Sulaukusi 71 metu mirė "Į sveikatą" ir "Veronikos spintos" žvaigždė Kirstie Alley

Po trumpos kovos su vėžiu mirė aktorė Kirstie Alley, didžiųjų ir mažųjų ekranų žvaigždė, žinoma dėl "Emmy" apdovanojimą pelniusio vaidmens seriale "Cheers" ir tokių filmų kaip "Žiūrėk, kas kalba", pranešė jos vaikai True ir Lillie Parker savo socialiniame tinkle.

Jai buvo 71 metai.

"Su liūdesiu pranešame, kad mūsų neįtikėtina, nuožmi ir mylinti mama mirė po kovos su vėžiu, apie kurią sužinojome visai neseniai", - sakoma pranešime.

"Ji buvo apsupta artimiausios šeimos ir kovojo su didžiule stiprybe, palikdama mums tikrumą dėl jos nesibaigiančio gyvenimo džiaugsmo ir bet kokių nuotykių, kurie laukia ateityje", - tęsiama šeimos pareiškime.

"Tokia pat ikoniška, kokia ji buvo ekrane, ji buvo dar nuostabesnė motina ir močiutė."

"Mūsų mamos gyvenimo džiaugsmas ir aistra, jos vaikai, anūkai ir daugybė gyvūnų, jau nekalbant apie jos amžiną kūrybos džiaugsmą, buvo nepakartojami ir palieka mums įkvėpimą gyventi visavertį gyvenimą, kaip ir ji", - sakoma pareiškime.

Dukart "Primetime Emmy" apdovanojimo laureatė K. Alley gimė 1951 m. Vičitoje, Kanzase.

Po išskirtinio vaidmens 1982 m. filme "Žvaigždžių kelias II: Chano rūstybė" ji vaidino tokiuose filmuose kaip 1984 m. "Pasimatymas aklai" ir 1987 m. "Vasaros mokykla" su Marku Harmonu.

Tais pačiais metais Alley sekė paskui Shelley Long ir suvaidino pagrindinį vaidmenį prieš Tedą Dansoną antroje televizijos klasikinio komedijos "Cheers", kurio premjera įvyko 1982 m., dalyje.

Pirmą kartą Alley pasirodė 1987 m., vaidindama stiprią ir nepriklausomą baro vadybininkę Rebeką Howe, ir liko garsiajame seriale iki pat jo pabaigos 1993 m.

1991 m. laimėjusi "Emmy" už išskirtinį pagrindinį vaidmenį komiškame seriale už "Į sveikatą" ir dar vieną - už pagrindinį vaidmenį miniseriale ar specialiame filme už 1994 m. "Deivido motiną", ji vėl sulaukė sėkmės televizijoje 9-ojo dešimtmečio pabaigoje su serialu "Veronikos spinta", už kurį gavo dar vieną "Emmy" apdovanojimą.

Be to, Alley vaidino daugelyje įsimintinų filmų, pavyzdžiui, filmuose "Žiūrėk, kas kalba", 1990 m. "Madhouse" ir 1999 m. "Drop Dead Gorgeous" su Ellen Barkin.

2005 m. Alley buvo viena iš "Showtime" komedijos "Fat Actress" scenarijaus autorių ir vaidino joje, o po to įsitraukė į realybės šou.

2010 m. ji pasirodė filme "Kirstie Alley's Big Life", kitais metais dalyvavo ABC laidos "Šokiai su žvaigždėmis" 12-ajame sezone, o

2018 m. užėmė antrąją vietą britų "Celebrity Big Brother" 22-ajame sezone. 2022 m. ji dalyvavo "Fox" laidos "The Masked Singer" 7-ajame sezone.

Nors jos kūryba buvo įspūdinga, vėlesnė karjeros dalis pasižymėjo A. Alley polinkiu kelti diskusijas, ypač socialiniuose tinkluose.

Organizatorių nuotr.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder