

Tačiau tai daugiau nei tik meilė: Svarstyklės taip pat nesijaučia patogiai būdamos vienišos. "Daugumą Svarstyklių gąsdina mintis apie "laiką vienam". Jos mieliau toleruotų vidutiniškus santykius nei būtų vienos", - aiškina Tara Redfield, profesionali astrologė iš "Another Day Greener Lifestyle & Astrology".

Prie jų poreikių prisideda ir tai, kad Svarstyklės yra svarstyklių ženklas, visada siekiantis pusiausvyros ir harmonijos ir dedantis daug pastangų, kad visi būtų laimingi.

"Svarstyklės taip pat labai mėgsta patikti žmonėms ir turi poreikį jaustis mėgstamos ir geidžiamos, todėl gali būti labiau priklausomos nuo kitų ženklų", - priduria Redfildas.

1 Vėžys

Kaip ir Jautis, Vėžys yra ženklas, kuris, norėdamas jaustis saugus, pasikliauja komfortu ir stabilumu. Būdami Zodiako globėjai, jie nieko nemėgsta labiau nei turėti žmogų, kuriuo galėtų rūpintis.

"Todėl jie turi pernelyg priklausomų nuo partnerių ir net kitų šeimos narių reputaciją", - sako Redfildas. "Jie siekia, kad jų emociniai poreikiai būtų patenkinti per asmeninius santykius."

Jų nuotaikingumas taip pat nepadeda. "Valdomi Mėnulio, Saulės sistemos emocijų centro, jie yra žinomi tuo, kad leidžia savo neigiamiems jausmams užvaldyti juos ir dažnai puola į gilias kraštutinės melancholijos bangas", - aiškina Klarė. "Kaip draugas, dėl prastos nuotaikos ir poreikio jį nuraminti kartais gali būti varginantis."

O jei esate artimas Vėžiui, dažnai gali atrodyti, kad neįmanoma patenkinti jį poreikių.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder