TOP kraštai ieškantiems įsimintinų vasaros kelionių – patiks norintiems ir paplūdimių, ir patrauklių kainų

Vasaros Lietuvoje šiek tiek trumpesnės, nei dauguma norėtume, tad išnaudoti šiltąjį sezoną verta aktyviai ir turiningai. 

Tuos, kurie atostogų vis dar nesusiplanavo ir nerimauja nebespėsiantys gauti geriausių pasiūlymų, skubame nuraminti – iki pat gegužės pabaigos vykstantis „Novaturo“ vasaros kelionių išpardavimas už patrauklesnę kainą leis pasimėgauti poilsiu daugybėje keliautojų jau pamėgtų kraštų.

Suskubkite pasinaudoti geriausiais pasiūlymais – vasaros kelionių išpardavimas įsibėgėjo

Kelionės – bene geriausias būdas atitrūkti nuo kasdienybės ir pasimėgauti atostogų malonumais.

Turistų išliaupsinta Antalija su jos išpuoselėtais kurortais, žavingoji Barselona, o gal turkų osmanų architektūros reliktais pakerintis Skopjė miestas Šiaurės Makedonijoje.

„Mūsų pasiūloje rasite nepamirštamas Graikijos salas, įspūdingus Italijos bei Ispanijos kurortus, nepakeičiamąją Turkija, keliautojų pamėgtą Juodkalniją, Tunisą, Bulgariją, Madeirą, Balį, Kiprą ir kitas šalis.

Galėsite rinktis net iš 19 poilsinių krypčių, į kurias skraidiname iš Lietuvos. O tie, kuriems patogiau skristi iš kaimyninių šalių, gali rinktis 15 krypčių iš Estijos bei 14 krypčių iš Latvijos.

Be to, iki gegužės 31 d. keliautojai gali pasinaudoti iki 200 eurų nuolaida asmeniui siūlomose poilsinėse vasaros kelionių kryptyse“, – pažymi didžiausio Baltijos šalyse kelionių organizatoriaus „Novaturas“ komunikacijos vadovė Miglė Bielinytė.

Keliaujantiems su „Novaturu“ siūlomos ir papildomos lankstumo suteikiančios naudos, tarp kurių – nemokama, vadinamoji „auksinė“, kelionės keitimo galimybė, kuri leis patogiai koreguoti kelionės datą, trukmę, viešbutį, kambario tipą, kelionės kryptį ir / ar sezoną.

Taikomos ir kitos nuolaidos poilsinėms, pažintinėms išvykoms, egzotinėms kelionėms iš Lietuvos, o norintieji patobulinti savo kelionę papildomomis paslaugomis, turės galimybę tai padaryti už mažesnę kainą.

TOP vasaros kryptys pažintinių kelionių mėgėjams

Kol vieni mėgaujasi tobulomis atostogomis gulėdami palmės pavėsyje, kiti aunasi patogius batus ir keliauja į žygius, tyrinėdami pačius gražiausius lankomos šalies kampelius. Suderinti, žinoma, galima ir abu!

Keliautojams „Novaturas“ siūlo skirtingus atostogų Graikijoje ir Italijoje variantus: tiek trumpesnius savaitgalio pabėgimus į Atėnus ar Romą, tiek ilgesnes pažintines keliones autobusu ir lėktuvu, kurių metu aplankomos įdomiausios šalių vietos. Pasirinkę ilgesnę trukmę, miestų pažinimą galėsite derinti su poilsiu prie jūros.

„Meilės miestu tituluojama Roma neabejotinai patenka tarp mūsų klientų populiariausių savaitgalio kelionių krypčių.

Šis miestas idealus ne tik pažintinėms, bet ir patyriminėms kelionėms, mat čia gausu restoranų bei jaukių kavinukių, siūlančių paskanauti visame pasaulyje išliaupsintų tikrų itališkų patiekalų.

Italijos sostinė Jums pasiūlys ne tik skanų maistą, bet ir daugybę lankytinų objektų – iš tiesų kur bepasisuksite, rasite kažką įdomaus ir įstabaus. Juk ne veltui Roma vadinama muziejumi po atviru dangumi“, – sako M. Bielinytė.

Tiems, kurie atostogų be smėlėto paplūdimio ir šiltos jūros neįsivaizduoja, tačiau vien gulinėti mėgaujantis saule neplanuoja, „Novaturo“ atstovė rekomenduoja atostogas praleisti Barselonoje.

Įsikūręs pačioje Viduržemio jūros pakrantėje, šis Ispanijos miestas savyje talpina viską, ko gali norėtis atostogų metu – ir puikius paplūdimius, ir kultūrines patirtis, narstant po grožiu persmelktas ir turtingą istoriją menančias vietas.

„Barselona apsupta jaukiais kurortiniais miesteliais su nuostabiais paplūdimiais, tad ši atostogų kryptis ideali ne tik norintiems pasižvalgyti po bene garsiausią Ispanijos miestą, bet ir tiems, kurie nori pasimėgauti kokybišku poilsiu pajūryje.

Savo keliautojams siūlome net kelis skirtingus atostogų Barselonoje variantus – trumpą savaitgalio pabėgimą besidairantiems pažintinių kelionių, dešimties dienų kelionę aplankant ir kitus Ispanijos miestus arba savaitės bei dviejų trukmės poilsinę kelionę, kurios metu pasyvų poilsį galėsite paįvairinti įdomiomis ekskursijomis po Barseloną ir jos apylinkes“, – sako M. Bielinytė.

Barselonoje įsikūrę daugiau nei 50 meno muziejų, yra daugybė žaliuojančių parkų, nesuskaičiuojama galybė naktinių klubų ir įvairiausių pramogų.

Gali visą dieną grožėtis architektūriniais stebuklais, mėgautis ilgais pasivaikščiojimais arba tingiai laiką leisti paplūdimyje – ir viskas čia puikiai dera tarpusavyje.

Norinčių pabėgti nuo rutinos savaitgaliui nenuvils ir Skopje – Šiaurės Makedonijos sostinė. Miestas, kurį skiria didžiausia Makedonijoje Vardaros upė, tarsi pasidalinęs į dvi dalis – senojoje turistai įprastai lanko žymiausius istorinius objektus ir pažindinasi su šalies kultūra, o naujojoje atranda šiuolaikinį gyvenimą su gardžiais Balkanų virtuvės tradiciniais patiekalais, jaukiais restoranais, parduotuvėlėmis bei naujai pastatytais viešbučiais.

„Balkanų pusiasalio širdyje tarp kalnų įsikūręs Skopje miestas išties turi savitą aurą – kone 2000 metų istoriją menančioje Makedonijos sostinėje persipynusi Rytų Europos ir didingosios Osmanų imperijos kultūra, tad keliaudami į šį kraštą nusiteikite savo akimis išvysti ir pajusti ryškius kultūrinius kontrastus. „Novaturo“ keliautojams siūlome 5 dienų pažintinę kelionę po Skopje arba ilgesnę, aštuonių dienų kelionę, aplankant įspūdingiausias Makedonijos vietoves“, – pasakoja M. Bielinytė.

Mėgstančių turiningai praleisti savaitgalius, laukia ir gražiausi Lenkijos miestai – Krokuva, Varšuva, Vroclavas, Gdanskas bei kiti.

„Lenkijos kryptį pažintinių kelionių ieškantys „Novaturo“ keliautojai pamilę dėl kelių priežasčių – pirmiausia, kelionė nėra tolima, todėl keliauti labai patogu, antra – siūlome išties platų galimų kelionių pasirinkimą: pažintinių kelionių metu galima aplankyti skirtingus Lenkijos miestus arba rinktis kelionių paketus, kurių metu aplankysite ne tik Lenkiją, bet ir Slovakijos kalnus, Vokietijos Hanzos miestus ar Čekiją“, – sako M. Bielinytė.

TOP vasaros kryptys ieškantiems poilsinių kelionių

Kokia populiariausia atostogų kryptis lietuvių tarpe, tikriausiai ilgai spėlioti nereikia – dėl puikių kurortų, aukšto lygio aptarnavimo ir itin plataus viešbučių pasirinkimo, Antaliją Turkijoje jau spėjo pamilti turistai iš viso pasaulio.

„Kvapą gniaužiančio gamtos grožio, puikaus klimato ir kokybiškų paslaugų derinys leidžia Turkijai pelnytai lyderiauti tarp populiariausių atostogų krypčių visame pasaulyje.

Tą matome stebėdami ir lietuvių keliavimo įpročius – nors neretas linkęs išbandyti įvairius poilsinių kelionių variantus, kuriems vien šią vasarą iš Lietuvos siūlome net 19 skirtingų krypčių, Turkija išlieka vienu dažniausių pasirinkimų“, – sako Miglė Bielinytė, kelionių organizatoriaus „Novaturas“ komunikacijos vadovė.

„Turkijos Rivjera“ vadinamas Antalijos regionas pietine Viduržemio jūros pakrante driekiasi šimtus kilometrų per visą įlankos pakrantės ruožą.

Pakrantėje yra daug plačių, švarių paplūdimių, kavinių, barų bei skirtingų pramogų, tačiau daugumą atvykti į Antalijos regioną suvilioja išskirtiniai viešbučiai – nuo penkių žvaigždučių su privačiais baseinais, puikiu maistu ir nepriekaištingu aptarnavimu iki ekonominės klasės variantų keliaujantiems su ribotu biudžetu.

Galima drąsiai sakyti, kad atostogomis šioje šalyje gali pasimėgauti kiekvienas, atsižvelgdamas į savo poreikius ir biudžetą.

Norinčius nusikelti į svajonių atostogas, dykumų oazėmis ir balto smėlio paplūdimiais vilioja Tunisas. Savo geografiniu išsidėstymu, istoriniu bei kultūriniu paveldu – tai unikali kryptis, keliautojams siūlanti labai daug už tikrai prieinamą kainą. Šiaurinei Afrikai priklausantis Tunisas dovanoja galimybę pažinti šimtmečiais skirtingų kultūrų formuotą, tačiau savito unikalumo nepraradusį kraštą.

„Pagrindinė Tuniso turizmo sostinė – Monastyras. Apie 100 tūkst. gyventojų turintis miestas gali pasiūlyti viską, ką Tunisas turi geriausio – nuo puikių viešbučių, auksinės pakrantės iki istorinio palikimo ir tradicinio paveldo. Tačiau nepriklausomai nuo to, kurį kurortą pasirinksite, neabejotinai pasimėgausite puikiomis atostogomis, nes nuo gegužės iki spalio mėnesio saulės spindulių užlieti Tuniso paplūdimiai džiugina išties vasariška, maždaug +30 °C temperatūra ir gaivinančia vandens vėsa“, – pasakoja M. Bilienytė.

Įspūdingais gamtos vaizdais, šilta jūra ir maloniai lepinančia šiluma apdovanos ir Juodkalnija – kone tobula kryptis dar nespėjusiems susiplanuoti vasaros atostogų.

„Auksinio smėlio paplūdimiai Juodkalnijoje tęsiasi maždaug 80 kilometrų, o jų – daugiau nei šimtas. Šalimais – gražūs miesteliai, turtingi istoriniu ir kultūriniu paveldu. Vaizdingu senamiesčiu, siauromis gatvelėmis, plačiais paplūdimiais bei aktyviu naktiniu gyvenimu garsėjantis Budva miestelis idealiai tiks saulėtoms atostogoms.

Tai – populiariausias tiek vietinių, tiek atvykstančių turistų pasirinkimas Juodkalnijos pakrantėje“, – pasakoja „Novaturo“ atstovė.

Tiems, kurie visų atostogų mėgaujantis kurorto teikiamais privalumais praleisti neketina, M. Bielinytė rekomenduoja bent kelias dienas skirti pažinčiai su Juodkalnija.

Smaragdinė jūra ir derlingos žemės, žydintys sodai ir įspūdingi kalnai, šniokščiantys kriokliai ir sraunios upės – atvykę į šią šalį, gamtos grožio ir didybės būsite nustebinti tikrai ne kartą.

Gemius

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder