Paklaustas, kurią pusę palaiko Viktorijos Siegel ir Lauryno Suodaičio konflikte, Danielius Bunkus šią dramą prilygino cirkui

(1)

Nors po Viktorijos Siegel ir Lauryno Suodaičio namuose kilusio konflikto praėjo daugiau nei mėnuo, viešoje erdvėje netylant šių dviejų žmonių pasisakymams, nuomone pasidalija ir vis daugiau kitų žinomų veidų.

Šįkart apie pusę, kurią palaikytų šio konflikto aistrų sūkuryje, pasisakė ir buvęs V. Siegel sužadėtinis, verslininkas Danielius Bunkus.

Verslininkas D. Bunkus neslepia, jog šia tema sulaukė ne vieno klausimo, tačiau esamą situaciją pats yra linkęs prilyginti cirkui.

„Manęs daug kas klausia: „O tai kurią pusę tu palaikai?“, tai atsakau dabar visiems, kad nesikartočiau.

Kai du klounai cirke vienas kitam daužo per galvą tokiu dideliu pripučiamu plaktuku, tai kurią pusę jūs palaikote?“ – instagramo paskyroje rašė verslininkas.

Alfa.lt primena, kad balandžio 4 d. į V. Siegel ir L. Suodaičio namus dėl konflikto buvo iškviesti policijos pareigūnai ir greitoji pagalba.

Dėl galimo Lauryno smurto Viktorija buvo paguldyta į ligoninę, o jos vyras uždarytas į areštinę.

Po šio įvykio D. Bunkus nepraleido progos socialiniuose tinkluose pasidalinti savo įžvalgomis apie garsių sutuoktinių skandalą, apie tai nevengė kalbėti ir su sarkazmo krisleliu.

„Kas muša Suodaitį, kai jis muša savo žmoną?

Prakaitas…“ – tokiu anekdotu žinomas verslininkas anksčiau įvertino Lietuvos dėmesio centre atsidūrusią istoriją.

alfa.lt

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder