Tai negali būti toleruojama: 8 mažyčiai tikrai toksiškos santuokos požymiai

Kartais nepastebime akivaizdžių ženklų, rodančių, kad santuokoje yra problemų, kurių neįmanoma išspręsti.

Leidinys "Jūsų Tango" įvardijo aštuonis mažus ženklus, rodančius, kad jūsų santuoka ne tik "negerai", bet ir toksiška.

Esate liūdnas, daug verkiate

"Iš prigimties nesu verksminga, bet per pastaruosius ketverius santuokos metus verkiau daug - važiuodama iš darbo, gulėdama lovoje ir bandydama užmigti, plaudama indus, kai vaikai buvo užsiėmę po vakarienės."

Kartais mūsų pasąmonėje esančios emocijos yra tokios stiprios, kad jos tiesiog veržiasi į mūsų "dabar", todėl jų neignoruojame.

Jūsų partneris randa trūkumų visame, ką sakote ar darote

Kartais mums atrodo, kad nieko negalime pasakyti ar padaryti teisingai, tačiau visai kas kita, kai jūsų sutuoktinis naudoja šią gudrybę. Ar jis kritikuoja daugiau nei įprastai? Ar jis tampa asmeniškas arba užsipuola jus?

Jei jaučiate, kad jums reikia atsitraukti arba kad tiesiog "nieko negalite pasakyti teisingai", tai gali būti ženklas, kad jūsų santuoka yra toksiška.

Meluojate draugams ar šeimai apie savo santykius

Mes visi viešai neskalbiame savo nešvarių skalbinių, bet jei nuolat sakote žmonėms, kad jums sekasi "gerai", nors žinote, kad viskas tik blogėja, tai gali būti problema.

Jei artimi draugai ir šeimos nariai klausia: "Ar tau viskas gerai?". - tai turi priežastį. Galite manyti, kad esate Vilis Vonka, slepiantis paslaptis apie tai, kaip iš tikrųjų jums sekasi, tačiau vargu ar visus galima apgauti.

Nėra intymumo

Prisilietimas yra toks pat pagrindinis žmogaus poreikis kaip maistas ir vanduo. Mums visiems jo reikia, kad jaustumėmės susiję, mylimi ir globojami.

Pirmųjų metų taisyklė čia negalioja. Kiekviena ištekėjusi moteris žino savo vyro intymius įpročius: kartą per savaitę, po sporto salės, du kartus per mėnesį - kas buvo "normalu", dabar nėra.

Jei jūsų sutuoktinis atsisako šio prieraišumo, atsisako atnaujinti santykius su jumis arba net sumažina jūsų prašymus dėl elementarių dalykų, tokių kaip apkabinimas ar rankos paspaudimas, tuomet, Hjustone, turime problemą.

Atsiribojote nuo draugų, šeimos ar bendravimo.

Su tuo nereikėtų susigundyti. Anksčiau kiekvieną penktadienio vakarą po darbo eidavote su draugais, o dabar turite stengtis paimti nuotolinio valdymo pultelį ir pažiūrėti kitą serialo seriją. Tai yra ženklas.

Kalbėdamas telefonu su draugais ar mama tik nusiminate, jaučiatės taip, tarsi niekas nesuprastų, ką išgyvenate, arba jūsų geriausias draugas paliko jums daugybę žinučių. Santykių toksiškumas pasireiškia labai bjauriais būdais, o vienas iš jų - depresija.

Visą laiką fantazuojate apie tai, kad paliksite savo vyrą

Nekalbu apie tas fantazijas, kai galvojate pabėgti su Channingu Tatumu ir tapti jo mergina. Ne. Kalbu apie tikrą palengvėjimą, kurį jaučiate pagalvojusi apie gyvenimą be vyro.

Jei žvelgiate į skiltį "Nuomojama" su didesniu nei menku smalsumu, jūsų protas galbūt bando jums kažką pasakyti.

Mes visi gimstame su vidine reakcija "mušk arba bėk". Kai situacija tampa nepakeliama emociškai ar fiziškai, natūrali mūsų reakcija yra bėgti nuo skausmo.

Santykiai su sutuoktiniu tapo grubūs

Jei atsitiktinis barnis dėl paliktos klozeto sėdynės virto klozeto sėdynės nuplėšimu, prikalimu prie sunkvežimio grotelių ir plakato su užrašu: "Dabar ji nuleista, padlaižūne!", vadinasi, reikalai pasisuko į blogąją pusę.

Kaip vyrai ir žmonos, visi žinome, kokie yra mūsų sutuoktinių "karštieji mygtukai" ir kaip juos paspausti. Tačiau dauguma iš mūsų jų vengia (dažniausiai), nes nenori padaryti ar pasakyti ko nors, kas sukeltų nepataisomą skausmą mylimam žmogui.

Jei šio barjero nebelieka, žodinis konfliktas paprastai greitai tampa bjaurus.

Neprisimenate, kada paskutinį kartą buvote laimingai susituokę

Kalbu apie tą jausmą, kai pažvelgusi į savo vyrą pajunti, kad viskas teisinga, kad jis vis dar yra tas vienintelis, su kuriuo tau skirta būti, ir kad viskas bus gerai.

Jei tiesiog negalite prisiminti, kada paskutinį kartą nuoširdžiai žiūrėjote į jo veidą ir tai jautėte - arba vietoj to tik jautėte norą jam smogti, - galbūt norėtumėte žengti žingsnį atgal ir nuspręsti, ar šie santykiai jums padeda, ar kenkia.

Tobulų santykių nebūna, tačiau turite suprasti, kad jei jūsų santuokoje yra dauguma šių požymių, turite įvertinti, ar santykių išsaugojimas būtų geriausias jūsų gerovei.

Gemius

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder