Šis 2 minutes trunkantis testas parodys, kaip matote pasaulį

Atlikti asmenybės testus - itin įdomu ir smagu. Internete populiarėjantis “sienos testas” leis suprasti, kaip jūs įveikiate sunkumus, priimate iššūkius ir parodys jūsų bendrą požiūrį į pasaulį. 

Sudominome? Skaitykite instrukcijas, kurios padės atlikti šį testą. O vėliau paskaitykite, ką gautas atsakymas sako apie jus. 

Kaip atlikti testą?

Visų pirma įsivaizduokite, kaip kelias dienas einate per dykumą. Jūs esate be galo ištroškęs, išalkęs ir pervargęs. Dabar priėjote sieną (sieną įsivaizduokite patys).

Kai priglaudžiate ausį prie sienos - girdite oazę kitoje pusėje. Jūsų tikslas - sugalvoti, kaip jūs įveiksite šią sieną. 

Tai yra labai simboliškas veiksmas, atitinkantis įvairias kasdienes situacijas. 

Jūsų keturi pasirinkimai yra:

  • Peršokti sieną per viršų
  • Persikasti/peršliaužti pro sienos apačią
  • Apeiti sieną aplink
  • Sudaužyti/sulaužyti sieną

Atsakymai:

Jei pasirinkote peršokti sieną per viršų, esate ambicingas, perfekcionistas ir norintis pasiekti gyvenime viską, kas tik įmanoma. Esate pasitikintis savimi ir tikite, jog galite pasiekti visus iškeltus tikslus.

Tokie žmonės neleidžia kliūtims jų sustabdyti. 

Jei pasirinkote persikasti/peršliaužti pro sienos apačią, nebijote sunkaus darbo. Tokiems žmonėms patinka sunkūs iššūkiai. Tokie žmonės dažnai yra patyrę daug sunkumų gyvenime ir yra pasiruošę padaryti viską dėl savo norų ir tikslų. 

Jei pasirinkote apeiti sieną aplink, reiškia, jog ieškote lengviausio kelio problemoms išspręsti ir tai nereiškia, jog esate tinginys.

Tokie žmonės pasirenka efektyvius, lengviausius ir greičiausius, o ne sunkiausius sprendimo būdus. 

Jei pasirinkote sudaužyti/sulaužyti sieną, gali būti, jog kiti žmonės laiko jus pesimistais ar cinikais, tačiau jūs laikote save realistu.

Tokie žmonės kartais tiki, jog daugelis žmonių yra blogi, pagrindžia savo jausmus buvusiomis skaudžiomis akimirkomis, įvykiais. Dėl sunkių akimirkų tokie žmonės tampa “stiprūs” ir tiki, jog gali įveikti visus iššūkius, su kuriais susiduria savo gyvenime. 

Šis testas įdomus, nagrinėjantis skirtingus žmonių požiūrius, tačiau svarbu prisiminti, jog tai yra pseudo-psichologinis asmenybės įvertinimas.

Tai reiškia, jog nėra tyrimų, galinčių įrodyti tokio tyrimo patikimumą. Kitais žodžiais, šis “sienos testas” - skirtas pramogai, todėl neturėtumėte vertinti šių atsakymų per rimtai. 

Gemius

Sidebar placeholder