Sekmadienį prasidės pilnatis: 3 Zodiako ženklams ji atneša dideles permainas

Sekmadienį prasidės pilnatis. Gegužės pilnatis keliems Zodiako ženklams padovanos tam tikrų įvykių pabaigą ir intensyvius pokyčius.

Laikotarpis taip pat bus palankus atskleisti paslėptas tiesas, kurios suteiks galimybę paleisti dalykus, kurie mus stabdo. Nors Mėnulio pilnatis dažnai atneša dideles permainas, 3 Zodiako ženklai ypatingai pajus, kad radikalūs pokyčiai bus ypač uolūs ir naudingi.

Pilnatis dažniausiai įvardinama kaip didesnės emocinės energijos laikotarpis. Susidūrę su emociniais sunkumais žmonės per šį laikotarpį gali tikėtis identiteto sutrikimų, staigaus pokyčio ar santykių pabaigos.

„Kadangi ši pilnatis vyksta Merkurijaus retrogradiniame Dvynių ženkle, bus pats laikas atsisakyti baimių ir atskleisti savo tiesą“, – „Bustle“ pasakojo astrologė Lauren Ash. „Taip pat prašoma įsigilinti ir pasiruošti likimo paruoštiems posūkiams.“

Sužinokite, ar esate vienas iš Zodiako ženklų, kuriuos labiausiai paveiks ši Mėnulio pilnatis.

Avinas 

„Pasiruoškite dideliems pokyčiams, Avinai. Ši pilnatis privers jus susidurti su savo karma. Mėnulio pilnatis taip pat prikvies ir radikalius pokyčius jūsų gyvenime, tad pagalvokite apie finansus, išteklius. Šis mėnulis yra susijęs su tam tikrų dalykų pabaigomis, bet ir naujomis pradžiomis“, – aiškina L. Ash.

Anot jos, Avinams bus palankus metas įvertinti, kokių permainų šiuo metu reikėtų įnešti į gyvenimą.

„Pilnatis yra jūsų laikas atkurti pusiausvyrą ir atlaisvinti vietos kitiems gyvenimo skyriams“, – sako L. Ash.

Jautis

Teigiama, kad šiuo metu Jaučių asmeniniame gyvenime gali kilti neramumų. Tokia susiklosčiusi situacija privers apgalvoti, ar santykiai atitinka jūsų pačių lūkesčius, rašoma bustle.com.

„Dėl pasikeitimų jūsų gyvenime, galbūt nepastebėjote, kaip pasikeitė ir jūsų pačių tikslai. Dabar pats laikas paklausti savęs, ko tiksliai norite iš santykių.

Ši Mėnulio pilnatis bus susijusi ir su jūsų pačių asmeniniu augimu. Šis mėnuo leidžia suprasti, kad senuosius tikslus pakeis kiti“, – aiškina Lauren Ash.

Skorpionas 

Skorpiono Zodiako ženklams ši pilnatis atskleis stipriąsias ir silpnąsias puses, jeigu atsigręšite į savo emocinę būseną ir poreikius.

Ši intensyvi savirefleksija padės ne tik išeiti iš šešėlio, tačiau ir padės pagaliau nutraukti ryšius su žmonėmis, situacijomis ar blogais įpročiais.

„Būkite pasiruošę dideliems pokyčiams savo tapatybės virsme, o taip pat ir santykyje su kitais, kadangi tikėtina, jog pilnatis privers juos pasikeisti“, – sako L. Ash. „Saugu teigti, kad žmonės, kurie nebeatitinka jūsų naujojo savivertės jausmo, jums bus nebereikalingi.“

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder