Rolandas Mackevičius prakalbo apie staiga išpopuliarėjusią tinklalaidę „Vėl tie patys“ ir išgelbėtą klausytojos gyvybę

Laidų ir renginių vedėjas Rolandas Mackevičius dalyvavo Aurimo Kamantausko tinklalaidėje „Kamantinėjimai“, kur papasakojo ne tik apie savo darbo ypatumus, bet ir podcastą, kuris ne kartą padėjo klausytojams pragyventi sunkų gyvenimo laikotarpį.

Kamantinėjimai. Apie kūrėjus ir veikėjus #11 Pokalbis su Rolandu Mackevičiumi

Naujoje tinklalaidėjo garsus vyras prabilo apie renginių vedėjo darbą ir atskleidė, kaip keitėsi renginiai atslūgus COVID-19 pandemijai.

„Renginiai irgi pasikeitė, kas buvo prieš karantiną ir kas yra dabar – renginių kokybė labai išaugo.

Žmonės irgi, jie dabar daug labiau įsitraukia į renginius, ateina labiau norėdami pasilinksminti, pasiimti viską iš renginio.

Tai pajutęs supratau, kad tai yra mano vieta, kur aš turiu būti.

Dievas davė man būti, nežinau, klounu, kuris transliuoja tą energiją, ir kol būsiu sveikas, bandysiu ta energiją atiduoti. Mano toks likimas“, – pasakojo R. Mackevičius.

Paklaustas apie su garsiais kolegomis vedamą tinklalaidę „Vėl tie patys“, R. Mackevičius teigė ne kartą sulaukęs padėkų ir pripažinimo – viena klausytoja net prisipažino, kad podcastas išgelbėjo jos gyvybę.

„Viena mergina kartą mums būnant Nidoje pasakė: žinau, kad daug kas jums sako, kad jūsų podcastas geras, bet aš pasakysiu kitais žodžiais: jūs man gyvybę išgelbėjote“, – atskleidė jis.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder