Šykštus vyras: kurie Zodiako ženklai neleis pinigų moteriai (17)

Kiekviena moteris svajoja, kad vyras ja rūpintųsi, dovanotų dovanas, puoštų ją. Kaip jai neapsigauti ir nesusieti savo likimo su šykštuoliu? Padės astrologija.

Šykščiausių vyrų reitingas pagal astrologus

V vieta: DVYNIAI

Jie gali pasakoti, koks gražus gyvenimas lauks moters, kuri ištekės už jų. Jie žadės tolimas keliones, prabangius namus, nerūpestingą gyvenimą. Bet tie pažadai liks tik žodžiais.

Per šventes Dvyniai apsiribos kuklia gėlių puokšte ir nebrangių kvepalų flakonu. Mylimoji turės pamiršti žodžio „apsipirkinėjimas“ reikšmę.

Nuėjusi su vyru į prekybos centrą, patirs daug streso ir nusivylimų, nes jis stengsis išleisti kuo mažiau pinigų.

Dvyniai pinigus verčiau išleis sau., o ne moteriai. Jie gyvens dėl savęs ir savo poreikių.

IV vieta: VĖŽYS

Vėžio ženklo vyras stengsis nupirkti namams visa, kas yra geriausio. Bet moteriai jis nieko nesiūlys. Jeigu jam reikės spręsti dilemą: nupirkti mėsmalę ar kvepalus žmonai, tai jis tikrai pasirinks mėsmalę.

III vieta. MERGELĖ

Šio Zodiako ženklo vyras niekada nešvaistys pinigų tuščiai ir nepirks spontaniškų pirkinių.

Prieš ką nors įsigydamas, jis išstudijuos visą rinką, pasiūlą ir atsiliepimus apie prekę. Jis labiausia myli save ir lengviausiai leidžia pinigus sau.

Paprastai Mergelės ženklo vyras turi mažai draugų, nes triukšmingoms kompanijoms ir pasilinksminimams reikia išleisti nemažai pinigų.

Ruošdamasis atostogoms, jis kruopščiai ir ilgai rinksis viešbutį, susisiekimo galimybes ir pramogas.

II vieta. JAUTIS

Apie Jautį galima pasakyti, kad jis gali nusivyti žmogų į kitą miestą dėl cento. Jis veikiau pasistengs, kad moteris leistų savo pinigus jam, nei pasiryš jai ką nors nupirkti.

Todėl tarp šio Zodiako ženklo vyrų dažniausiai pasitaiko „alfonsai“.

Šeimyniniame gyvenime Jautis išskirs lėšų buitiniams poreikiams tik po to, kai žmona primins jam apie tai mažiausiai tris kartus.

Jis gyvena pagal principą – jeigu moteris nekaulija pinigų, vadinasi, jai jų nereikia. Moteris turi aiškiai suprasti, kad jos vyras užuominų nesupranta ir reikalauti pinigų griežtai ir nuosekliai.

I vieta. OŽIARAGIS

Šykščiausias iš visų yra Ožiaragis. Jis gaili pinigų ne tik kitiems, bet ir sau. Visus savo pinigus jis taupo juodai dienai.

Jis neturi aiškios idėjos, kam išleis taip sunkiai sukauptas lėšas, tiesiog taupo jas ir džiaugiasi.

Labiausiai jis kenčia nuo minties, kad kažkas leidžia jo pinigus, net jeigu tai yra jo mylima gyvenimo draugė.

Paprastai santuoka su šio Zodiako ženklo vyru nebūna laiminga dėl jo šykštumo.

Moteris būna priversta savarankiškai užsidirbti pragyvenimui, pati išlaikyti vaikus, nes iš vyro gali išpešti centą tik per didelius skandalus.

Aš davinys ir sau beveik neperku nieko nors uždirbu per mėnesį labai gerai, tačiau savo moteriai leidžiu viską pirkti ir priešingai jai perkasi ką iš nupigintu prekių prieštarauju ir sakau kad pirktų nauja bet gera😂🤣😂, jai ką nuperka man mano antroji pusė tik todėl kad savo apsipirkinejimus nuolat atidedu, tol kol mano drauge pradeda prieštarauti, savo draugei nieko negaliu, namams teikiu išvis pirmenybę, tad nenusisnekekit su tokiu horoskopu😂🤣😂, išvis kaip drystat rašyti tokias nesąmones, taip tik dar padidinant jūsų idijotisku mistinių nesamoniu😂🤣😂🤣, eikit mokytis geriau nereikės mistikos ir burtu🤣😂🤣, tarytum iš viduramžių išlindę pezat čia!
Ruslanas Jakovlevas, 2021-09-30 10:03
Vapše nesamone, kokio velnio išvis turim moterim kažka jei jos mus išduoda, joms musu neužtenka, neužtenka ka mes darom ir kiek darom, tai wtf eikit [email protected]***** su tokiais briedais
Niekas, 2021-09-29 17:03
Pirmas vyras-ožiaragis,taškėsi pinigais į visas puses,sau,man,reikia nereikia,tik ne namams.Antrasis-dvynys-namams,ratams ir man-nieko negaila,o va sau šykštus..
Nuo žmogaus priklauso.., 2021-09-29 16:25
Sidebar placeholder