Rodo tariamą Marilyn Monroe suknelės sugadinimą po to, kai Kim Kardashian ją vilkėjo "Met Gala" renginyje

Atrodo, kad naujose nuotraukose matyti, kaip atrodė ikoninė Marilyn Monroe "Happy Birthday" suknelė prieš ir po to, kai ją 2022 m. gegužę "Met Gala" renginyje ją vilkėjo Kim Kardashian. Kardashian vilkėjo suknelę kelias minutes ant raudonojo kilimo, tačiau, atrodo, net ir to pakako, kad būtų padaryta tam tikra žala.

Kardashian, vilkinti suknelę, kuria pasipuošusi Marilyn Monroe 1962 m. dainavo prezidentui Johnui F. Kennedy, tapo diskusijų objektu, daugelis kaltino realybės šou žvaigždę piktnaudžiaujant istoriniu kūriniu. 

Istorikas Skotas Fortneris pasidalijo dviem nuotraukomis, kuriose, pasak jo, suknelė pavaizduota prieš ir po to, kai ją dėvėjo K. Kardashian, ir apkaltino tiek K. Kardashian, tiek "Ripley's Believe It Or Not" - muziejų, kuriam priklauso suknelės originalas.

Archyvų nuotr.

Kardashian drastišką svorio metimą, kad tilptų į Marilyn Monroe suknelę, gerbėjai laiko "bjauriu" ir "neatsakingu".

Fortneris teigia, kad nuotraukos po suknelės buvo padarytos birželio 12 d., po to, kai suknelė buvo grąžinta į "Ripley's" Holivudo muziejų.

Prieš suknelės dėvėjimą nuotraukose matyti puikios būklės suknelės kristalai. Tačiau nuotraukoje po suknelės naudojimo matyti, kad joje trūksta daug kristalų, o kai kurie kabo ant siūlų.

Jis toliau klausė "Ripley's Believe It Or Not" muziejaus, ar buvo verta leisti Kardashian pasiskolinti suknelę.

"Ripley's Believe It Or Not" tvirtino, kad ėmėsi visų priemonių suknelei apsaugoti.

Archyvų nuotr.

Archyvų nuotr.

"Ripley's" pranešime spaudai teigiama: "Buvo labai rūpinamasi išsaugoti šį popkultūros istorijos kūrinį. Pasitelkus drabužių konservavimo specialistus, vertintojus ir archyvistus, drabužio būklė buvo svarbiausias prioritetas."

Jie taip pat nurodė, kad Kardashian didžiąją renginio dalį vilkėjo originalios suknelės kopiją.

Muziejaus licencijavimo ir leidybos viceprezidentė Amanda Joiner taip pat papasakojo apie priemones, kurių jie ėmėsi suknelei apsaugoti.

Ji sakė: "Su ja atlikome du skirtingus bandymus. Pirmasis buvo balandžio mėnesį Los Andžele, o antrasis - vėliau balandžio mėnesį, kad įsitikintume, ar suknelė tiks."

Joineris taip pat minėjo, kad jie daug diskutavo su Kardashian komanda dėl tinkamos suknelės priežiūros. Net per "Met Gala" pokylį Kardashian lydėjo muziejaus atstovas. 

Archyvų nuotr.

Ekrano nuotr.

Žmonėms analizuojant šį klausimą, ekspertai taip pat išsakė savo nuomonę. Kai kurie istorikai taip pat teigė, kad leidimas K. Kardashian dėvėti suknelę galėjo jai pakenkti.

"Istorinio drabužio dėvėjimas jį sugadina. Visiška pabaiga. Šešiasdešimties metų senumo puošta šilkinė suknelė turės problemų, silpnų vietų", - sakė konservatorė Sarah Scaturro.

Šaltinis: yourtango.com

Rodo tariamą Marilyn Monroe suknelės sugadinimą

Skaitomiausi portalai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder