Susirado sau deimantą vestuvėms Arkanzaso parke, kurio ir ieškojo

31-metė Mišer Foks (Micherre Fox) iš Niujorko, Arkanso nacionaliniame parke „Deimantų krateris“ rado 2,3 karato svorio baltą deimantą.

Parko darbuotojai patvirtino radinio vertę. Ekspertų vertinimu, radinio kaina – apie 27 tūkst. dolerių.

15,2 hektarų ploto „Deimantų krateris“ parkas yra vienintelė vieta pasaulyje, atvira viešam deimantų ieškojimui.

Laimė nusišypsojo amerikietei paskutinę jos trijų savaičių viešnagės parke dieną, į kurį ji atvyko su vieninteliu tikslu – rasti brangakmenį savo sužadėtuvių žiedui.

Blizgantį daiktą ji pastebėjo prie savo kojų vakariniame parko šlaite. Interviu metu moteris prisipažino, kad iš pradžių  savo radinį palaikė rasa padengtu voratinkliu.

Micherre Fox brangakmeniui davė vardą „Fox-Ballou“, sujungdama savo pavardę su sužadėtinio pavarde.

Deimantas, savo forma ir dydžiu primenantis žmogaus iltinį dantį, tapo trečiuoju pagal dydį deimantu, rastu parke 2025 m.

Iš viso, nuo sausio parke užregistruota 366 radiniai, iš kurių 11 sveria daugiau nei vieną karatą.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Sidebar placeholder