Savo kolegas kandžiotis moko Andrius Mazuronis

„Komentuodamas konservatorių konfliktą su prezidentu, Seimo narys Andrius Mazuronis paragino nustoti loti ir pradėti kandžiotis. Būtų gal ir smagu, jei aukščiausia valdžia pasikandžiotų, bet vargu ar Mazuronio patarimas bus išgirstas, nes loti konservatoriams patinka labiau.", - ironizuoja dienraštis „Vakaro žinios" „Elito naujienose".

Mazuroniui, kaip ir daugeliui Lietuvos žmonių, turbūt jau pabodo konservatorių ginčai su prezidentu, kas turėtų atstovauti valstybei Europos Vadovų Taryboje.

Aš Seime esantiems konservatoriams sakau, kad nereikia tokio garsaus lojimo: jei galite kąsti - kąskite, o jei negalite įkąsti - pamirškite visą šią istoriją.

Jei galite priimti įstatymą, kuris reglamentuos šį teisinį vakuumą - tai priimkite ir baikite diskusiją, o jei negalite jo priimti, jei nėra politinės valios, tai pabaikite šią istoriją", - paragino Mazuronis.

Nepaisant to, kad buvo prilyginti šunims, konservatoriai turėtų į patarimą įsiklausyti. Juk jų ginčai su prezidentu - jau beveik „Santa Barbara".

Darosi neįdomu, kai rodo tūkstantąją seriją. Kita vertus, čia gal tik paprastam piliečiui neįdomu, o patiems konservatoriams net labai įdomu. Loti jiems visada patiko, kąsti ne visada užtenka drąsos, tai kodėl gi dar nepalojus?

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder