Rokas Yan užbūrė sostinę – koncerte romantiškos akimirkos ir klausytojų dėmesys

Sparčiai populiarėjantis atlikėjas Rokas Yan trečiadienio vakarą savo muzikos gerbėjus sukvietė į jau antrąjį šią vasarą koncertą sostinėje. Kupinas romantiškų momentų ir energijos koncertas – nepaliko abejingų.

 

Atlikėjas koncerte papasakojo apie gimusias dainas bei atskleidė būsimo albumo pavadinimą. Jau rugpjūčio 29 dieną žinomas dainininkas vasaros sezoną užbaigs Kauno „OLDMAN“ kiemelyje.

Dar prieš koncertą žinomų dainų autorius Rokas Yan džiaugėsi vasara ir teigė, kad tai svajonės išsipildymas. Panašu, kad svajonės kūrėjui pildosi su kaupu.

Trečiadienio vakarą atlikėjų dainų išgirsti susirinko gausus būrys klausytojų. Rokas Yan „Vasaros terasos“ scenoje šį sezoną pasirodo jau antrąjį kartą.

„Svajojau apie tokias vasaras kaip ši – niekada anksčiau neteko surengti tokio kiekio koncertų per tokį trumpą laiką. Jaučiu, kaip keičiuosi ir augu ne tik kaip atlikėjas, bet ir kaip žmogus.

Prireikė ne vienų metų, kad mano tikslas realizuotųsi, todėl jaučiu atsakomybę prieš savo auditoriją nuolat tobulėti ir kurti vis geresnes patirtis.

Niekas taip nemotyvuoja, kaip galimybė keliauti po miestus ir miestelius, susitikti su klausytojais gyvai, matyti, kaip jie dainuoja žodžius, kuriuos kažkada parašiau“, – pasakoja Rokas Yan.

Koncerto metu atlikėjas nestokojo geros energijos, dalijosi savo kūrybos subtilybėmis ir atskleidė būsimojo albumo pavadinimą. Pasak dainininko, užbaigus vasaros koncertų maratoną visą dėmesį sutelks būtent į šį darbą, kuris simboliškai pradės ir naująjį etapą.

„Vakar įvykęs koncertą ir rugpjūčio 29 dienos koncertas Kaune – beprotiškai svarbūs ir simboliški. Tai bus tarsi tam tikro etapo užbaigimas, po kurio laukia tai, kas intriguoja. Užbaigsime kurti albumą „Melodramos“.

Pats nekantrauju sulaukti akimirkos, kuomet galėsiu pasidalinti nauja muzika su klausytojais. Kaune su grupe ruošiamės vasarą uždaryti su didžiule energija ir atsidavimu, tad visų kauniečių labai laukiame!“, – kviesdamas į būsimą koncertą teigia Rokas Yan.

Rokas Yan su grupe Kauno „OLDMAN“ kiemelyje solinį koncertą surengs jau rugpjūčio 29 dienos vakarą. Bilietus į būsimą renginį platina Bilietai.lt.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder