Seksologė dalijasi patarimais, kad seksas duše būtų nepamirštamas

(1)

Miegamasis – puiki vieta kasdieniniams sekso žaidimams, tačiau įprasta ir pabodusi rutina žmones verčia ieškoti naujų vietų meilės aktams. Seksologė Janeta Brito kalbėdama su „Women‘s Health“ leidiniu prabilo: puiki lytinių santykių vieta – dušas.

Seksologė praneša, kad seksas duše ypatingai gerai atrodo filmuose, tačiau realybėje jis nėra toks patogus. Todėl prieš tai praktikuojant – specialistė dalijasi patarimais, kaip teisingai mylėtis duše.

„Seksas duše neturėtų trukti ilgai, tai įdomi patirtis ir puikus lytinio gyvenimo paįvairinimas, tačiau dauguma žmonių namuose turi mažas dušo kabinas, kurios kelia diskomfortą, lytinių santykių metu kūnas įkaista, o duše prie to prisideda ir karštas vanduo“, – pasakojo seksologė, kuri teigė, jog geriausia sekso duše trukmė – 7-10 min.

Pasak ekspertės tokie lytiniai santykiai gali praskaidrinti nuotaiką ryte prieš darbą. „Karštas vanduo atpalaiduota ir suteikia jausmingumo, o vienas kito matymas nuogiems ir šlapiems padeda greitai užsivesti“, – tęsė J. Brito.

Seksologės patarimai seksui duše:

    Naudokite neslidų kilimėlį

Traumos sekso metu gali būti tema, apie kurią girdite retai, tačiau seksologė perspėja – jų pasitaiko labai daug. Sekso duše metu šių traumų tikimybė išauga, po kojomis turite nestabilų pagrindą, todėl specialistė pataria investuoti į neslidų kilimėlį dušui.

„Jei nuolatos nerimausite bijodami paslysti – dėmesio nesutelksite ten, kur turėtumėte, todėl geriau investuokite į savo saugumą“, – patarimais dalijosi ekspertė.

    Išmeskite aliejukus ir naudokite lubrikantą

Vonios aliejukai gali atrodyti seksualūs, bet jie per slidus seksui duše. Seksologė rekomenduoja vietoje jų rinktis silikoninį arba natūralų lubrikantą.

„Galite pamanyti, kad seksas duše ir taip yra pakankamai drėgnas, tačiau vanduo sukels nemalonią trintį tarp jūsų ir partnerio, to išvengti galite su lubrikantu, kuris suteiks papildomą malonumą“, – pasakojo J. Brito.

    Nukreipkite dušo galvutę į juosmenį ar kojas

Daugeliui įsiaudrinusių žmonių gali kilti pagunda nukreipti vandens srovę į veiksmo centrą, tačiau seksologė perspėja, kad tai nėra geriausias būdas mėgautis seksu.

„Vanduo neturėtų bėgti ant jūsų veido, nukreipkite srovę į kojas ar liemenį, kitaip seksu mėgausitės tik užsimerkę ir sukelsite papildomą trintį lytinių organų zonoje“, – tęsė specialistė.

    Žaiskite su putomis

Seksas duše nėra kažkas įprasto, todėl ir neturėtumėte elgtis taip, kaip elgiatės lovoje – žaiskite su vienas kito kūnu. Seksologė pataria ištrinti partnerio odą putojančių muilu, lėtai masažuoti įvairias kūno dalis.

    Nepamirškite savo žaislų

Vien todėl, kad esate duše, dar nereiškia, kad turėtumėte pamiršti savo sekso žaislus, kuriuos įprastai naudojate lovoje.

„Žaisti nereikėtų pamiršti ir duše, jei po ranka turite vandeniui atsparų vibratorių – nereikės ieškoti tobulos padėties ir kampo, abu rasite kaip stimuliuoti vienas kito lytinius organus“, – patarimais toliau dalijosi seksologė.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder