Ruslanas Kirilkinas, Žilvinas Žvagulis

Ruslanas Kirilkinas atvėrė tylos sieną – apie konfliktą su Žvaguliu ir „Grafaite“: „Lazda turi du galus“

(2)

Šiauliuose esančio viešbučio ir baro „Grafaitė“ atstovai liko nemaloniai nustebinti – jame Naujųjų metų naktį turėjęs koncertuoti Ruslanas Kirilkinas paskutinę minutę pasirodymą atšaukė. Kiek vėliau vyras užminė dar vieną mįslę – „Instagram“ pasidalijo neva iš Žilvino Žvagulio gauta žinute su grasinimais.
 

Dainininkas ilgą laiką nekomentavo šios situacijos, tačiau dabar viešai prabilo ir atskleidė, kodėl atšaukė pasirodymą.

„Kol „Grafaitės“ iš Šiaulių piarinasi mano sveikatos kaina, o Žvagulis taip griausmingai mane pasveikino su Naujaisiais metais, aš tuo tarpu, kad ir mažais, bet užtikrintais žingsneliais einu į priekį…

Tad mielieji, duokite ir man žodį, be jokių televizijų ir foto objektyvų. Reklamos aš šioje absurdiškoje istorijoje NESIEKIAU.

Koncertą atšaukiau ir užsakovus perspėjau dar Gruodžio 22d., kad dėl asmeninių sveikatos sutrikimų negalėjęs dalyvauti Gruodžio 31d. naujametiniame koncerte.

Sutarties su užsakovais aš neturėjau. Pasiūlyta taip pat nebuvo. Na, o viešai deklaruoti savo negalavimų ar diagnozių, mano įsitikinimu, net neprivalėjau.

Gal tai buvo skubotas mano apsisprendimas, tačiau tvirtas. Gal ir be reikalo Jiems užsiminiau ir rekomendavau Žilviną Žvagulį... Nuoširdžiai neturėjau jokios intencijos jį kažkaip pašiepti ar sumenkinti. Tiesiog jis buvo vienas iš paskutiniųjų ten koncertavusių atlikėjų. Gal jam nėra garbės ten koncertuoti?.. Sunku atsakyti man į šį klausimą.

Kiek yra tekę susidurti su Žilvinu, visuomet pasisveikindavome ir persimesdavome keliais sakiniais. Tai nebuvo kažkokie itin glaudūs santykiai, tačiau kolegiški ir draugiški.

Įkeliu ir visą susirašinėjimo istoriją su Šiaulių „Grafaitėmis“.

O pabaigai noriu visiems priminti, kad lazda turi du galus ir nieko brangiau už sveikatą nėra.

Duok, Dieve, lai klesti tas baras, o Žilvinui Žvaguliui palinkėsiu daug sveikų anūkų ir gražų devynaukštį, kuriame jie visi ilgai ir laimingai gyventų.

Amen“, – feisbuke rašė jis.

Archyvų nuotr.

Archyvų nuotr.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad kiek anksčiau rašėme apie šią situaciją.

Kaip rašė portalas 15min.lt, R. Kirilkinas apie pasirodymo atšaukimą pranešė likus šiek tiek daugiau nei savaitei. 

Pats atlikėjas, pasak organizatorės, konkrečią priežastį, kodėl pasirodymą atšaukia, pateikti atsisakė. 

Minėtas portalas pranešė, jog apie savo nedalyvavimą renginyje vyras pranešė paprasta žinute socialiniuose tinkluose. 

Koncerto organizatoriai portalui teigė, patyrę materialinių nuostolių – sužinoję, kad Ruslanas Kirilkinas Naujųjų metų naktį nekoncertuos, keli žmonės jau grąžino bilietus. 

Baro atstovai aiškino, jog su atlikėju dirba jau ne pirmą kartą, todėl jokia popierinė sutartis dėl koncerto pasirašyta nebuvo.

R. Kirilkinas pats situacijos žurnalistams nekomentavo, tačiau Naujųjų metų dieną užminė dar vieną mįslę – pasidalijo žinute iš Žilvino Žvagulio, kurioje grasinimai susiję su atšauktu koncertu.

„Su Naujais Ruslanai! Paskaičiau tavo žinutę barui „Grafaitė“. Šiuo metu laukiu kopijos iš savininkės, jei tu ten paminėjai mano pavardę ir paminėjai taip, kaip spaudoj...

Bėk bėk **** toli.

Aš tave pasigausiu, pažadu, artimiausiu metu.

Nuplėšiu tavo **** ir sukišiu į ****“, – rašoma žinutėje.

Archyvų nuotr.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder