Tikroji Trečiadienė Adams - Lisa Loring, mirė sulaukusi 64 metų

Lisa Loring pradėjo vaidinti šį kultinį televizijos vaidmenį būdama šešerių metų.

"Netflix" serialas "Trečiadienė" tapo sertifikuotu hitu ir sugrįžta antrajam sezonui, todėl baisiausios popkultūros šeimos dukra vėl yra didelė. Deja, moteris, kuri atliko šį vaidmenį, ką tik mirė būdama 64 metų.

Lisa Loring 1960-aisiais seriale "The Addams Family" vaidino Trečiadienę Adamsų šeimynėlę, atgaivindama niūrią mažą mergaitę, apsirengusią visiškai juodai. Tai personažas, kuriuo L. Loring buvo geriausiai žinoma, nors dar daugelį metų ji vaidino epizodinius vaidmenis.

Žinia apie buvusios vaikų aktorės mirtį viešai paskelbta sausio 29 d., kai jos draugė Laurie Jacobson socialiniame tinkle "Facebook" pasidalijo pranešimu, kad Loring mirė.

Jacobson teigė, kad prieš keturias dienas Loring patyrė "didžiulį insultą", kurį sukėlė rūkymas ir aukštas kraujospūdis, ir buvo prijungta prie gyvybę palaikančių aparatų, kol šeima priėmė sprendimą ją atjungti.

"Graži, maloni, mylinti motina, Lizos palikimas pramogų pasaulyje yra didžiulis", - rašė Džeikobsonas.

"Ir palikimas jos šeimai ir draugams - daugybė humoro, prieraišumo ir meilės - ilgai gros mūsų prisiminimuose."

Per savo gyvenimą Loring buvo ištekėjusi keturis kartus ir susilaukė dviejų dukterų: Su pirmuoju vyru Farrellu Foumbergu Vanessa Foumberg ir su antruoju vyru Dougu Stevensonu Marianne Stevenson.

Patvirtindama žinią apie jos mirtį, Vanessa "The Hollywood Reporter" sakė: "Ji išėjo ramiai, o abi jos dukros Vanessa ir Marianne laikė ją už rankų". THR taip pat pažymi, kad Loring turi du anūkus - Emilianą ir Čarlzą.

Loring reguliariai dalyvaudavo suvažiavimuose, kur susitikdavo su "Adamsų šeimos" gerbėjais, dalydavo autografus ir duodavo interviu. 2017 m. ji kalbėjosi su "The Nerd Soapbox" suvažiavime "Monsterpalooza" ir dalijosi įspūdžiais apie darbą seriale:

"Tai buvo tarsi tikra šeima. Geresnių aktorių ir komandos negalėjai išsirinkti. Carolyn Jones, John Astin-Gomez ir Morticia man buvo tarsi tėvai. Jie buvo nuostabūs."

Netflix seriale "Trečiadienis", kurio premjera įvyko 2022 m., vyresnę personažo versiją vaidina 20-metė Džena Ortega. Serialo klipas, kuriame Trečiadienis šoka, tapo virusiniu, o Ortega atskleidė, kad jos judesius iš dalies įkvėpė Loring.

"Žinojau, kad yra tam tikrų dalykų, kuriuos noriu daryti, - sakė Ortega laidoje "The Tonight Show".

"Aš atidaviau duoklę Lizai Loring, pirmajai Wednesday Addams. Atlikau truputį jos atliekamo shuffle. Žinoma, jie iškirpti iš kameros, kai jį darau, bet jis ten yra. Aš žinau, kad ji yra."

Gemius

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder