Elma Šegždavičiūtė

Simo Jasaičio mylimoji Elma: aš tikrai nežinojau, kad jis vedęs, ir kur aš įsivėliau

(16)

Į Elmą Šegždavičiūtę Vilniaus senamiestyje praeiviai galėtų atkreipti dėmesį nebent dėl to, kad tai labai žavinga ir stilinga jauna moteris. Lietuviai jos nepažįsta, nes 29-erių lietuvė daug metų gyveno Taivane ir ten, pasivadinusi Elmos Selmos slapyvardžiu, tapo sėkmingu modeliu.

Tačiau kai prieš keletą mėnesių socialiniuose tinkluose buvo paviešintos kelios nuotraukos, kuriose Elma meiliai glaudžiasi prie žinomo krepšininko, Mažeikių krepšinio komandos „M Basket“ žaidėjo Simo Jasaičio, lietuviams tapo smalsu, kas gi ta paslaptinga mergina.

Elma patikina šiandien negali suvaldyti savo jaudulio, nes laidoje „Kasdienybės herojai“ prieš kameras sėdasi pirmą kartą.

Elma pasakoja dešimt metų gyvenusi užsienyje, todėl sako nieko negirdėjusi apie Jasaičių šeimos skandalus, pykčius ir skyrybų dramas.

Tačiau vis dėlto sužinojus Simo praeitį bei tiek daug įvairių jam mestų kaltinimų ir dėl alkoholizmo, ir dėl smurto šeimoje – ar nebuvo baisu leistis į santykius?

„Kilo abejonių, kilo abejonių. Ir dabar kartais atrodo, kad kažkokių tų dvejonių dar ir būna, bet kartu kiekvieną minutę laikas kartu vėl viską užglaisto, – sako laidos pašnekovė. – Aš nežinojau, kad tuo metu jis buvo vedęs. Nežinojau, kas gi ta žmona.

Tik po to palaipsniui supratau, kurgi aš įsivėliau.“

Prieš penkerius metus Oksana Pikul kreipėsi į policiją dėl iš sutuoktinio Simo Jasaičio patirto smurto jų gražiuose namuose.

Tačiau jau po metų pasidžiaugė, kad santykių krizę jiems su Simu pavyko įveikti.

„Niekas iš tikro Simo asmeniškai taip ir nepažįsta.

Kaip pavyzdžiui, aš susipažinau. Ir jis yra labai žemiškas, labai paprastas ir pats nuoširdžiausias mano sutiktas vyras.

Elma Šegždavičiūtė

Elma Šegždavičiūtė / FOTO: Asmeninio albumo nuotr.

Mes ne tai kad slapstėmės, bet kurį laiką tai tikrai laikėme paslaptyje. Tikrai iš karto nesiskelbėme ir nesirodėme.

Tai per Naujuosius įsidėjome pirmą nuotrauką kartu. Po gero pusmečio, nuėjome prie eglutės ir nusifotografavome pirmą kartą“, – sako Elma.

Dešimt metų Taivane gyvenusi Elma patikina, kad gyvenimas ten labai skiriasi nuo Lietuvos – žmonės vengia anksti įsipareigoti, o apie vaikus apskritai pradeda galvoti tik artėjant keturiasdešimtmečiui.

Azijoje taip įprasta gyventi sau. Todėl Elma atvira – ji apie vestuves ir baltą suknelę niekada nesvajojo.

Ir sutikusi Simą Elma sako pirmą kartą pagalvojusi, kad galėtų būti ir mama, ir žmona.

Elma Šegždavičiūtė

Elma Šegždavičiūtė / FOTO: Asmeninio albumo nuotr.

„Mano gyvenimas visada atrodė nenuspėjamai – vis nauja šalis, viešbučiai, svetimi žmonės ir jų papročiai“, – sako Elma – gyventi sėsliai, įsikurti ilgam vienoje vietoje ji, ko gero, nebemokėtų.

Gemius

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder