3 Zodiako ženklai, kurie yra prasčiausi lovoje

Sekso čempionatą Švedijoje sukrėtė skandalas

Paaiškėjo, kad teiginiai apie tai, jog Švedijoje seksas pripažintas sporto šaka, yra klaidingi. Apie tai informavo „Daily Mail".

Birželio pradžioje pasirodė informacija apie tai, kad Švedijoje seksas oficialiai pripažintas sporto šaka, o Geteborge įvyks pirmasis Europoje sekso čempionatas, kurį organizuoja Švedijos sekso federacija (SSF).

Ši festivalio organizatoriaus išplatinta informacija tapo skandalo priežastimi - Sporto ministerijai teko paskelbti oficialų jos paneigimą.

Paaiškėjo, kad striptizo klubų ir SSF puslapio savininkas, Švedijos pilietis Draganas Bratičius (Dragan Bratic) tikrai teikė paraišką, kad seksas būtų pripažintas sporto šaka, tačiau atsakingos institucijos ją atmetė.

Nepaisant to, birželio 8 d. čempionatas vis tiek startavo.

Šiuo metu jame tarpusavyje rungiasi 19 šalių atstovai.

Prieš varžybas visi dalyviai buvo patikrinti siekiant nustatyti ar jie neserga venerinėmis ligomis.

Vienu iš teisėjų tapo Žiga Sedevčičius (Žiga Sedevčič), nekomercinės organizacijos „Dobra Družba", teikiančios pagalbą sekso industrijos darbuotojoms ir filmų suaugusiems aktorėms Balkanuose ir Slovėnijoje, vadovas.

Čempionatas truks keletą savaičių. Varžybos vyks šešias valandą per dieną, jų dalyviai varžysis 16 skirtingų kategorijų.

Patį turnyrą sudarys trys etapai, o norint įveikti atrankinį turą, bus privalu surinkti tam tikrą balų skaičių.

Dalyvius vertins iš penkių teisėjų sudaryta žiuri, tačiau finalo nugalėtoją rinks nuotoliniu būdu balsuojantys žiūrovai.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder