Renata Šakalytė-Jakovleva – apie kelionę, tapusią tikru santykių išbandymu: „Tai buvo stebuklas“

(1)

Žavioji „TV pagalbos“ vedėja Renata Šakalytė-Jakovleva prieš kameras visuomet atrodo elegantiška ir itin pasitempusi.

Tačiau artimieji žino ir kitą, ne ką mažiau ryškią Renatos pusę – vaikystėje jai nebuvo baisūs jokie kaimo darbai, o užaugusi su būsimu vyru ji leidosi į tokią kelionę, į kurią įkalbėti kitą moterį matyt būtų buvę sunku.

Ne tokiai stipriai porai šis santykių išbandymas būtų galėjęs pasibaigti ir kitaip…

Vis dėlto Renata įrodė, kad nėra nė vieno nuotykio, kuriam ji nepasirašytų. Apie visa tai žinoma moteris papasakos jau šį trečiadienį, TV3 laidoje „Gero vakaro šou“.

Nors Renata augo Kėdainiuose, visa jos vaikystė prabėgo kaime – čia ji nebijodavo imtis jokių sunkesnių darbų. Krėsti išdaigų – taip pat. Neverta stebėtis, kad žavi mergina sužavėjo ir ne vieną vietinį kaimo jaunuolį.

„Esu laiminga, kad kol kas nė vienos savo buvusios simpatijos nesu sutikusi „TV pagalboje“. Vadinasi, jie neturi problemų!“ – juokaus Renata.

Laidos žiūrovai bus supažindinti ir su geriausia Renatos drauge Brigita – moteris pasidalins prisiminimais iš vaikystės. O taip pat laidoje bus paviešinti ir archyviniai kadrai iš pačios Renatos gyvenimo.

Vienas iš jų Renatos širdyje turi ypatingą vietą, mat čia įamžinta jai itin svarbi akimirka iš neįtikėtinos kelionės.

„Su būsimu vyru mano dieduko motociklu leidomės į kelionę aplink Baltijos jūrą. Tai buvo mano gyvenimo kelionė – nuvažiavome beveik 5000 kilometrų. O nuostabiausia buvo tai, kad prieš šią kelionę vyras man pasipiršo“, – su šypsena pasakos R. Šakalytė-Jakovleva bei pridės, kad kelionė tapo pačiu geriausiu santykių išbandymu.

Ir iš tiesų – ši patirtis leido vienas kitą patikrinti, mat nuolatos tekdavo susidurti su beprotiškiausiais iššūkiais. Kelionės metu pora nakvodavo palapinėse, o ir valgyti kiekvieną dieną ruošdavo pati Renata. Moteris laidoje juokaus, kad dėl to jiedu kiekvieną dieną ragaudavo vis kitaip pagamintus makaronus.

„Kai važiavome pro Suomiją, ten kaip tik buvo Joninės. O kai ten vyksta Joninės, nedirba niekas – net degalinės. Tuo metu mus užklupo beprotiška liūtis, o motociklas ėmė ir sustojo.

Pradėjome žiūrėti, kas atsitiko – pasirodo, kad kalta buvo kažkokia minimali detalė, nuo kurios priklausė visas riedėjimas. Mano vyras atsarginės neturėjo…

Tačiau pro šalį kaip tik važiavo suomių šeima – jie sustojo, paklausė, ar mums reikia pagalbos?

O tuomet suomis pasakė, kad už 5 kilometrų yra jo ferma, ir savo daržinėje jis tokių motociklų turi gal 5 ar 8, tad pasiūlė tos detalės nuvažiuoti paieškoti ten. Taip jis išsivežė mano vyrą, o šis rado tą detalę – mūsų motociklas ir vėl ėmė riedėti! Tai buvo stebuklas – Suomijos gūdumoje to niekuomet negalėtum tikėtis“, – apie neįtikėtiną sėkmę pasakos Renata.

Tiesa, vieno tokio gedimo užteko – jau šį vakarą žiūrovai išgirs, ką būtų padariusi Renata, jei motociklas būtų sugedęs ir vėl.

 „Gero vakaro šou“ – trečiadieniais, 20 val. per TV3!

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder