Sužinojusi, ką tėtis su broliu padarė jaunikiui, nuotaka uždraudė jiems rodytis vestuvėse: to jau per daug

(1)

Daugelį santuokoje gyvenančių žmonių kartais erzina jų uošviai – neretai nauja šeima juokeliai tik patvirtina, kad priima į savo artimųjų ratą naują narį ar narę. Tačiau tokie juokeliai neturėtų peržengti ribos, kad sūnaus ar dukros antroji pusė nepasijustų nepatogiai ar nesaugiai.
 

Viena būsima nuotaka išgyveno visai nemalonią situaciją, kai jos tėtis, brolis, pusbrolis ir dėdė sumanė iškrėsti piktą pokštą jos astmą sergančiam sužadėtiniui ir šeimai išvykus stovyklauti paslėpė jo inhaliatorių.

Šis pokštas ne tik buvo labai nepagarbus, bet ir sukėlė vyrui pavojų, o tai – nepateisinama, kad ir koks nekaltas būtų buvę pokštautojų tikslas, rašoma mirror.co.uk.

Juokavo, kad reikia jaunikį patikrinti

„Reddit“ socialiniame tinkle 22 metų amžiaus mergina pasakojo, kad augo šeimoje, kurioje vyrai labai mėgo krėsti vienas kitam pokštus ir šaipytis.

Kai ji susižadėjo su Timu, jos pusbrolis, brolis, tėtis ir dėdė pradėjo juokauti, kad „reikia atlikti keletą testų“ ir pasižiūrėti, „koks vyras tas Timas“. Taip ir prasidėjo pokštai.

Neapsikentusi būsima nuotaka pasakojo: „Jie vieną kartą privertė jį žaisti keturias iš eilės šachmatų partijas, slapta nuleido jo mašinos padangas ir žiūrėjo, ar jis „kaip vyras“ pats mokės jas pakeisti, ar „kaip tinginys“ skambins į servisą.

Jie jo klausinėja, kokį pokštą jis norėtų iškrėsti savo būsimai uošvei, ką galvoja apie abortus, apie Jėzų, apie lyčių lygybę ir taip toliau.

Dar jie išbandė jo žvejybos ir medžioklės įgūdžius, bandė nustebinti jį visokiais hipotetiniais scenarijais, aiškindamiesi jo sprendimų priėmimo gebėjimus ir proto stiprybę. Jį vis pravardžiuoja lėtu ir minkštu.

Jis serga astma, bet jų nuomone, tai – tik pasiteisinimai“.
Paslėpė inhaliatorių

Nors mergina sako visaip bandžiusi tai sustabdyti, tėtis jai sako, kad tai tiesiog vyrams įprasti dalykai, kai jie vienas kitam meta iššūkius, ir liepia „negadinti nuotaikos“.

Tačiau visa tai pasiekė viršūnę, kai šeima išvažiavo tris dienas stovyklauti kartu su pusbroliu, broliu, tėčiu ir dėde, ir vyrai nusprendė paslėpti Timo inhaliatorių, taip „mesdami jam iššūkį“. Timui teko vienam grįžti namo.

Mergina pasakoja: „Kai jie sugrįžo, aš pratrūkau. Pusbrolis paklausė, ar „Timukas jau atbėgo pas mane pasiskųsti“.

Aš juos visus keturis apšaukiau ir pasakiau, kad į mūsų vestuves gali nebeiti. Mano brolis tada išsigando ir pasakė, kad tai buvo tik pokštas, kad inhaliatorių jie ruošėsi atiduoti.

Tėtis pasakė, kad jeigu man taip svarbu, Timo jie atsiprašys, bet jis bus praradęs dalį jų pagarbos, o Timas jiems visada liks „silpnas studenčiokas“, kuris nebus jiems lygus.

Aš jiems pasakiau, kad jie yra siaubingi žmonės, ir išėjau“.

Dabar pusbrolis labai prašo su ja pasikalbėti, o dėdė nieko apie situaciją nebesako. Tačiau būsimos nuotakos tėtis supyko, į konfliktą įtraukė mamą ir bando merginą priversti apsigalvoti.

Jos teigimu, vestuvėse šeimos vyrai vis dar nėra laukiami.

Tačiau dabar ir mama pradėjo ją spausti, sakydama, kad ji perspaudžia, kad situacija nėra tokia baisi ir ragindama neleisti vienam epizodui sugadinti šeimos santykių.

Organizatorių nuotr.

Verkianti nuotaka (nuotr. Shutterstock.com)

Internautai tai laiko patyčiomis

Mergina socialiniame tinkle rašė pradėjusi abejoti savimi. Tačiau kiti „Reddit“ naudotojai ją patikino, kad ji tikrai neperspaudžia.

Vienas žmogus rašė: „Tai nepanašu į pokštus, labiau į patyčias. Kam juokinga pradurti mašinos padangas?

Ar tyčiotis iš kito žmogaus sveikatos? Man jie primena suaugusius skriaudikus.

Mes šeimoje irgi daug juokaujame ir pokštaujame, bet nieko panašaus į tokius dalykus! Pokštas turi būti nekaltas ir smagus. Visi jų pokštai kitam žmogui tikrai pakenkė“.

Kitas žmogus komentavo: „Aš irgi sergu astma. Tai nebuvo pokštas. Jie realiai tikrino, ar jis nenumirs.

Kai iš astma sergančio žmogaus vidury miško atimi jo inhaliatorių, tiesiogine to žodžio prasme bandai jį nužudyti. Jis liko vienas, todėl jei jam būtų prasidėjęs priepuolis, ką jam reikėjo daryti?

Tai nebuvo pokštas. Kas po tokių pokštų eitų toliau?

Skandinimas? Rimtai, ar įsivaizduojate, ką reiškia negalėti kvėpuoti? Jie atėmė jo inhaliatorių.

Šitie žmonės man būtų tokie pat mirę, koks galėjo būti Timas po jų pokšto“.

tv3.lt

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder