Tikra moteris nesivaiko laimės! Ji apskritai nieko nesivaiko (3)

Šiuolaikinis pasaulis primeta moterims stereotipinius vaidmenis: verslininkės, blondinės, kekšės. Kiekvienas vaidmuo – tai uniforma, neturinti nieko bendro su mūsų individualybe.

Archyvų nuotr.

Tikra moteris.  Pixabay.com

Mus moko, kaip galime valdyti vyrus net be jų žinios ir sutikimo. Tačiau tikra moteris yra unikali, nepanaši į jokį šabloną. Jis trokšta savo įsikūnijimo pasaulyje su visu savo natūralumu ir grožiu.

Principas – tai ne patarimas, ne receptas, kurio reikia laikytis.

Principas – tai dėsnio, kuris egzistuoja gyvenime, atspindys, nepriklausomai nuo to, ar mes apie jį žinome. Jūs galite gyventi rezonanse su juo, tada jis veikia. Galite gyventi disonanse su juo, tada jis veiks kam kitam.

Šie principai nėra tokie paprasti, kaip gali atrodyti iš pirmo žvilgsnio.

Kiekvienas principas, jeigu įsigilinsite, gali visiškai pakeisti jūsų gyvenimą.

10 tikros moters principų

1. Ji nesivaiko laimės.

Ji apskritai nieko nesivaiko. Bėgimas paskui laimę – populiariausia ir kvailiausia sporto rūšis. Mes visi kur nors bėgame. Į šviesią ateitį, į rytojų, į kitus metus. Tikra moteris neužsiima šiuo sportu. Ji iriasi per gyvenimą, visada būdama šiandienoje.

2. Tikrovė – įdomiausias ir svarbiausias dalykas, kuris traukia jos dėmesį.

Žinoma, ji turi planų ateičiai, bet neatideda gyvenimo rytdienai. Nelaukia, kada prasidės jos dabartinis gyvenimas, kai ji pagaliau suliesės, kai atjos princas, kai susiklostys tinkamos aplinkybės. Ji gyvena dabar.

3. Būti tikra moterimi – didelė privilegija, ir ji tai supranta.

Ją jaudina faktas, kad gimė moterimi. Ji įžvelgia tame ypatingą vertę. Ji ne tik pažįsta save kaip moterį supratimo lygyje, ji jaučiasi moterimi.

Jai būti tikra moterimi – ne išbandymas, ne sunkus darbas ir ne kryžius, kurį reikia vilkti visą gyvenimą. Tai dovana ir likimo palaiminimas. Tikra moteris puoselėja savyje moteriškumą visuose lygmenyse: vidiniame (pojūčiai, jausmai, mintys), ir išoriniame (kūnas, apranga, elgesys).

4 .Ji gyvena savo tempu.

Kai gyvenate per lėtai, jūs nejaučiate, kad gyvenate. Kai gyvenate per greitai, nespėjate pajusti gyvenimo.

Kiekvienas iš mūsų turi savo egzistencijos tempą. Tikra moteris gerai žino, jaučia jį ir gyvena pagal jį. Ji pati reguliuoja savo apkrovas ir tuo pačiu nustato tempą ją supančioms aplinkybėms.

Tikra moteris gyvena taip, kad galėtų daryti, ką nori, ir neprarastų gyvenimo skonio. Jos veiksmuose svarbiausia yra ne kūno judesių skaičius per laiko vienetą, o apskaičiavimų tikslumas ir suvokimas, ką ji daro ir kodėl.

5. Ji sau yra pirmoje vietoje.

Ir tai nereiškia, kad ji – egoistė, abejinga ar ciniška. Tiesiog ji žino, kad už perdėto noro rūpintis kitais slypi baimė gyventi savo asmeninį gyvenimą. Tikrai moteriai įdomus jos gyvenimas. Ji niekada nepraranda savo asmeninės erdvės vertingumo jausmo. Tačiau ji sugeba palaikyti kitus, padėti ir dalyvauti artimųjų gyvenime.

Ji nesako „taip“, kai nori pasakyti „ne“. Ji visada klauso savęs ir pasitiki savo jausmais.

6 .Jai nereikalinga „viešosios nuomonės įskaita“.

O šią „įskaitų knygelę“ , skirtą tėvams, mokytojams, kaimynams, giminėms, draugams ir kolegoms, dar vaikystėje gauna kiekviena mergaitė. Ir „egzaminų“ laikymu ji užsiima visą savo gyvenimą.

Tikra moteris išmeta tą knygelę. Tegul kitos deda kryželius grafose: ištekėjusi–senmergė, normalu–nenormalu, vieniša–ne viena, kaip visi–ne taip kaip visi...

Tikra moteris gyvena pagal savo orientyrus, pati juos sugalvoja ir realizuoja. Ir jeigu jie nepanašūs į kitų standartus, tai jos nejaudina. Ji leidžia kitiems vertinti save, kaip nori. Ji žino, kad misija „patikti kitiems“ yra kvaila ir neįgyvendinama.

Tikra moteris dirba su savimi, bet niekada nedaro to, kad pelnytų kitų pritarimą. Ji tai daro iš meilės sau.

7 .Ji išaugo iš savo „geros mergaitės“.

„Gera mergaitė“ – tai tėvų auklėtinė. Ji turi vienintelę užduotį – patikti aplinkiniams, pelnyti palankumą.

Patikti net tada, kai savi troškimai tam prieštarauja. „Gera mergaitė“ gyvena pagal principą „aš privalau arba aš neturiu“. Ji retai klausia savęs, ko iš tikrųjų nori. Tikra moteris pasitraukė nuo savo „gerosios mergaitės“ ir pamiršo nuolatinį siekį pelnyti kitų pritarimą ir pagyrimus. Tai nereiškia, kad jai vis vien, kaip ją vertina.

Tiesiog ji niekam nieko neįrodinėja, ypač skriausdama save.

Į savo bruožus, kuriuos įprasta laikyti trūkumais, tikra moteris žiūri atlaidžiai. Ji pastebi juos, bet nedramatizuoja, neslepia jų, bet ir nedemonstruoja.

8. Ji nevaidina dramos „Koks sunkus mano gyvenimas!“

Žiūrėdami į ją nepasakytume, kad ji stengiasi išgyventi: dieną ir naktį uždirbinėja pinigus, plauna, skalbia, verda, aptarnauja vyrą ir vaikus. Niekas nepamanys, kad ji išvargo darydama remontą ar statydama namą sodyboje. Net tada, kai jos krūviai būna labai dideli, tikra moteris sugeba surasti laiko savo jėgoms atstatyti ir gerai atrodyti.

Ji nevaidins aukos, nes žino, kad aplinkybės būna sudėtingos ne savaime, o dėl jos požiūrio į jas.

9. Vienatvė jai – dovana.

Savo vienatvės periodus tikra moteris brangina ir mėgsta. Ji nesistengia įtraukti į savo gyvenimą atsitiktinių pažįstamų ar vyrų tik tam, kad neliktų viena. Būti vienai su savimi – tai gėris. Geriausias laikas atsigauti, pripildyti savo gyvenimą ramybės ir prasmės. Tikra moteris įdomi pati sau ir su malonumu naudojasi galimybe pabūti vienumoje.

10. Ji mėgsta savo amžių. Visada!

Tikra moteris gyvena savo tikrame, realiame amžiuje ir naudojasi visais jo privalumais. Ji nepasakoja sau istorijų apie tai, kad šiame amžiuje jau kažkas „per vėlu“. Ši filosofija – pateisinimas toms, kurios pasinaudoja metais, kad užmaskuotų savo baimes ir vidinius draudimus.

Tikra moteriai galima viskas bet kuriame amžiuje. O todėl ji niekada neapgailestaus, kad kažko nesuspėjo. Tai nereiškia, kad ji nesirūpina savo išvaizda ir nesistengia atrodyti gerai. Tiesiog ji nesijaunina ir nevaizduoja tokios, kokia buvo prieš dvidešimt metų. Tikra moteris žino, kad kiekviename amžiuje esama savito grožio, seksualumo ir žavesio.

Archyvų nuotr.

Moteris. Econet

Pagal Julijos Svijaš knygą „10 tikros moters principų“.

 

Raktažodžiai
Kazkaip pakvipo feninizmu, turite myleti save su visais savo kvapais ir plaukuotumu, tikra moteris nesiskuta pazastu.... 😆 🤣 😂
Tik babanas Supras banana, 2021-10-25 08:43
Pagal aprašymą tai aš 🤔. Bet apie mane sako, kad esu "atsilupėlė" 😁
Intriga, 2021-10-25 08:40
Galiu drąsiai sakyti, kad tokią žinau.
Šiaulietė , 2021-10-25 01:12
Sidebar placeholder