Ivana Knoll

Seksualiausia pasaulio futbolo čempionato sirgalė smerkia Kataro „katastrofą"

"Karščiausia Pasaulio futbolo čempionato sirgale" vadinama Kroatijos gražuolė, kuri stulbino ankstesniuose turnyruose, smogė šių metų renginiui Katare.

Kroatijos futbolo rinktinės superfanė Ivana Knoll

Ivana Knoll, Kroatijos superfanė, vadinama "seksualiausia šalies sirgale", pasmerkė Katare vykstantį žiemos pasaulio futbolo čempionatą kaip "katastrofą" ir sakė, kad jos pačios planuose buvo chaosas, rašo "The Sun".

Stulbinanti brunetė savo nusivylimu pasidalijo su daugiau nei 570 tūkst. sekėjų instagrame.

"Tai katastrofa!" - sakė ji savo "Instagram" istorijoje. "Man gaila visų žmonių, kurie negali vykti į pasaulio futbolo čempionatą dėl blogiausios organizacijos istorijoje."

Ji pridūrė, kad kai kurie jos partijos nariai vis dar negavo "Hayya" kortelių - asmeninio dokumento, kurio reikia visiems lankytojams, vykstantiems į pasaulio futbolo čempionato rungtynes Katare.

"Mano palyda negavo "Hayya" kortelės net po 20 dienų, nors turi visus bilietus į finalą", - piktinosi ji. "Visi mūsų draugai taip pat!"

Tačiau ji sakė, kad vis tiek bus Katare ir sirgs už savo komandą prieš trečiadienį vyksiančias F grupės atidarymo rungtynes su Maroku.

Ji pridūrė: "Aišku, kad taip, man labai pasisekė, kad sirgsiu už Kroatiją".

Tačiau ji sakė, kad daugybė problemų, susijusių su patekimu į Persijos įlankos valstybę, paaiškina, kodėl Pasaulio futbolo čempionatas buvo toks prieštaringas.

Ji sakė: "Aišku, kodėl tiek daug žmonių net nenorėjo dalyvauti šiame cirke!"

Pasaulio futbolo čempionatą Katare nuo pat 2010 m., kai jam buvo skirtas turnyras, lydi daugybė ginčų.

O nuo turnyro pradžios sekmadienį pasirodė pranešimų apie netvarką oficialiose patalpose.

Pirmadienį pranešta, kad Kataro sirgalių zonoje susidarė minios grūstis - tūkstančiai žmonių susispietė nedidelėje erdvėje.

Futbolo aistruoliai liko susigrūdę petys į petį, nes festivalio zoną su barais ir dideliu ekranu Al Bidda parke, Dohoje, policininkai uždarė.

Oficialios sirgalių zonos buvo peikiamos internete, troliams jas lyginant su milžiniškomis betoninėmis automobilių stovėjimo aikštelėmis.

Už nedideles graikiškas salotas sirgaliams teks pakloti 16 Australijos dolerių, o alaus bokalas kainuoja 21 dolerį.

Anglijos sirgaliai buvo išvaryti iš rungtynių su Iranu po to, kai sugedo oficiali FIFA sirgaliams skirta programėlė.

Kroatijos sostinėje Zagrebe gyvenanti Vokietijoje gimusi gražuolė Ivana sako, kad futbolą myli nuo pat vaikystės.

Studijuodama Zagrebo grafikos fakultete, 2016 m. ji dalyvavo grožio konkurse "Mis Kroatija".

Ji pasidalijo vaizdo įrašu, kuriame ji vaikšto po Dohos oro uostą vilkėdama Kroatijos marškinėlius, o po to pozuoja su žavia portugalų sirgale, vilkinčia išskirtiniais raudonai baltais šachmatiniais marškinėliais.

175 cm ūgio šokėja taip pat pasidalijo nuotraukomis iš "Hayya" centro Dohoje vidaus, kur ji bandė sutvarkyti savo dokumentus Pasaulio futbolo čempionatui.

Ivana, kuri anksčiau stebino 2014 ir 2018 m. pasaulio futbolo čempionatuose, taip pat pristatė savo maudymosi kostiumėlių seriją, kurioje dažniausiai naudojamas Kroatijos vėliavos išskirtinis dizainas.

Jie pavadinti "CROkini" maudymosi kostiumėliais, skirtais toms, kurios nori pasipuikuoti savo apvalumais ir kartu išreikšti pasididžiavimą Balkanų šalimi.

Ji pati kuria maudymosi kostiumėlius, taip pat rūpinasi jų pakavimu ir platinimu.

Vos prieš dvi dienas Ivana pasidalijo dviem nuotraukomis, kuriose ji vilki atvirą CROkini maudymosi kostiumėlį su strėnelėmis, besipliuškenantį atogrąžų paplūdimyje.

Ji erzino sekėjus, kad ši kukli apranga yra "tai, kaip aš apsirengsiu Katare".

"Tu išblaškysi žaidėjus", - rašė vienas komentatorius.

Kataras turi tam tikrų lūkesčių dėl aprangos viešumoje, o tai reiškia, kad Ivanos apranga vargu ar patiks Artimųjų Rytų šalies valdžios institucijoms.

Jungtinės Karalystės vyriausybės užsienio patarimų puslapyje, skirtame keliautojams į Katarą, rašoma: "Viešumoje, įskaitant vairavimą, turėtumėte rengtis kukliai.

"Moterys turi dengti pečius ir vengti dėvėti trumpus sijonus.

"Tiek vyrams, tiek moterims patariama nedėvėti šortų ar marškinėlių be rankovių einant į valstybinius pastatus, sveikatos priežiūros įstaigas ar prekybos centrus."

Sirgaliai Katare taip pat buvo raginami sušvelninti savo elgesį ir apsirengti "pagarbiai" musulmonų daugumos šalyje, o alkoholį vartoti tik ribotose vietose.

Organizatorių nuotr.

Ivana Knoll per savo šalies futbolo rinktinės varžybas privertė atsisukti ne vieną aistruolį.

Į stadioną „Al-Bayat“, kur kroatai žaidė su Maroko rinktine, gražuolė atėjo apsivilkusi languotą suknelę (raudonos ir baltos spalvų), kad parodytų savo patriotiškumą.

„Kataro policija, alio“, – jos vaizdo įrašą pakomentavo vienas sekėjas.

„Kur tavo pagarba Katarui?“ – paklausė kitas.

Už per didelį nuogo kūno demonstravimą Katare galima gauti solidžią baudą ar netgi atsidurti kalėjime.

Iš kitų šalių atvykusių moterų drabužiai ir suknelės turi dengti juosmenį ir pečius.

Be to, draudžiama vilkėti aptemptus drabužius ar demonstruoti iškirptę.

Organizatorių nuotr.
 

Organizatorių nuotr.

Organizatorių nuotr.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder