Rusijos pilotas atleistas iš darbo už pikantišką sekso įrašą pilotų kabinoje su stažuotoja

Rusijos pilotas buvo atleistas iš darbo už pikantišką sekso įrašą su kadre besimokančia stažuotoja pilotų kabinoje, - paskelbė
dailystar.co.uk.

Sasovo civilinės aviacijos mokykla atleido skrydžio instruktorių ir jo mokinę už tai, kad jie perjungė lėktuvą į autopiloto režimą, kad galėtų nufilmuoti savo lytinius santykius.

Pasak vietos naujienų svetainės "Gazeta", pora buvo lėktuvo "Cessna 172" pilotų kabinoje Rusijos Riazanės srities federalinėje teritorijoje, kai įrašinėjo savo glamones.

Sasovo skraidymo mokykla juos atleido po to, kai kiti atpažino juos vaizdo įraše, kuriuo buvo dalijamasi internete.

Archyvų nuotr.

Vaizdo įraše stažuotoja matoma iškėlusi kojas pilotų kabinoje (Image: Newsflash)

Vietos žiniasklaida pranešė, kad instruktorius, kuris buvo vedęs vyras, įkalbėjo kursantę užsiimti su juo seksu, pažadėjęs suteikti jai papildomo skrydžio laiko.

Ji esą iš pradžių atsisakė, bet vėliau pasidavė, kai jis pasiūlė papildomą mokymą.

Paklausta apie tai, kas nutiko, jauna moteris tvirtino, kad autopilotas buvo įjungtas ir kad jie tik bučiavosi ir apsikabino.

Vėliau ji teigė, kad tai buvo vienkartinis atvejis ir daugiau nepasikartojo.

Pasak vietos žiniasklaidos, skandalas išaiškėjo, kai ji susipyko su vienu iš stažuotojų, kuris, norėdamas atkeršyti, nusprendė paskelbti tai internete.

Skraidymo mokykla apie vaizdo įrašą sužinojo tik praėjus mėnesiui po incidento, kai jis paplito internete.

Keli nenustatyti skraidymo mokyklos darbuotojai buvo įspėti apie filmuotą medžiagą ir patvirtino, kad pilotas ir stažuotoja buvo jų kolegos.

Patvirtinus, kad intymus vaizdo įrašas buvo nufilmuotas skrydžio vienu iš mokyklai priklausančių lėktuvų metu, ir pilotas, ir kursantė buvo išmesti iš įstaigos, nors kai kurios žiniasklaidos priemonės teigė, kad moteris, sužinojusi, jog sekso vaizdo įrašas buvo paviešintas, jau buvo atsistatydinusi ir atsiėmusi dokumentus.
 

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder