Sekmadienio horoskopas 12-ai zodiako ženklų

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 04.46, leidžiasi 21.49. Dienos ilgumas – 17.03.

Šiandien – penktoji Mėnulio delčios diena.

Saulė Dvynių ženkle.

**************

Protingos mintys:

„Apie dorovines žmogaus savybes dera spręsti ne iš atskirų jo pastangų, o iš kasdienio gyvenimo“ (B. Paskalis).

********************

Astrologinė prognozė birželio 6-ajai, sekmadieniui

AVINAS. Jeigu naktis praeis ramiai, tuomet ir diena bus nebloga. Užsiimkite tuo, kas jums aktualu ir patinka. Regis, veikla sodyboje, gamtoje būtų geriausias pasirinkimas. Jei domitės nekilnojamojo turto rinka, daug laiko skirsite tam.

JAUTIS. Būsite nusiteikę bendrauti ir įsiklausyti į pašnekovų žodžius. Jauskite ir jų emocijas, kurių paisykite, jeigu norite, kad bendravimas būtų draugiškas ir kokybiškas. Kiekvienas turi teisę turėti savo nuomonę.

DVYNIAI. Rinkitės ramią aplinką bei užsiėmimus, nereikalaujančius daug energijos, apsukrumo, praktiškumo. Veikiausiai gerai jausitės užsiėmę menine kūryba, puoselėdami aplinką ir sveikatą.

VĖŽYS. Pažįstamų ir draugų dėmesio padaugės. Galite sulaukti komplimentų dėl savo išvaizdos ar išprusimo. Ne visiems aplinkiniams šiandien sekasi, todėl išlikite empatiški ir supratingi.

LIŪTAS. Regis, nelabai savaitgališkai leisite laiką. Galbūt jums reikia parengti kokį nors darbą, pranešimą, pasiruošti atsiskaitymams. O galbūt ramybės tiesiog neduos mintys apie darbą, politiką, atsakomybę.

MERGELĖ. Seksis mokytis, rašyti publikacijas, rinkti informaciją, naršyti po internetą. Galbūt išsispręs kažkokie nebaigti reikalai su nepažįstamais žmonėmis. Galite sulaukti svečio iš toliau.

SVARSTYKLĖS. Naktis gali būti nerami dėl kažkieno keliamo triukšmo. Reikėtų saugotis gaisro. Dieną jūsų arba antrosios pusės piniginę gali žymiai paploninti noras išlaidauti vasariškiems malonumams, apdarams, aksesuarams.

SKORPIONAS. Jeigu šiąnakt neprisidarysite problemų, ši diena turėtų būti palanki pasimatymams, pramogoms su vaikais, susitikimams su gerbėjais ir pažįstamais. Ypač svarbu pakankamai dėmesio skirti antrajai pusei.

ŠAULYS. Turėsite ką veikti, jeigu namuose yra augintinių arba asmenų, kurių sveikata, išvaizda, higiena ar garderobu tenka pasirūpinti jums. Beje, gali kilti ūpas įsigyti dar vieną augintinį ar priežiūros aksesuarų jau turimam šeimos numylėtiniui.

OŽIARAGIS. Jeigu naktis praeis be konfliktų ir incidentų, jums pavyks maloniai atsipalaiduoti. Regis, mielai šią dieną skirsite vaikams, mylimam žmogui, kūrybai, susitikimui su patinkančiu asmeniu ar pan.

VANDENIS. Jeigu jūs ir šeimos nariai esate sveiki, tuomet turbūt išsiruošite į kaimą, sodybą. Likę namuose irgi nenuobodžiautumėte, nes nestokosite ūpo krapštytis buityje, eksperimentuoti virtuvėje.

ŽUVYS. Regis, nerimausite dėl pažįstamų žmonių, pakliuvusių į bėdą. Visgi jums ši diena žada malonių akimirkų, flirto, komplimentų, o gal ir romantišką meilės nuotykį.

Geros dienos!

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder