Saulės užtemimas skatina siekti pokyčių gyvenime (1)

Šiandien, birželio 10 d., 13:43 val. įvyks žiedinis Saulės užtemimas, kuris užbaigs vasaros užtemimų koridoriaus periodą. Saulės užtemimai vyksta per jaunatį, kuomet yra geras laikas sėti mentalines sėklas. Taigi šis Saulės užtemimas yra geras metas siekti pokyčių gyvenime.

Kai mes darome sprendimus - keičiasi ir mūsų gyvenimas. Užtemimų metas tai puikus laikas keisti senus įpročius, kurie kliudo būti savimi. Pakeisti savo baimes, abejones į meilę gyvenimui. Ir matysite, kad pats gyvenimas pradės jums padėti. Juk žinote, kad jūsų mintys formuoja jūsų ateitį.

Užtemimo dieną sau pasakykite, „Aš savo gyvenimo kūrėjas ir pilnai atsiveriu gyvenimui, išeinu iš savo paties sukurtų apribojimų ir noriu pažinti, kurti, atiduoti save pasauliui.

Ką dabar susiprojektuosite, jau gruodį, galite turėti rezultatus. Tačiau kaip sakė Alisa iš pasakų šalies – "Reikia bėgti iš visų jėgų, kad tik liktum vietoje, o kad kur nors patektum, reikia bėgti mažiausiai du kartus greičiau!“

O dar prisiminkime išminčiaus Senekos posakį: „Joks vėjas nebus palankus laivui, kuris nežino, kur plaukti“. Jei nekuriame savo planų, tai esame priversti įgyvendinti kitų svajones. Jei dar neišsigryninote savo tikslų, gal jums padės astrologinės įžvalgos, apsispręsti kur sudėti veiklos prioritetus. Užtemimas vyks Dvynio ženklo 20 laipsnyje. Kas turite savo gimimo horoskopus atraskite, kokiame būste projektuojasi šis laipsnis. Jei neturite savo žvaigždžių schemos, tai pasinaudokite šia informacija.

Kiekvienam zodiako ženklui šio užtemimo metu gali susiaktyvinti skirtingos temos.

Avinas

Raktinis žodis - bendravimas man gyvybiškai svarbus. Šis užtemimas gali atnešti naujas pažintis, sėkmė lydės mokslus, kelioness, susitikimus su giminėmis. Naujų idėjų, mokslo, pažinimo, kelionių laikas.

Jautis

Turtai – tai sielos būsena. Šis užtemimas paskatins peržiūrėti savo santykį į finansinius reikalus. Susiprogramuokite sau naujas galimybes, ieškokite naujų finansinių idėjų. Gal atsiras poreikis peržiūrėti savo mitybą, ieškoti būdų energijos resursams pritraukti.

Dvyniai

Aš tobulėju, esu drąsus ir pasiruošęs permainoms. Užtemimas įjungia asmenybės atnaujinimo programą, gali atsirasti poreikis pakeisti stilių, išorę. Pažinti save labiau. Jums susiaktyvina visos gyvenimo sritys.

Vėžys

Aš esu darnoje su savo vidiniu pasauliu. Užtemimas suaktyvina vidinio pasaulio atsinaujinimą, gal pradėsite domėtis savo sielos poreikiais, mistika, meditacijomis. Tai tam tikras karminių skolų atidavimas.

Liūtas

Aš atviras draugams ir kuriu savo svajonių gyvenimą. Būkite daugiau kolektyve, peržiūrėkite santykį su draugais, gali pasikeisti draugų ratas. Gal į jūsų gyvenimą jau pasiruošę ateiti nauji draugai, kurie atneš naujas idėjas. Palanku pradėti „online“ verslą. Tiesiog imkitės įgyvendinti senas svajones.

Mergelė

Aš visada pasiekiu tai ko noriu. Užtemimas jums suaktyvina karjeros sritį, gal laikas čia įnešti permainas. Jei darbinė veikla nebetinkina, ieškokite ką galite pakoreguoti. Jei este savo vietoje - galimas karjeros pakilimas.

Svarstyklės

Mano gyvenimas pripildytas įkvėpimo. Šis užtemimas suaktyvina pasaulėžiūros peržiūrėjimą, gal laikas kardinaliai pakeisti savo gyvenimo filosofiją, įsitikinimus. Gali atsirasti užsienio ar studijų galimybės. Palanku pačiam pradėti mokymus.

Skorpionas

Aš prisipildau energijos ir gyvenimu. Šis užtemimas jums gali visiškai apversti gyvenimą aukštyn kojomis. Gali jus paskatinti rizikuoti, pradėti verslą, imti paskolas. Gali tekti tvarkyti paveldėjimo reikalus. Šio užtemimo tikslas pažadinti jus didesnėms galimybėms.

Šaulys

Gyvenimas nuostabus – nes jame esi tu. Suaktyvins partnerystės, santuokos sritį. Ieškokite naujos kokybės partnerystėje. Tai arba santykių pradžia arba pabaiga.

Ožiaragis

Aš su malonumu prisiimu atsakomybę už viską ką kuriu. Pagrindinė tema kurią iškelia šis Saulės užtemimas yra darbas ir sveikata. Pagalvokite ko reikia, kad turėtumėte daugiau pasitenkinimo darbe. Ir kaip galite harmonizuoti savo sveikatą - gal tereikia tik šypsenos ir juoko daugiau.

Vandenis

Su dėkingumu priimu visatos dovanas. Šis užtemimas jumyse pažadins kūrėjo energiją. Jei laukiate meilės, norite vaikučio – pasiųskite visatai ketinimą ir svarbiausia save apdovanokite džiaugsmo, tikėjimo, meilės energija.

Žuvys

Aš besąlygiškai myliu savo šeimą, namus ir kuriu juose gėrį. Užtemimas suaktyvina namų, šeimos, nekilnojamo turto sritį. Palanku pirkti, parduoti, keisti, remontuoti. Bet svarbiausia kurti juose šiltą santykį su savo artimaisiais.

Žmonės yra kelių tipų: vieni tik svajoja apie geresnį gyvenimą, o kiti sugeba pasiekti savo užsibrėžtų tikslų. Būkime tarp pastarųjų.

Visiems, mielieji, linkiu prasmingo, atveriančio naujus horizontus Saulės užtemimo.

Violeta, nėra nieko mistiško saulės užtemime, kam kvailinti tokiais pamąstymais skaitytojus. Jei tai pajamų šaltinis šis straipsnis, tai nesąžininga skaitytojų atžvilgiu.
OMG, 2021-06-10 19:51
Sidebar placeholder