Savanaudiškiausių Zodiako ženklų TOP 5

Šie žmonės siekia naudos tik vienam asmeniui - sau. Tačiau pasirodo, kad galbūt negalime jų visiškai kaltinti.

Kai kurie ekspertai teigia, kad šį bruožą gali lemti jų horoskopas. Čia astrologai pasakoja apie savanaudiškiausius Zodiako ženklus - nuo šiek tiek savanaudiškų iki pavojingai egocentriškų:

5 Ožiaragis

Ožiaragiai garsėja darbštumu ir ambicingumu - kartais net per dideliu. "Jei Ožiaragiai leidžia savo tamsioms svajonėms juos užvaldyti, jie gali emociškai atsiriboti nuo kitų, neįsileisti nieko į savo gyvenimą", - sako astrologė Alice Alta.

"Jie net gali pradėti kenkti kitiems žmonėms, kad pasiektų savo tikslus." Tačiau ji pažymi, kad geriausiu atveju jų tikslai bus socialiai naudingi ir galiausiai padės žmonėms.

Dėl to Ožiaragiai turėtų kelti ne tik su darbu ir finansais susijusius, bet ir socialinius tikslus. Tokiu būdu, net jei jie taps savanaudiški siekdami pernelyg didelių tikslų, tai bus naudinga didesniam gėriui.

4 Žuvys

Po Žuvimis gimę žmonės garsėja tuo, kad yra emociškai jautrūs ir intuityvūs.

Jie labai empatiški ir visada padės ir išklausys draugą, kuriam reikia pagalbos ir padės taip daug, kad jums gali kilti klausimas, kaip jie gali būti laikomi vienu iš savanaudiškiausių ženklų.

Psichologė ir astrologė Inbaal Honigman pažymi, kad jų nesavanaudiškumas turi vieną išlygą: jie mieliau padeda, kai yra stebinčių žmonių.

"Nebūdamos stebimos, Žuvys neskubės iš karto padėti, - sako I. Honigmanas.

"Jos palauks, kol baigsis filmas arba kol tai padarys kas nors kitas. Tačiau vos tik įsižiebia šviesa arba yra žiūrovų, jos iškart šoka ant kojų".

3 Jautis

Šis ženklas garsėja užsispyrimu ir užsisklendimu savo kelyje, o ši savybė tam tikrose situacijose gali pasirodyti savanaudiška.

"Jautis turi griežtas ribas, kurios kartais praverčia, bet dėl to jis gali atrodyti ir nepalaužiamas", - sako santykių astrologė Anna Kovach.

Šis ženklas, valdomas Veneros, meilės ir grožio planetos, taip pat labai rūpinasi savo įvaizdžiu, todėl savo išvaizdos tobulinimas jam gali būti svarbesnis už pagalbą draugui, kuriam jos reikia.

Laimei, jie gali išsiugdyti nesavanaudiškesnę prigimtį, ypač romantikos srityje.

"Jautis gali būti rūpestingas, dosnus ir mylintis", - sako Kovačas.

"Kai užmegsite santykius su Jaučiu, jis rūpinsis jūsų patogumais ir troškimais, tačiau pirmiausia norės užtikrinti, kad būtų patenkinti jo poreikiai."

2 Liūtas

Liūto ženklas yra savanaudiškas, nes jam reikia būti dėmesio centre, todėl dažnai labai stengiasi turėti šauniausius drabužius, juokingiausią istoriją ar įspūdingiausius namus.

"Jie linkę savo norus ir interesus iškelti į pirmą vietą, nes tiesiog nesupranta, kodėl turėtų tenkintis mažiau", - sako Alta.

"Jie gyvena taip, tarsi kitiems būtų lemta juos puoselėti ir lepinti."

Vis dėlto šis ženklas nemes jūsų po autobusu, kad pasiektų savo, kaip dėmesio centro, poziciją.

"Jų dosnumas ir kilnumas nežino ribų, ir kiekvienas gali pasimėgauti jų šlove."

Žinoma, per vakarienę jie gali monopolizuoti pokalbį - bet greičiausiai visą laiką isteriškai juoksitės.

1 Avinas

Pirmasis Zodiako ženklas Avinas yra linkęs į viską, ką gyvenimas jam pateikia, žiūrėti "pirmiausia aš".

Be to, "jų didelė yda, kai kalbama apie egoizmą, yra ta, kad gimusieji po šiuo ženklu linkę manyti, jog kiti nori to, ko jie nori", - sako Kovač.

"Jie skuba daryti išvadas arba daro prielaidas remdamiesi savo pageidavimais."

Dėl to gali susidaryti situacijos, kai šis žmogus renkasi filmą ar restoraną, jis iš tikrųjų jis mano, kad daro gerą darbą, priimdamas sprendimą už visus.

Dar vienas būdas, kuriuo Avinas gali pasirodyti savanaudis, yra jo nekantrumas.

"Jei yra eilė į parduotuvę, Avinas stovės savo vietoje, neskubėdamas pasitraukti į šoną dėl vyresnio amžiaus žmonių, - sako Honigmanas.

"O jei Avinui priklauso paaukštinimas, jis pasirūpins, kad visi apie tai sužinotų".

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder