Šarūnas Jasikevičius su žmona Anna Douka lankosi Kalifornijoje: laisvalaikį leido mėgaudamiesi populiaria pramoga

Krepšinio treneris Šarūnas Jasikevičius su žmona Anna Douka nusprendė iškeisti Ispanijos vynuogynus į JAV vakaruose esančius vynuogynus.

Juos garsi pora aptiko Kalifornijoje esančiame Napa Valley regione, į kurį atvyko su prabanga dvelkiančiu traukiniu.Prabėgusią vasarą Jasikevičių šeima pasinėrė į atostogų šurmulį – keliavo ne tik po Ispaniją, bet ir kitas šalis.

Jiedu apsilankė ir Kalifornijoje. Delfi primena, kad 47-erių specialistas išvyko į JAV, kur stažuosis Sakramento „Kings“ klube. Pastarajam atstovauja aukštaūgis iš Lietuvos Domantas Sabonis.

Čia jis atvyko dirbti, tačiau nepamiršo ir pramogų – garsiųjų Napa Valley regiono vynuogynų. Savo laisvalaikio akimirkomis Anna Douka pasidalijo socialinio tinklo „Instagram“ paskyroje.

Moteris akies krašteliu leido pažvelgti ir į prabangų traukinį. Panašu, kad su juo garsi pora keliavo į jau minėtąjį vynuogyną.

Delfi primena, kad visai neseniai sutuoktiniai apsilankė viename seniausių Ispanijos miestų – Žironoje. Čia jie ne tik žavėjosi lankytinais objektais, bet ir stebėjo sūnaus Luko krepšinio varžybas.

Savo įspūdžių pilno savaitgalio akimirkomis garsūs sutuoktiniai pasidalijo socialinio tinklo „Instagram“ paskyrose.

Anna Douka dalijosi žaviosios Žironos nuotraukomis, kuriose – istoriniai pastatai ir trys „Michelin“ žvaigždėmis įvertinti restoranai.

„Puikus savaitgalis Žironoje! 3 „Michelin“ restoranai. Pažinome Žironos miestą. Stebėjome, kaip Lukas žaidžia su savo komanda ir laimi turnyrą! Savaitgalis kupinas įspūdžių“, – džiaugėsi moteris.

Kartu su žmona laiką leidęs Š. Jasikevičius taip pat nepraleido progos pasidalinti turiningo savaitgalio akimirkomis.

Tiesa, garsų trenerį labiau sužavėjo ne istoriniai pastatai, o platus patiekalų pasirinkimas.

„Krepšinis ir neįtikėtina gastronomija Žironoje!“ – rašė vyras.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder