Rolandas Mackevičius, Mantas Stonkus ir Mantas Katleris įsigijo krepšinio klubą: išsikėlė svarbų tikslą

Sportu ilgus metus besidomintys podkasto „Vėl tie patys“ kūrėjai Rolandas Mackevičius, Mantas Stonkus ir Mantas Katleris įsigijo Vilniaus krepšinio klubą.

Žinomi vyrai sako, kad šį žingsnį žengė norėdami palaikyti aktyvius sostinės krepšininkus.

R. Mackevičiui, M. Stonkui ir M. Katleriui priklausančiam ir jų globojamam krepšinio klubui suteiktas „Vėl tie patys“ („VTP“) vardas taip pat neatsitiktinai.

Kaip pasakojo R. Mackevičius, su kolegomis jie tiki Lietuvos krepšininkų ateitimi bei sutarė, jog šis projektas taps ilgalaikiu.

„Visi trys domimės sportu, krepšiniu, esame aistringi sirgaliai, todėl ir šis žingsnis nėra atsitiktinis.

Kartu jaučiame, jog dirbdami ir kurdami turinį sulaukiame daug visuomenės dėmesio, palaikymo, todėl norisi kažką ir grąžinti atgal, dalytis.

Tikiu, kad tik duodamas gali funkcionuoti kaip visuomenės dalis, todėl šis projektas yra skirtas skatinti aktyvų gyvenimo būdą, laisvalaikį su sportu ir motyvuoti judėti.

Tai nuo šiol ir padėsime daryti krepšinio klubui „VTP“, – kalbėjo pašnekovas.

Jam pritarė ir M. Stonkus, kuris pats domisi krepšiniu ir jau seniai norėjo prisidėti prie jo skatinimo bei palaikyti Vilniaus sportininkus.

„Ši tema man, kaip ir Mantui bei Rolandui, nėra svetima.

Seniai svarsčiau, kaip prisidėti, ir atsiradus puikiai progai galiu tik pasidžiaugti, kad galėsime skatinti sporto bei aktyvaus gyvenimo kultūrą tiek savo finansais, tiek idėjomis ir motyvacija.“

M. Katleris pastebėjo, kad krepšinio klubas nėra materialus pirkinys, o greičiau jau investicija į Lietuvos krepšinio ateitį.

Anot komiko, galbūt ateityje „VTP“ krepšinio komanda taps dar didesniu projektu, kuris vienys ištisą krepšinio gerbėjų bendruomenę.

„Jau turime planą, kaip galėsime prisidėti prie jų augimo, tobulėjimo“, – prasitarė podkasto „VTP“ bendraautoris.

Šiuo metu Sostinės krepšinio lygos krepšinio klubas „VTP“ ruošiasi vasario 6-ąją vyksiančioms rungtynėms su Vilniaus SK „Ferimsta“.

alfa.lt

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder