Tragiška istorija: loterijos laimėtojų pora iššvaistė 1,8 mln. svarų sterlingų laimėjimą automobiliams, atostogoms ir roko žvaigždės svajonei

(1)

Jauna pora, kuri dabar gyvena atskirai, priėmė daugybę blogų finansinių ir verslo sprendimų, dėl kurių jų 1,8 mln. svarų sterlingų laimėjimas išgaravo vos per kelerius metus, - rašo dailystar.co.uk.

Loterijoje laimėjusi pora pradėjo kaltinti vienas kitą dėl savo nelaimių po to, kai vos per kelerius metus prarado 1,8 mln. svarų sterlingų turtą.

Roger ir Lara Griffiths 2005 m. laimėjo didžiulį Nacionalinės loterijos aukso puodą ir buvo įsitikinę, kad jiems viskas priklauso visam gyvenimui, nes netrukus po laimėjimo Jorkšyre nusipirko gražų 800 000 svarų sterlingų vertės nekilnojamąjį turtą.

Tačiau daugybė prastų finansinių sprendimų ir verslo projektų, taip pat daugybė nesėkmių sužlugdė jų laimę.

Blogos investicijos ir verslo projektai, taip pat nesėkmė lėmė, kad jų laimėtas turtas nuo pat pradžių ėjo perniek.

Dviejų vaikų mama Lara laikraščiui "MailOnline" pasakojo, kad jie su dabar jau buvusiu vyru nuo pat pradžių nesutarė, kaip išleisti pinigus.

Nors ji norėjo kruopščiai investuoti didžiąją dalį pinigų ir šiek tiek jais džiaugtis, Roger sakė, kad jie abu turėjo mesti darbą ir pinigus leisti kuo taupiau.

Tačiau net ir turėdama tokių gerų ketinimų Lara pripažįsta, kad jie per greitai išleido per daug laimėjimo, sumokėdami už penkių žvaigždučių atostogas Dubajuje, Niujorke, Maljorkoje ir Monake.
Rėmėjai

Rodžeris nusipirko 28 000 svarų sterlingų kainuojantį "Porsche" kabrioletą, o Lara prabangiu "Lexus 4x4" automobiliu vežiojo jų dukras Ruby ir Kitty į privačią 10 000 svarų sterlingų per metus kainuojančią mokyklą.

Organizatorių nuotr.

Lara prisipažįsta, kad jie išleido daugiau nei turėjo

Ji taip pat pirko papuošalus, drabužius, baldus ir dizainerių rankines, o Rogeris išleido 500 svarų sterlingų vertės kostiumų kolekcijai, taip pat šviežiai išbalintiems dantims ir botoksą veidui.

Rogeris atsisakė darbo, kad taptų namų šeimininku, valdytų jų investicijas ir imtųsi įgyvendinti savo vaikystės svajonę tapti roko žvaigžde.

Jis išleido 4 000 svarų sterlingų naujoms gitaroms ir dar 25 000 svarų sterlingų įrašams su grupe, kurių buvo parduota vos 600 kopijų, o Lara stengėsi, kad jų sunkiai besiverčiantis grožio SPA verslas būtų sėkmingas.

Ji pasakojo: "Dirbau ištisas valandas, iki 21 ar 22 val. vakaro, stengdamasi, kad SPA sėkmingai gyvuotų, tačiau jis vis labiau prarado pinigus".

"Rodžeris puikiai bendravo su vaikais, bet aš piktinausi, kad jis yra namuose, ir vis raginau jį susirasti darbą, juolab kad darbe buvau taip užsiėmusi, kad neturėjau laiko net pietų pertraukai".

Padėtis dar labiau pablogėjo 2010 m. Naujųjų metų išvakarėse, kai gaisras sunaikino jų neapdraustą turtą, kuris buvo naudojamas kaip užstatas jų pradedamam SPA verslui, ir jie septynis mėnesius turėjo mokėti už laikiną būstą.

Pasibaigus pinigams, pora galiausiai išsiskyrė, kai Lara sužinojo, kad Rodžeris prašė kitos moters telefono numerio, nors neigė, kad kada nors buvo jai neištikimas.

Nepaisant visko, Lara sako, kad nesigaili loterijos laimėjimo, tik norėtų, kad baigtis būtų buvusi kitokia.

"Mes jautėmės išsigandę. Nuolat galvoji: "Ar tai negerai? Ar mes tai prarasime? Ar tai teisingas sprendimas? Kiek laiko tai truks?", - sakė ji.

"Leiskite man pasakyti, kad laimėti loterijoje nėra viskas, kas tik gali būti.

Dauguma žmonių galiausiai atsiduria kokiu nors būdu blogesnėje padėtyje, ir niekas nejaučia užuojautos dėl to, kad laimėjote pinigus, užuot juos užsidirbę", - pridūrė ji.

Organizatorių nuotr.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder