„Teisiškai vieniša“: Kim Kardashian socialinių tinklų paskyrose ištrynė pavardę West

Praėjus dienai po Los Andželo teisėjo pritarimo Kim Kardashian prašymui tapti „teisiškai vieniša“, garsenybė pasikeitė savo pavardę socialiniuose tinkluose, skelbia Eonline.

Kovo 2 d. vykusiame posėdyje teisėjas leido Kim legaliai susigrąžinti mergautinę pavardę, tebevykstant skyryboms su Kanye Westu.

Kitą dieną po posėdžio Kim pakoregavo savo paskyras, kad patvirtintų pokyčius.

Nors jos pavardė West buvo išbraukta iš jos tviterio ir instagramo paskyrų, ji vis dar reklamuoja savo prekės ženklą „KKW Fragrance“, ant kurio yra jos vedybiniai inicialai.

Prieš kelias dienas K. Westas šokiravo internetą paskelbęs naują animacinį vaizdo įrašą, kuriame „palaidoja“ K. Kardashian mylimąjį Pete'ą Davidsoną.

Į tai sureagavo ir pati realybės šou žvaigždė, palaikydama Pete'ą.

P. Davidsoną palaikė ir kiti žinomi žmonės bei jo draugai. „Pete'as yra vienas maloniausių, mieliausių žmonių, kuriuos pažįstu.

Tikrai dosni, švelni ir linksma dvasia, jis su visais aplinkiniais elgiasi pagarbiai“, – tviteryje rašė aktoriaus bičiulis Jamesas Gunnas.

„Kim jaučia didelį palengvėjimą po teisėjo sprendimo pakeisti jos statusą į „teisiškai vieniša“.

Ji labai laiminga ir jaučia, lyg būtų priartėjusi prie laisvo gyvenimo bei galimybės judėti toliau“, – pasakojo šaltinis.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder