Skurdas gyvena ne piniginėje, o galvoje - jam nėra pasiteisinimų!

Psichologai įrodė, kad nuolatinis skurdas – tai liga, kuria galima užsikrėsti ir kuri gali būti paveldima. Tik ji pasireiškia ne fiziškai, o ypatinga mąstysena, kuri „parazituoja“ galvoje ir gadina gyvenimą. Kaip atsikratyti skurdo?

Pirmiausia pasistenkite atsiriboti nuo visokių asocialių tipų, nuolat dejuojančių, besiskundžiančių, viskuo nepatenkintų asmenų, kurie ir platina skurdo virusą, rašo Sobesednik.ru.

1. Išguikite iš savo galvos tokias nuostatas:

„Aš – neturtingas, bet sąžiningas“, „Ne piniguose laimė“, „Verslą galima pradėti tik turint daug pinigų“, „Pinigai – blogis“. Šie visi posakiai sukurti tam, kad stiprintų jus žlugdančias psichologines nuostatas. Skurdui nėra pasiteisinimų. Nepalaikykite jo. Kiekvienas žmogus yra vertas turėti tiek pinigų, kiek jam reikia jo egzistencijai. Mūsų visuomenei paranku palaikyti skurstančius, nes taip lengviau juos valdyti.

2. Neikite į kursus ir seminarus, kuriuose žadama išmokyti daugiau užsidirbti.

Paprastai juos veda tie, kurie patys nieko nepasiekė gyvenime. Tikrai turtingas žmogus gali duoti tik vieną patarimą: suraskite savo vietą, kur galėsite užsidirbti, ir pasiimkite savo pinigus.

3. Atsikratykite baimių, kurios trukdo jums tai padaryti.

Nedalykite žmonijos į turtingus ir vargšus, sėkmingus ir nesėkmingus. Visi turi vienodus šansus. Istorija žino nemažai milžiniško verslo, pradėto nuo nulio, pavyzdžių. Ir dažnai tai buvo anaiptol ne jauni žmonės.

4. Nesiskolinkite pinigų, jeigu nėra „degančios“ būtinybės.

Nuolatinis suvokimas „aš turiu skolų“ tempia žemyn ir trukdo vystytis.

5. Netaupykite pinigų juodai dienai.

Kitaip ji būtinai ateis, o jums vis tiek trūks lėšų. Išsiugdykite įprotį galvoti, kad pinigų yra ir jų bus visada. Bus tiek, kiek reikės. Ir jų šaltiniai niekada neišseks.

6. Nebijokite parduoti savęs brangiai.

Jeigu ieškote darbo, be gailesčio atsisakykite atvirai nenaudingų pasiūlymų.

7. Kartkartėmis atlikite nedidelę proto mankštą:

pagalvokite, kiek norėtumėte uždirbti kitą mėnesį, ir nustatykite 5 žingsnius, kuriuos reikėtų žengti kelyje į užsibrėžtą tikslą.

Penki dalykai, kurie provokuoja skurdą:

1. Savigaila: („aš tokia nelaiminga, silpna, vargšė...)

2. Godumas („nenoriu leisti pinigų, pirksiu pačius pigiausius daiktus“).

3. Gyvenimas ne pagal lėšas („paimsiu kreditą, nusipirksiu brangiausią, o paskui žiūrėsime“).

4. Nereralūs troškimai („noriu tokio buto, tokios mašinos, kokią turi draugė“).

5. Pasiaukojimas (nesugebėjimas atsisakyti, pasakyti „ne“, nekenčiamas darbas).

Svarbu!

Jeigu nepavyksta išbristi iš skurdo, perskaitykite šį straipsnį iš naujo ir pradėkite nuo pradžių. Sekasi atkakliesiems.

Sidebar placeholder