Septintą verslą Londone kuriantys Deimantė ir Saulius Kondrotai: „Kitoje šalyje esi svetimas, o dideliame kitų versle esi absoliučiai niekas, mažas sraigtelis“

„Didelėje statybų kompanijoje esi absoliučiai niekas, mažas sraigtelis, kur niekam tu neįdomus: tau pasako, kada eiti valgyti, kada eiti praustis, kada tau į tualetą, tu neturi visiškai nieko....“, – jau šį pirmadienio vakarą LNK gyvenimo būdo laidoje „Nuo... Iki...“ pasakos septintą verslą Londone kuriantis Saulius Kondrotas.

Tuo metu jo žmona, grožio salonui ir vizažo akademijai vadovaujanti Deimantė Kondrotienė pasakos, kad svečioje šalyje neapleidžia jausmas – esi svetimas, neturintis savo vietos.

„Vienas dalykas – kalba, kultūra, maistas galų gale, viskas tau svetima, tu eini gatve, ir atrodo gyveni vietoje 5-6 metus, bet čia ne tavo, čia ne tavo medžiai auga, atrodo net oras kitas...“, – kalbės Deimantė.

Londone beveik du dešimtmečius gyvenanti verslininkų pora Deimantė ir Saulius Kondrotai galėtų būti puikiu pavyzdžiu kaip tapti sėkmingais, kai į svetimą šalį atvykęs nemoki kalbos, neturi žinių, tik didelį norą gyventi geriau, darbštumą ir užsispyrimą.

Viename Londono rajonų pastaruosius kelerius metus sėkmingai vystosi poros verslai. Kol Saulius savo biure rūpinasi baldų užsakymais, 36-erių Deimantė daro makiažą vienam savo modelių.

Jau trejus metus moteris vadovauja nuosavam grožio salonui, daro įspūdingus makiažus, veda studijas trokštančioms išmokti makiažo paslapčių pačios įkurtoje akademijoje.

Klientų verslininkei netrūksta, tačiau tam, pasak Deimantės, prireikė ne vienerių metų paieškų bei sunkaus darbo bei dešimtis tūkstančių siekiančių investicijų.

Gyvenimo būdo laida „Nuo... Iki...“ iš Londono su verslininkais Kondrotais – jau šį pirmadienio vakarą, 20 val., tik per LNK.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder