„TikTok“ žvaigždė vadinama princesės Dianos reinkarnacija: neįtikėtiną panašumą pastebėjo atkartojusi šukuoseną

Platformos „TikTok“ žvaigždė vadinama princesės Dianos reinkarnacija, kai pasidalijo vaizdo įrašu, kuriame atkartojo Dianos šukuoseną, skelbia Daily Star. Britė Rose Nora Anna išgarsėjo, kai atkartojo Dianos šukuoseną iš 1981 m. žurnalo.

Vaizdo įrašuose R. N. Anna atkartoja Dianos įvaizdį su vintažiniais drabužiais ir makiažu.

Mergina dabar turi daugiau nei 518 tūkst. sekėjų, o jos vaizdo įrašas, kuriame rodo, kaip pasidaryti Dianos šukuoseną, jau sulaukė 2,6 mln. teigiamų atsiliepimų.

Karališkosios šeimos gerbėjai yra taip nustebę, kad vadina merginą Dianos „reinkarnacija“. Mergina teigė supratusi apie neįtikėtiną panašumą į princesę tada, kai nusikirpo plaukus. 

Archyvų nuotr.

Princas Charlesas ir princesė Diana po pranešimo apie sužadėtuves / SCANPIX

Kitame vaizdo įraše mergina priderino Dianos šukuoseną prie šviesių marškinėlių. „Labai pamėgau Dianos šukuoseną, tad abejoju, ar dar kada nors grįšiu prie ilgų plaukų“, – prie vaizdo įrašo rašė R. N. Anna.

R. N. Anna taip pat pasidalijo vaizdo įrašu, kuriame suvaidino Dianos simpatiją Charlesui, „galvodama, kad tuoj žengs į pasaką“.

Merginos sekėjai apstulbę dėl neįtikėtino jos panašumo į Dianą, kai kurie teigia, kad ji atrodo visiškai identiškai.

„Tu atrodai visiškai kaip ji, oho“, „Tu atrodai identiškai“, „Ji atrodo labiau kaip Diana negu pagrindinė serialo „The Crown“ aktorė, kuri vaidina princesę“, – komentavo internautai.

Gemius

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder