Saulės užtemimas atveria langus permainoms

Gruodžio 4 d. 9.35 įvyks visiškas Saulės užtemimas. Šis Saulės užtemimas iškels ir suaktyvins politikos, pasaulėžiūros, išsilavinimo, autoriteto, dvasinio gyvenimo temas. Šiose srityse atsiras permainų, pokyčių, čia keičiasi programos.

Tai paskutinis užtemimas Šaulio ženkle, kuris užbaigia formuoti įvykius Dvynio - Šaulio ašyje. Šiems ženklams 2022 01 19 užsibaigia karminis periodas, vadinasi, atsiras gyvenime daugiau laisvės. Kiti užtemimai šiuose ženkluose bus po 18,5 metų.

Svarbiausia Šaulio ženklo savybė - tiesa, teisybė, teisingumas. Juk šį ženklą valdo Jupiteris - planeta, skatinanti mus būti išsilavinusius, garbingus, vadovautis moralės kodeku ir būti laimingus.

Kita planeta - Neptūnas, mokanti atrasti dieviškumą savyje. Šiandien šios vertybės visuomenėje yra pamintos.

Šaulys - paskutinis ugnies stichijos atstovas. Jo ugnis - tai bažnyčioje deganti šventa ugnis.

Todėl neleiskime, kad tą šventą tikėjimo Auščiausiuoju ir Tiesa ugnį mumyse užpūstų šiandien pasaulį valdančios demoniškos sielos.

Be tiesos ir moralės žmogus negali būti laimingas. Gali pasiekti hedonistinę laimę (malonumų, žemesniųjų energetinių centrų patenkinimo), bet ne tikrąją dvasinę laimę, kuriai svarbi moralė ir gyvenimo prasmė. Šis Saulės užtemimas - puikus laikas peržiūrėti savo pasaulėžiūrą šiuo aspektu.

Dar išminčius Aristotelis sakė: „Laimė - gyvenimo prasmė ir tikslas, visuotinis žmonijos egzistencijos tikslas ir pabaiga.“ O Tėvas Stanislovas sakė: „Būti laimingam reikia drąsos.“

Šaulio simbolis - kentauras. Būtybė, turinti gyvūno ir žmogaus kūną. Šioje būtybėje kovoja du pradai - gyvuliškasis ir žmogiškasis.

Baimė, godumas, plėšrumas, pyktis ir aistros prieš išmintį, atjautą, gerumą, atsakingumą ir viltį. Nuo to, kas šioje kovoje laimės, priklausys mūsų tolesnis gyvenimas kitus 18,5 metų.

Aš labai noriu palinkėti, kad šis Saulės užtemimas suvirpintų ir sustiprintų mūsų sielas tikėjimui. Būkime drąsūs ir pasiruošę permainoms. Juk visada, kai užsidaro vienos durys, atsiveria naujos. Kad jos greičiau atsivertų, išsivaduokime iš savo baimių, pykčio, kaltinimų kitaip mąstantiems.

Būkime drąsūs apginti tiesą, savo teises. Jupiteris keliauja Vandeniu, laisvės ženklu.

Užtemimo poveikis zodiako ženklams

Jei dar neišsigryninote savo tikslų, gal jums padės astrologinės įžvalgos apsispręsti, kur sudėti veiklos prioritetus.

Užtemimas vyks 13-ame Šaulio laipsnyje. Labiausiai jį pajus Šauliai, ir ypač tie, kurių Saulė šalia 13 laipsnio.

Šaulio ženklui tai naujų galimybių pradžia. Užtemimas paskatins turėti daugiau iniciatyvos ir drąsos, būsite pilni naujų minčių ir užmojų. Šiuo metu jūsų norai, poreikiai gali realizuotis per 18,5 metų.

Dvyniai, Mergelės, Žuvys užtemimo metu gali jausti didesnį nerimą, gali tekti padaryti svarbius pasirinkimus.

Avinui, Liūtui, Vandeniui ir Svarstyklėms šis užtemimas atneš didesnes galimybes ir perspektyvas.

Jei neturite savo žvaigždžių schemos, tai pasinaudokite šia informacija.

Kiekvienam zodiako ženklui šio užtemimo metu gali susiaktyvinti skirtinos temos.

Avinas. Užtemimas paskatins stiprinti autoritetą, lavintis, keliauti. Susiaktyvins poreikis studijuoti, išvažiuoti į užsienį.

Jautis. Užtemimas paskatins iš savo gyvenimo paleisti tai, ko nebereikia, kas nebetarnauja sėkmei, gerovei. Tai karminės transformacijos periodas arba, kitaip sakant, vertybių perkainojimo metas.

Dvynys. Užtemimas paskatins labiau peržiūrėti savo įvaizdį, būti labiau matomiems visuomenėje. Siekti didesnės diplomatijos partnerystėje, ieškoti kompromisų.

Vėžys. Užtemimas paskatins labiau susitelkti į darbą, vystyti savo profesinį meistriškumą. Palanku plėsti darbinę veiklą ar keisi darbą.

Liūtas. Užtemimas paskatins stiprinti savo charizmą. Sėkmingas laikas pagerinti asmeninį gyvenimą, susilaukti vaikučių, vyresnio amžiaus Liūtams - anūkų. Vienišiams - tai meilės metas.

Mergelė. Užtemimas paskatins tvarkyti šeimos, namų reikalus. Gali tekti keisti gyvenamąją vietą. Palanku kurti šeimą, įsigyti nekilnojamąojo turto ar jį parduoti.

Svarstyklės. Užtemimas paskatins ieškoti naujų pažinčių, siekti žinių, pirkti- parduoti transporto priemonę.

Skorpionas. Užtemimas paskatins daugiau energijos skirti finansiniams reikalams spręsti, ieškoti naujų uždarbio šaltinių bei lavinti savo finansinį intelektą. Nepamirškite rūpintis savo fiziniu kūnu, savo sielos namais. Pasidomėkite pratimais, technikomis, kurie padeda kaupti energiją.

Šaulys. Skaitykite straipsnio pradžioje.

Ožiaragis. Užtemimas paskatins pasirūpinti savo dvasiniu pasauliu, ieškoti žinių, kurios suteiks daugiau ramybės, atsipalaidavimo.

Vandenis. Užtemimas paskatins įgyvendinti sumanymus, daugiau pasikliauti draugais, bendraminčiais. Daugiau būkite kolektyve.

Žuvys. Paskatins energiją nukreipti į tikslų realizaciją. Galimi pokyčiai karjeroje.

Viltingo, šviesaus Saulės užtemimo!

Raktažodžiai
Sidebar placeholder