Rudens mados tendencijos, kurias privalote žinoti

Rudens mados tendencijos, kurias privalote žinoti

Ar visi sutinkame, kad jau laikas atsisakyti vilties, kad vasara dar užsitęs? Kad ir kokie optimistai būtumėte, kai kalbame apie rudens mados tendencijų atradimus, nėra tokio dalyko kaip per anksti. Ypač mūsų klimato zonoje. 

Tačiau atmetus meteorologinį skepticizmą, mintis apie būsimą naujo sezono madą iš tikrųjų yra vienas iš labiausiai jaudinančių dalykų, susijusių su atvėsusiais mėnesiais.

O mėgstantiems sluoksnius, vien mintis apie gerą paltą ant itin elegantiško trikotažo verčia mus, drįstame sakyti, su džiaugsmu pasitikti žemesnę temperatūrą.

Jei norite sužinoti, kaip kitą sezoną gali atrodyti jūsų spinta, skaitykite toliau, nes keturių pasaulio mados sostinių dėka, 2023 m. rudens/žiemos mados tendencijos buvo numatytos dar vasario mėnesį.

1. AMŽINOS KLOSTĖS

Vienas paprasčiausių būdų patobulinti įvaizdį - rudenį vėl sugrįžta klostės. Nesvarbu, ar pasirinksite minkštą,  klostę à la Loewe, ar sudėtingesnę, tankesnę klostę, kaip Paco Rabanne ir Rokh, tai puikus būdas suteikti įvaizdžiui tekstūros pojūtį, pernelyg nekomplikuojant jo įvairiais skirtingais audiniais ar sluoksniais. Likusi aprangos dalis tebūnie gana vienspalvė, kad raukiniai kalbėtų patys už save.

2. PEPLUM FORMA GRĮŽTA

Prisisekite diržus, žmonės, nes jūs nesuklydote. Peplum'as oficialiai grįžo į mados žemėlapį (įspėjome, kad prieš išbandant šias tendencijas gali prireikti šiek tiek laiko joms suvirškinti!) ir, nepaisant to, ar pirmą kartą jos jums patiko, ar ne, šį sezoną būtų protinga jų neignoruoti.

Gražų siluetą kuriantys peplum stiliaus drabužiai, kurių tradicinė prigludusi ir platėjanti forma yra universali, yra puikus būdas pagražinti santūresnį įvaizdį.

3. TYLI PRABANGA

Viena lengviausių rudens/žiemos tendencijų - rami prabanga, kuri pastaraisiais mėnesiais vis labiau populiarėja. Iš esmės tai priešingybė įžūliam turto demonstravimui logotipais ir iškart atpažįstamais dizainerių piešiniais - tai subtilumo menas.

Nuo nesenstančių liemenių iki švarkelių ir net paprasčiausių gerai sukirptų džinsų - rami prabanga bus viena iš išmintingiausių tendencijų, kuriomis bus galima sekti kitą sezoną, nes ji yra ilgaamžė.

4. RAUDONA IR DAR KARTĄ - RAUDONA

Žmonės visada nori sužinoti apie populiariausią sezono spalvą, ir, nors dėl filmo apie Barbę bumas vis dar turi savo momentą, mados žinovai neabejoja, kad tikrasis rudens tendencijų atspalvis yra raudona.

Ne švelni raudona, ne rubino, ne purpurinė ar bordo, o sena gera raudona. Dėvėkite ją nuo galvos iki kojų ir gausite papildomų mados taškų.

5. PERMATOMI DRABUŽIAI

Taip, mes žinome, tai tendencija, kuri niekada nepasiduoda. Derinkite permatomus drabužius su kitais savo drabužiais, atskleiskite figūros privalumus.

6. IJP

Viena iš labiausiai dėvimų šio sezono tendencijų - tai IJP (ilgas juodas paltas), kuris rudenį bus madingiausias viršutinių drabužių variantas. Pasirinkite tokį, kuris krenta šiek tiek aukščiau kulkšnių, kaip Victorios Beckham mados namų paltas.

7. GĖLYNAI

Pavasarį ir vasarą daugelis iš mūsų mėgsta gėlėtus drabužius, bet ar kada nors pagalvojote, kad jie gali būti madingi ir rudens sezono metu? AW23 m. podiumuose vyrauja nuotaikingi žiedai.

Rinkitės tuos, kurių bazė yra sodrios spalvos - geriausia juodos arba anglies pilkos - ir leiskite gėlėms išryškėti. Nesvarbu, ar tai būtų vienas žiedas, ar keli, tai garantuotas būdas pagyvinti mados kūrinius žiemos gilumoje.

8. PĖDKELNĖS AKYSE

Meluosime, jei sakysime, kad mums nepatinka visos šios dizainerių podiumuose pasirodžiusios praktiškumą pabrėžiančios tendencijos.

Toliau - pėdkelnės. Ne subtilios nude spalvos ar funkcionalios juodos pėdkelnės, kurių griebiatės kaskart, kai temperatūra nukrenta iki vienženklio skaičiaus.

Ne, šios pėdkelnės - tai šaukiančios, nestandartinės pėdkelnės, sukurtos tam, kad būtų matomos. Šį sezoną ant podiumų vyravo ryškios raudonos spalvos, bet čia tikrai nėra jokių taisyklių. Raudonos, mėlynos, rožinės, žalios, žalios, baltos... mes norime jų visų.

9. SUBTILIAI SVIESTINĖ

Šiek tiek subtilesnė, bet ne mažiau graži rudenį ryškėjanti spalvų tendencija - tai sviestinis, pastelinis, geltonai auksinis  atspalvis.

Dėvima nuo galvos iki kojų ji dažnai atitinka ir ,,tylios prabangos" tendenciją, nes dvelkia tokia subtilia elegancija, be to, tai vienas lengviausiai dėvimų atspalvių. Skirtingai nuo šiek tiek ryškesnės raudonos spalvos tendencijos, ši spalva yra santūresnė, todėl įžengti į ją daug mažiau baugina.

10. ŠALIKAI

Patikėkite mumis, kai sakome, kad po kelių mėnesių visi pirksime antklodės dydžio šalikus ir googlinsime, kaip elegantiškiausiai jais apsigaubti. Nesvarbu, ar pasirinksite itin paprastą, prislopinto atspalvio šaliką, laisvai permestą per vieną petį, ar ryškesnį, kaip Saint Laurent ir Gabriela Hearst, pasirinkę ryškius atspalvius, raštus.

11. SKYSTAS METALAS

Metalo spalvos dėl savo stipraus ryšio su vakarėlių sezonu pasirodo beveik kiekvieną žiemą, tačiau 2023 m. svarbiausia ne tik blizgesys, bet ir jo kiekis bei išdėstymas.

Ankstesniuose sezonuose buvo galima džiaugtis sidabro purslais, blizgučiais, o 2023 m. rudens/žiemos sezonui nebėra jokių kliūčių, nes išvaizdai reikia visiškai skysto metalo tendencijos. Nuo galvos iki kojų turi atrodyti, kad metalinis blizgesys laša nuo kiekvienos jūsų galūnės.

12. ŽEMO LIEMENS DIRŽAI

Dar viena tendencija, kuri gali priversti jus sudrebėti prisiminus daugelį savo 00-ųjų metų įvaizdžių, kuriuose ypač daug reikšmės turėjo diržai su diskais, tačiau meluosime, jei sakysime, kad šios tendencijos nenumatėme.

Juk žemas liemuo šiuo metu yra viena didžiausių tendencijų. Tačiau jei jums nepatinka pilvą apnuoginantys įvaizdžiai, nebijokite, nes nėra jokios priežasties, kodėl neturėtumėte dėvėti diržo ant suknelės. Tik stenkitės rinktis suknelę pažemintu liemeniu, kad neatrodytumėte, jog tiesiog per laisvai užsisegėte diržą.

13. ATGAL Į MOKYKLĄ

Na, o 2023 m. mes grįžtame į senas vėžes, nes viena iš dažniausiai pasikartojančių AW23 mados podiumų temų - marškiniai ir kaklaraiščiai. Skirtumas tik tas, kad šį kartą juos galite derinti prie bet kokių, jūsų manymu, tinkamų apatinių drabužių. Bijome net pagalvoti, ką apie šią tendenciją pasakytų mokyklų direktorės.

Parengta pagal www.glamourmagazine.co.uk

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder