Šarūnas Jasikevičius

Šarūno Jasikevičiaus namuose jau tvyro šventinės nuotaikos: Kalėdų eglutė aukštesnė už buvusį krepšininką

Buvusio krepšininko, o dabar vyriausiojo „Barselonos“ trenerio – Šarūno Jasikevičiaus – namuose jau tvyro šventinės nuotaikos. Žinomas vyras drauge su šeima papuošė Kalėdų eglę.

Š. Jasikevičius socialiniame tinkle pasidalijo bendromis šeimos fotografijomis, kuriose pozavo prie papuoštos eglės.

Šarūnas Jasikevičius su šeima papuošė Kalėdų eglę

Žaliaskarė buvo papuošta įvairiausių spalvų žaisliukais bei girliandomis. Įdomu tai, kad ši eglė aukštesnė net už patį Š. Jasikevičių.

Archyvų nuotr.

Šarūnas Jasikevičius su šeima (nuotr. Instagram)

Archyvų nuotr.

Šarūnas Jasikevičius su šeima (nuotr. Instagram)

Archyvų nuotr.

Šarūnas Jasikevičius su šeima (nuotr. Instagram)

Portalas tv3.lt primena, kad pora 2017-aisiais po 8-erių metų draugystės sumainė aukso žiedus ir įtvirtino savo sąjungą. Daugeliui Šarūnas ir Anna atrodė kaip ilgus metus susituokusi pora, tačiau amžiną meilę prisiekti jie ryžosi tik po 8-erių metų.

Šarūnas ir Anna savo santuoką įtvirtino Graikijoje, prie Vouliagmeni ežero, šalyje, kuri jiems yra ypač svarbi – čia iš Korfu salos kilusi Anna 2009-aisiais viename Atėnų bare, dar būdama studente, sutiko krepšininką, kuris žaidė „Panathinaikos“ klube.

Archyvų nuotr.

Pora taip pat susižadėjo Graikijoje, itin populiarioje Santorini saloje 2015-ųjų rugpjūtį, todėl daugelio nenustebino ir jų sprendimas tuoktis Graikijoje.

Turbūt labiausiai švente džiaugėsi poros vaikai – 2012-aisiaisi gimęs sūnus Lukas ir 2010-aisiais gimusi poros pirmagimė dukra Aila.

Ne paslaptis, kad porai kartu teko pereiti ir šiltą, ir šaltą. Anna ir Šarūnas buvo išsiskyrę, draugavo per atstumą, tačiau suprato, kad vienas be kito tiesiog negali.

Pats Š. Jasikevičius buvo minėjęs, kad tada, kai sutiko Anna, jis buvo tik po skyrybų su izraeliete Linor Abargil, nesėkmingos draugystės su Goda Alijeva.

Anna buvo prasitarusi, kad Šarūną jos tėvams pažinti ir priimti į savo šeimą nebuvo lengva – jie nesitikėjo, kad dukra susiras kitatautį vaikiną.

Archyvų nuotr.

Archyvų nuotr.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder