Goda Petrauskienė, Evaldas Petrauskas

Su boksininku Evaldu Petrausku išsiskyrusi Goda: jis mane įskaudino taip, kad niekada to nepamiršiu

(3)

Boksininkas Evaldas Petrauskas ir Goda Petrauskienė savo santykiuose padėjo tašką – nors apie sukimą skirtingais keliais jiedu buvo pranešę ir pernai, vis tik trumpas susitaikymas nepadėjo išsaugoti romantinių jausmų. Šių metų pradžioje jie ėmė tvarkyti skyrybų dokumentus, tačiau taikiai išsiskirti jiedviems taip pat nepavyko.

Ilgą laiką tylėjusi G. Petrauskienė pratrūko – Delfi TV parodytas interviu su Evaldu ją kaip reikiant nuliūdino, tad atviram pokalbiui ryžosi ir ji.

„Žodis „skyrybos“ į galvą man buvo kalamas visus tuos metus.

Nežinau, gal čia buvo kažkokia manipuliacija, kad nepabėgčiau ir visada sedėčiau tyliai. Tikrai nežinau.

Kai Evaldas išgerdavo, nuolat priekaištaudavo ir sakydavo, kad „viskas, skiriamės, mums nepakeliui, aš dalykus matau vienaip, tu – kitaip”.

Taip nutiko ir praėjusių metų kovo 19 dieną, per jo gimtadienį. Išvakarėse nuėjome į „King of Kings“ turnyrą, išgėrėme. Jis padaugino. Prasidėjo paranoja.

Grįžus namo jis ėmė rėkti, kad skiriamės, krautis daiktus. Pasakiau: „gerai ,skirkimės“. Na, ir viskas.

Patvirtinau spaudai apie skyrybas, – prisiminė Goda. – Bet po kelių dienų pakalbėjome ir susitaikėme.

Tačiau niekas niekada taip ir nepasikeitė.

O prieš Kalėdas jis mane įskaudino taip, kad aš niekada gyvenime to nepamiršiu. Mano viduje mirė jausmai.“

Pasak G. Petrauskienės, šių metų sausį Evaldas užsikodavo nuo alkoholio, tad tuo metų jų pykčiai baigėsi.

Nepaisant to, nei jausmų, nei šilumos jų santykiuose jau nebebuvo likę. „Manau, pagrindinės mūsų skyrybų priežastys – jo priklausomybės, dideli principai, neišmatuojamas ego, didelis savęs aukštinimas, kaltės permetimas kitam ir paprasčiausias nesusikalbėjimas, nenorėjimas spręsti problemų.

Tokie santykiai nebuvo įmanomi, – kalbėjo žinoma moteris. – Aš nuoširdžiai tikiu, kad kažkas kada nors mylės Evaldą su jo charakteriu, prisitaikys prie jo ir gyvens laimingai.

Manau, iš dalies esame abu kalti, matyt ir aš kažkur nebuvau tobula žmona, jei taip nesmagiai mūsų keliai išsiskyrė.“

Atvirai prabilusi Goda tikino, kad nutarus išsiskirti nesutarimų tarp jųdviejų nebuvo – gal tik pačioje pradžioje, kuomet Evaldas suprato, kad šįkart viskas rimta. „Bet vėliau jis nurimo, matyt, kai atsirado nauja moteris.

Skyrybu sutartį sudarėme taikiai, tik, matyt, jam dar truputėlį skauda, jei duoda tokius interviu, – apie pasisakymą Delfi TV laidoje „Kasdienybės herojai“ kalbėjo moteris. – Mane pastatė į barakudos poziciją, tarsi buvau su juo tik dėl to, kad tapčiau žymi, pasididinčiau krūtinę arba gerai gyvenčiau.

Bet su juo buvau tikrai ne dėl to – juk pinigų niekada neturėjome labai daug. Galėjome išlaikyti šeimą, kartais nueiti į kavinę.

Per 6 metus atostogų skridome tik kartą, o santaupoms niekada neišeidavo atsidėti. Dažnai galvodavau, iš kur paimti 20 eurų.

Tai apie kokius materialius dalykus mes kalbame? Būdama 7 mėnesį nėščia skridau į Angliją, kad uždirbčiau du šimtus eurų. Evaldas mane išleido ir dar rankom paplojo.

Patikėkite, šeima man buvo svarbiausia ir aš bandžiau ją išlaikyti. Ir čia pasakoju tik „gėlytes“ – jei kas nors ne iš mūsų rato būtų viską stebėjęs, būtų pakraupęs. Na, bet gyvenime būna visko.

Dabar su Evaldu bendraujame tik vaikų ir skyrybų klausimais.“

Buvusią boksininko mylimąją sujaudino ir komentaras, neva po skyrybų Evaldui teko apsigyventi rūsyje. Pasak G. Petrauskienės, vyrui niekada nebuvo svetimas aukos sindromas.

„Anksčiau Evaldas man sakydavo, kad jo bičiulis, pas kurį apsigyveno po skyrybų, turi fainą vietą, gražiai įsirengęs, ten gaminasi maistą. Visų pirma, ten tikrai ne rūsys. Tai patalpos be langų, kuriose daug metų gyvena jo draugas, – pasakojo Goda. – Aukos sindromas pasireikšdavo ir anksčiau.

Kuo geriau pažinau jį kaip žmogų, tuo aiškiau mačiau, kad vyriškumo pas jį nerasta. O man juk reikėjo vyro! Moteriai reikia dėmesio, o mūsų atveju to dėmesio labiau reikalavo jis.

Evaldas ir visuose interviu pabrėžia, kad dėmesys ir aukštinimas jam patinka.“ Nepaisant asmeninių išgyvenimų, moteris toliau stengiasi džiaugtis gyvenimu.

Šiuo metu Goda visa galva pasinėrusi į naują veiklą – vasarą ji prisidėjo prie filmo „Pranašystė Lietuvai“ projekto, o didžiausia permaina įvyko rudens pradžioje.

„Apie naują veiklą nenoriu kalbėti daug – noriu apsaugoti vaikų privatumą. Pasakysiu tik tiek, kad dirbu su specialius poreikius turinčiais vaikais.

Darbas atneša kasdienių iššūkių, bet man patinka. Myliu vaikus, noriu jiems padėt, bent kažkiek padaryti jų dieną geresne ir prasmingesne.

Manau, toks darbas yra vertingas ne tik pinigine prasme – ir į gyvenimą pradedi kitaip žiūrėti. Ėmiau sportuoti – pabandžiau oro gimnastiką, tai kolkas bandysiu tuo ir užsiimti.

Vaikas eina į mokyklą, daug sportuoja, dalyvauja varžybose. Mažoji keliauja į darželį.

Veiksmo dabartiniame etape tikrai netrūksta, tad liūdėti tikrai nėra kada.“ 

Organizatorių nuotr.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder