Sveikuolis Simonas Dailidė: apie namus, pirktus iš Vido Bareikio, ir dvynių auginimą, dėl kurio sulaukia piktų komentarų

(2)

Simono Dailidės, Lietuvos sveikuolių sąjungos prezidento, gyvenimo būdas ir požiūris į kasdienybę galėtų būti pavyzdžiu kiekvienam, norinčiam jaustis laimingam ne tik savo kūne, bet ir sieloje.

LNK laidoje „Bus visko“ – interviu su jaunu vyru apie tai, kaip sveikuolišką gyvenimą propaguoja ne tik juodu su žmona, į eketę lenda ir jų vaikai, sūnus bei dukra, kuriems dar nėra net dvejų metų.

Kalbėdamas apie tai, Simonas buvo atviras – dėl savo kitokio požiūrio į gyvenimą, kartu ir į vaikų auginimą, sulaukiantis įvairiausių komentarų, tarp kurių ir itin pikti pasisakymai.

„Gyvenu tokį gyvenimo būdą, kad dažnai būnu balta varna tarp pilkos masės. Negėriau alkoholio labai seniai, visiems atrodo, jei negeri, tai tu alkoholikas. Jei nevalgai mėsos – tai numirsi, nes kaip galima nevalgyt mėsos.

Tos pačios maudynės – tu maudaisi? Taigi būsi nevaisingas, tau prasidės plaučių uždegimas, prostata!“ – pasakojo Simonas.

Kalbėdamas apie savo mažamečių dvynių maudynes eketėje, Simonas atskleidė – prie ledinio vandens vaikai buvo pratinami palaipsniui. „Jiems buvo maždaug metai, kai mes tiesiog eidavom į upę ar į ežerą maudytis vasarą, po to atėjo ruduo, mes toliau maudėmės, atėjo žiema, irgi maudėmės.

Turime ir daugiau sveikuolių bendruomenės propaguojamų dalykų – leidžiam vaikams valgyti varveklius, sniegą.

Atrodo, kiek jis gali tą sniegą valgyti, tuoj visą kiemą suvalgys.

Leidžiam jiems basiems lakstyti po lauką, nebijom, kad jie baloj išsimaudys, sušlaps drabužiai.“

Simonas papasakojo ir apie savo naujus namus, kuriuos nusipirko iš Vido Bareikio, bei daiktus, kurių gyvenime esame prikaupę per daug.

„Atsikraustėm vos su keliais daiktais, sakom, permiegosim naktį.

Taip miegojom dar vieną naktį, dar vieną.

Atsiveždavom vėl kelis daiktus ir dar likdavom.

Po to žiūrim, kad mums tų daiktų visai nereikia, o butas, kuriame gyvenome prieš tai, – pilnas, visos spintelės, visi stalčiai, visur apkrauta.

Bet jei neprireikė jų tris mėnesius, tai nereikia ir dabar.

Kartais mums reikia tokio išsikraustymo arba kažkokio judesio, kad galėtumėm pamatyti, ko turėtume atsisakyti.“

Organizatorių nuotr.

 

Gemius

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder