Sentencijos, kurias pastebėjo ir įsiminė "Vakarų ekspresas"

Klaipėdos meras Vytautas GRUBLIAUSKAS: "Manau, kad "Astra Zeneca" istorija bus išskirtinė ir pamokanti, kad jau anksčiau reikėjo daryti aiškią vakcinacijos kampaniją. Ją pradėti reikėjo gerokai anksčiau ir efektyviau bei skirtą konkrečioms tikslinėms visuomenės grupėms. Kai šis anti - "Astra Zeneca" traukinys jau įsibėgėjo, jį sustabdyti jau tapo neįmanoma".

Klaipėdos miesto tarybos narys Arvydas VAITKUS apie tai, kad po truputį netenkame nepriklausomos žurnalistikos: "Tai pirmos vinys į demokratijos karstą.Bent tai, ką matau pastaruoju metu: vis labiau supriešinama visuomenė, svaidomi kaltinimai, stokojama diskusijų ir pokalbio kultūros. Neregėtas dalykas, kai atskiri žiniasklaidos atstovai (vis dar tikiu, kad tokių mažuma) neslėpdami deklaruoja savo politinę priklausomybę". 

Neringos meras Darius JASAITIS apie tai, kad kad vieni iš verslinės žvejybos uždraudimo Kuršių mariose iniciatorių  finansuojami "Gazprom" pinigais: "Net žmonių sveikatos sąskaita esame pasirengę nepirkti rusiškos vakcinos nuo COVID-19, o čia rusiškų pinigų pagalba uždrausime žvejybą Lietuvoje, kad daugiau žuvies liktų Kaliningrado srities verslininkams".

Verslininkas Saulius JOKUŽYS apie „AstraZeneca” vakciną: „Aš nemanau, kad tai nuodas, manau, kad šiuolaikinė pažangi mokslo visuomenė tikrai sukūrė gerą daiktą, tuo labiau kad pasiskiepiję jau yra milijonai žmonių.”

Visame pasaulyje populiarų kūrinį „Wellerman” žemaitiškai perdainavęs Plungėje gimęs klaipėdietis gydytojas odontologas Lauras SMILGEVIČIUS: „Vieną dieną esi žvaigždė, o kitą - jau niekam nebebūsi įdomus”,

Kretingos meras Antanas KALNIUS apie Salantuose laiku pastebėtus teršalus: „Visoje šioje situacijoje įdomiausia tai, kad jei teršalai nebūtų patekę į drenažo sistemą, mes tikrai nebūtume žinoję, kad yra tokia nelegali „benzino kolonėlė” ar „naftos terminalas”.

Menotyrininkė, parodų kuratorė Danguolė RUŠKIENĖ apie per karantiną Klaipėdos kultūros centro Parodų rūmuose vykusią intensyvią darbuotojų kaitą: "Turiu savo nuomonę, kas vyksta įstaigoje, tačiau pasiliksiu ją sau, nes kiekvienoje konfliktinėje situacijoje tiesa yra kažkur per vidurį".

Verslininkas Artūras ŽALYS apie Danės upę ir bandymus ją įveiklinti: "Mes lyg ir turime upę, lyg ir ne. Jei pasidomėtumėme, kaip upė buvo naudojama vokiečių laikais ir dabar, mums būtų gėda".

Dainininkas, rašytojas Aleksandras MAKEJEVAS: "Faktiškai durnių procentas išlieka toks pat, o kadangi Žemės gyventojų kiekybiškai daugėja, tai didėja ir durnių kiekis. Durniams priskiriu ir tuos, kurie tikisi, kad juos apsaugos ar paguos valdžia. Visiška nesąmonė yra to tikėtis. Nesuprantu tų, kurie siekia valdžios, niekada to nesupratau".

Juvelyrė Jurga LAGO: "Lietuva gali tapti viena stipriausių šalių Europoje. Jos pačios (Europos) labui - kaip ispanai sako - jeigu jūs atsilaikysite prieš politkorektiškumą, tapsite pačia geidžiamiausia valstybe - smunkanti Europos moralė, cenzūra, pabėgėliai, vaikų seksualizavimas, specialistų kvotos pagal lytis, prievarta ir spaudimas įgriso - Lietuva būtų patraukli ne vienam europiečiui". 

Sąjungos Vardan šeimos narė Viktorija IVANIUŠINA:  "Jeigu lytis - tai vaidmenys, ar yra kažkoks konkretus sąrašas vaidmenų, kuriuos TURI atlikti moterys Lietuvoje? Ar moterys, kurios pasirenka neturėti vaikų yra mažiau moterys? Ar vienuolės nėra moterys?"

Gemius

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder