SEL atskleidžia, kaip atrodys koncertas Klaipėdoje: „Vaizdo ekranas – Lukiškių aikštės dydžio“ (4)

Liepos 3 d. Klaipėdos vasaros estradoje įvyks ilgai lauktas grupės SEL koncertas. Renginys bus ne tik vienas didžiausių šiais metais vasaros koncertų Lietuvoje, į kurį susirinks 15 tūkstančių grupės gerbėjų, bet ir stebinsiantis įspūdingais vizualiniais sprendimais, kuriems šias metais skiriama itin daug dėmesio.

Į koncertą ateisiantys žiūrovai vaizdą galės stebėti stulbinančio dydžio ekrane – jo plotis prilygsta Lukiškių aikštės Vilniuje pločiui.

„Mes žinom, kad žmonės, eidami į mūsų koncertus, visada tikisi ir net reikalauja daug – daug to, ką galime pasiūlyti tik mes, todėl mes labai daug galvojame, kaip galėtume nustebinti žiūrovus ir šį kartą. Kad garsas bus aukščiausios kokybės – tą jau žino visi, kad šviesos bus įspūdingos – tą taip pat visi žino.

Tad šiais metais nusprendėme pagrindinį dėmesį skirti nematyto dydžio vaizdo ekranui, prie kurio kūrimo prisidėjo geriausi profesionalai. Manau, tai, ką išvys žiūrovai, juos nustebins ir apstulbins: vaizdai koncerto metu tarsi perkels visus į kitą planetą”, – apie būsimą koncertą pasakojo SEL lyderis Egidijus Dragūnas.

Be koncerto Klaipėdoje, grupė SEL su savo gerbėjais šiais metais susitiks dar trijuose koncertuose: birželio 18 d. Šiauliuose, rugsėjo 4 d. Vilniuje ir gruodžio 25 d. Kaune.

Mums nereikia klikalinio koncertu
Ding iš tuos Klaipėdos, 2021-06-14 21:03
Aš jau senas žmogus, bet man patinka tai, kaip savo šou daro SEL'as.
E., 2021-06-12 14:53
Tai vėl "paskutinis" ir "atsisveikinimo" koncertas"?
Nord, 2021-06-11 15:54
Sidebar placeholder