S. Malinauskas: apie įspūdingas uždirbamas sumas, grasinimus ir kasdien dėl saugumo keičiamus maršrutus

Šį antradienio vakarą, 20 val., LNK laidoje „Bus visko“ – išskirtinis interviu su tinklalaidžių kūrėju Skirmantu Malinausku, kuris dėl savo itin aštraus kuriamo turinio sako nuolat sulaukiantis grasinimų.

„Pradėjau kalbėti apie tuos žmones, apie kuriuos kalbėti apskritai buvo neįprasta, galbūt net pavojinga. Tos man perduodamos žinutės yra gana tipinės – ruoškis, sutiksiu gatvėje, aš žinau, kur tu gyveni.

Na ir kas, kad tu gali atsivežti 10 žmonių ir kažką sumušti? Už manęs yra 10 tūkst. žmonių, kurie tau neleis to padaryti. Neturiu paranojos, tačiau turiu tam tikrus apsisaugojimo būdus. Stengiuosi, kad mano rutina nebūtų kasdien vienodai sudėliota, kad vienu metu išeini iš namų, vienu metu ir grįžti.

Pasistengiu, kad būtų šiek tiek atsitiktinumo“, – LNK laidoje „Bus visko“ atvirai kalbės S. Malinauskas.

S. Malinausko narpliojamų temų sąrašas – be galo platus. Savo tyrimuose žurnalistas mini ir itin žinomus Lietuvos žmones. „Aš pats dabar darau keletą epizodų apie tai, kokio masto korupcija yra Lietuvoje.

Netrukus išleisiu vaizdo įrašą, kuriame vienas garsus politikas nešasi 4,5 litro dėžę viskio, kuriame yra sudėti 4 milijonai. Ir tai yra liudijimas, yra žmonės, kurie pasakoja, kurie tuos pinigus vežė. Tai yra tyrimai, kurie buvo atlikti ne tik Lietuvoje. Ir šie žmonės dabar yra valdžioje.“

Laidos metu vyras prabils ir apie pinigus. Nuo sumų, kokias uždirbo būdamas Vyriausybėje, iki to, kokie pinigai į jo sąskaitą įplaukia šiandien. „Mano pajamos pasiekė trisdešimt tūkstančių per mėnesį, suskaičiuokime – per metus yra 360 tūkst. eurų.

Tai yra didžiausia mano kada nors gyvenime turėta pinigų suma, ateinanti į mano sąskaitą. Aišku, yra mokesčiai ir kiti dalykai, bet per metus už tiek pinigų tu gali nusipirkti namą. Turiu būsto paskolą, kuri yra negrąžinta, vis dar važinėju senu automobiliu. Suprantu, kad viskas yra laikina.“

S. Malinauskas laikomas daugiausia iš „YouTube“ uždirbančiu žmogumi. Tačiau 30 tūkst. eurų sumą jis mato tik mėnesio pradžioje.

Vėliau ją paskirsto su juo dirbančiai komandai – nuo žurnalistų iki teisininkų. Laidos metu vyras prabils ir apie tai, kaip šie pinigai įplaukia į jo sąskaitą. Didžioji dauguma „Patreon“ platformoje jį remiančių žmonių kas mėnesį jam skiria po 3 arba 6 eurus savo pajamų. Vyras atviras: yra daug norinčių paremti kur kas didesnėmis sumomis ir jį sukompromituoti.

„Man buvo kažkada pasiūlyta pervesti 10 tūkst. kaip paramą. Arba – 3 tūkst. eurų už susitikimą. Sako, turiu labai įdomią temą, aš jums iš karto pervesiu tris tūkstančius, susitikime. Tačiau aš gyvenime nesu paėmęs nė vieno cento.

Puikiai suprantu, kad, jeigu tu padarytum tokią kvailystę, visam gyvenimui susigriautum reikalus, nes būtum šantažuojamas. Tačiau esu girdėjęs iš savo šaltinių, kad yra veikiama prieš mane. Ieškoma žmonių, kurie galėtų neva paliudyti, kad man buvo sumokėta kyšių. Suvoki, kaip žemai puolę gali būti kai kurie asmenys.“

Atviras interviu su S. Malinausku – šį antradienio vakarą laidoje „Bus visko“, 20 val., per LNK.

Skirmantas Malinauskas © LNK nuotr.

Sidebar placeholder