Šėlionės bangose: „Wave Camp 2021“ suteiks progą visiems išbandyti ekstremaliausias vandens sporto šakas

Rugpjūčio 14 d., šeštadienį, Klaipėdos Melnragės paplūdimyje prie Šiaurinio molo kviečiami rinktis visi bangų entuziastai – čia vyks jau trečiasis „Wave Camp 2021“ renginys, kuriame dalyviai galės susipažinti su daugeliui dar neatrastomis vandens sporto šakomis. 

Jau tradicija tapęs renginys kviečia Klaipėdos gyventojus ir miesto svečius pasikinkyti Baltijos jūrą ir išmėginti dar neišbandytas vandens sporto šakas. Renginio metu dalyviai galės susipažinti su vis labiau Lietuvoje populiarėjančiomis banglentėmis, irklentėmis, jūrinėmis baidarėmis bei jėgos aitvarais.

Pasak vieno iš renginio organizatorių, banglenčių ir irklenčių mokyklos „Surf Style LT“ įkūrėjo, profesionalaus banglentininko ir instruktoriaus Mariaus Satkevičiaus, šis renginys suteikia  unikalią proga susipažinti su šių vandens sporto pradžiamoksliu ir praktiškai išbandyti savo jėgas ekstremaliose sporto šakose.

„Tai išskirtinė galimybė per vieną dieną išmėginti įvairiausias vandens sporto šakas, atrasti naujus pomėgius, nugalėti įsisenėjusias baimes ir pasikrauti gerą dozę adrenalino. Kviečiami tiek suaugę, tiek vaikai, neabejingi sportui, jūrai ir sveikam gyvenimo būdui“, – sako M. Satkevičius.

„Wave camp 2021” metu dalyviai galės ne tik stebėti, ką jūroje išdarinėja vandens sporto profesionalai, bet ir patys išmėginti savo jėgas vandenyje.

Baidarių centro Baidare.com įkūrėjas Arnoldas Valčiukas renginio dalyvius pamokys, kad baidarė yra tinkama plaukti ne tik Lietuvos upėmis, bet ir šokinėti per bangas Baltijos jūroje.

„Renginyje pristatysime jūrines baidares „Surf Ski“, kurios yra itin manevringos ir labai patogios mokymuisi. Nors ši sporto šaka daug kam dar nežinoma, visgi išmokti pasikinkyti bangas su jūrinėmis baidarėmis yra net lengviau, nei su banglentėmis.

Tai neapsakomai smagus ir priklausomybę sukeliantis sportas, kuriame tenka akis į akį susidurti su jūra“, – teigia A. Valčiukas.

Norintieji pažaboti ne tik bangas, bet ir vėją yra kviečiami išmėginti smagius pojūčius ir gerą fizinę iškrovą garantuojantį jėgos aitvarų sportą. Jėgos aitvarų mokykla „Life is life“ užtikrina, kad Lietuva yra viena tinkamiausių vietų pradėti mokytis šio sporto subtilybių, o vieną kartą pabandžius – nesinori sustoti.

Renginio organizatorius M. Satkevičius priduria, kad vandens sportas ne tik smagus hobis bei puiki mankšta gryname ore, bet ir natūralus vaistas nuo streso ir depresijos.

„Vandens sportas treniruoja tiek kūną, tiek protą. Nesvarbu, kokią vandens sporto šaką beišsirinktumėte, išlipus iš bangų apims nevaržomas laisvės pojūtis, pakili nuotaika, mintys nurims, o iš veido ilgam nedings šypsena. Jūra – puikus gamtinis antidepresantas, kurį raginu atrasti kiekvienam“, – teigia M. Satkevičius.

Vis dėlto, nedrįstantys lįsti į vandenį arba norintys atgauti jėgas po galynėjimosi su bangomis, galės išbandyti ir sausumos pramogas – muzikos garsų terapiją su kristaliniais dubenimis ir taurėmis, iš Pietų Amerikos į Lietuvą atvežtą Ishka Vraja jogos praktiką, juoko jogą, meno terapiją vaikams ir suaugusiems, „Partner yoga“ bei daugelį kitų įdomių veiklų.

Susirinkę prie Klaipėdos molo taip pat galės stebėti šviečiančių dviračių važiuotynių „Nuo PC Molo iki Molo“ finalą bei originaliausio dviračio apdovanojimus, o ištvermingiausiųjų vakare lauks šokiai paplūdimyje kartu su DJ MA BANGA.

„Wave camp 2021” renginys vyks rugpjūčio 14 d., Klaipėdos Melnragės paplūdimyje prie Šiaurinio molo. Programą rasite čia.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder