S. Stavickis-Stano įtaria, kad sirgo koronavirusu: skaudėjo gerklę, pakilo temperatūra

Stano prisiminė legendinius realybės šou „Akvariumo“ laikus: sunkiausia būdavo rytais

Šį sekmadienį žiūrovų laukia jau antrasis šventinis „TV30 gimtadienio šou“. Kartu su ryškiausiais televizijos veidais žiūrovai bus pakviesti prisiminti garsiausius realybės šou jų skandalus, ryškiausius laimėjimus ar eteryje nutikusius absoliučiai neplanuotus, tačiau visos Lietuvos dėmesį patraukusius įvykius. Ir visa tai – linksmo žaidimo forma!

Laidos dalyviais taps puikiai šalyje žinomi žmonės. Tai – tituluota gražuolė, dainininkė Renata Norvilė, praeityje drąsiai priėmusi sprendimą sudalyvauti viename pirmųjų realybės šou „Džiunglės“, visas krepšininkų paslaptis žinantis nepakeičiamas sporto komentatorius Linas Kunigėlis, kompozitorius ir prodiuseris, legendinės grupės „Delfinai“ įkūrėjas bei realybės šou „Akvariumas 2“ dalyvis Stanislavas Stavickis-Stano, laidos „Gero vakaro šou“ vedėja bei „Tangomanų“ projekto dalyvė Dijora Petrikonytė.

Šventiniame šou taip pat dalyvaus dainininkas, realybės šou „Dangus 2“ nugalėtojas ir projekto „Didysis šou burbulas“ dalyvis Justinas Lapatinskas, legendinės laidos „Penktadienio muzikos šou“ vedėjas bei lietuviškos scenos vilkas Edmundas Kučinskas, teatro ir kino aktorė bei laidos „Pakartok“ pažiba, o dabar – ir profesionali šokėja Ineta Stasiulytė bei tikra serialų žvaigždė Dainius Kazlauskas.

Visi laidos dalyviai bus suskirstyti į komandas po du. Į kokį klausimą, susietą su TV3 30-mečiu, jiems teks atsakyti, kas kartą nuspręs specialus laimės ratas. Kam pavyks išplėšti pergalę?

Laidoje bus prisiminti ir vieni pirmųjų išgyvenimo šou, įvykę prieš daugiau nei 23 metus.

Prie šių šou sėkmės neabejotinai prisidėjo ir talentingasis vedėjas Vytautas Kernagis. O štai dalyviams teko gyventi laukinėmis sąlygomis – be patogumų, elektros ir kitų įprastų civilizacijos elementų.

Savo prisiminimais apie tokį išgyvenimo projektą pasidalins ir R. Norvilė.

„Kasdien atlikdavome įvairias užduotis. Pirma būdavo skirta išlikimui – jei praloši, turi paaukoti vieną savo komandos narį.

O kitas žaidimas būdavo susietas su maistu. Šį žaidimą mes dažniausiai pralošdavome, tad negaudavome valgyti.

Be maisto esame išbuvę net 5 dienas – turėjome tik vandens. Tačiau, kai esi jaunas ir nutrūktgalvis, negalvoji, kur eini ir ką darai. Aš išklausiau tik dviejų prodiuserių sakinių apie džiungles ir Malaiziją, ir pasakiau „taip“.

O tada laimėjau antrą vietą“, – prisimins žinoma moteris.

Projekto taisyklės kiekvienam dalyviui į negyvenamą salą leido pasiimti po vieną daiktą.

Daiktas, kurį į džiungles nusprendė pasiimti R. Norvilė, daugelį nustebintų, tačiau gudri moteris buvo sukurpusi visą planą.

„Prodiuseriams, kurie paskambino 6 valandą ryto, kažkodėl pasakiau, kad pasiimsiu kvepalus.

Tuomet nusipirkau kvepalus su apvaliu dugnu ir ten priklijavau padidinamąjį stiklą. Tada aštrų kvepalų dangtuką ir dar labiau užaštrinau ir tai man pasitarnavo kaip peilis. Todėl aš kvepalus panaudojau ugniai žiebti, kaip dezinfekcinį skystį ir peiliuką“, – pasakos ji.

Savo prisiminimais apie patirtį realybės šou pasidalins ir kiti dalyviai.

Štai Stano, kuris dalyvavo „Akvariume“, atviraus, kad šiame projekte sunkiausi būdavo rytai. O kartu jį stebindavo ir neįtikėtinas gerbėjų atsidavimas.

„Tuo metu „Akropolis“ buvo ką tik atsidaręs, todėl žmonės ten iš visų miestų autobusais atvažiuodavo paturistauti. Mūsų rytas prasidėdavo nuo to, jog išgirsdavome kokius 60 žmonių rėkiant „Stano gaidys“ (juokiasi).

Tai būdavo Psicho gerbėjai. 7.30 val. atvykdavo kiti – jie skanduodavo „Psichas gaidys“ (juokiasi). Būdavo tikrai dideli fanų klubai“, – pasakos jis.

Tačiau nors dalyvauti projekte buvo labai smagu, kartu tai pareikalavo ir didelio psichologinio pasiruošimo. „Kai man leido iš „Akvariumo“ išvažiuoti į koncertą, jausmas buvo toks, kaip iš žiemos su lėktuvu nusileidus šiltoje šalyje.

Tik tai buvo ne karšto oro gūsis, o laisvės.

Pamenu, labai nenorėjau grįžti atgal – galvojau, kad tai yra prakeiksmas“, – pasakos Stano.

O štai kitame muzikiniame projekte pergalę išplėšęs J. Lapatinskas iki šiol galvoja, kad realybės šou stipriai pakeičia žmones.

„Per trumpą laiką į žmogų sueina labai daug informacijos, kurią jis turi apdirbti tada, kai šou pasibaigia. Aš, kaip tėvas, savo vaikų į tokį projektą gal ir neleisčiau.

Bet kažkuri mano dalis tiki, kad mano vaikai manęs neklausytų“, – šypsosis Justinas.

Dar daugiau pačių įdomiausių žvaigždžių prisiminimų – jau šį sekmadienį.

Organizatorių nuotr.

Organizatorių nuotr.

Stanislavas Stavickis-Stano.  TV3

„TV30 gimtadienio šou“ – sekmadieniais, 19.30 val. per TV3!

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder