Trokštate permainų asmeniniame gyvenime? Visada pradėkite nuo savęs

Nė viena jūsų pastanga nepraeina veltui. Viskas, ką jūs darote, absoliučiai visi veiksmai anksčiau ar vėliau duos savo vaisių. Deja, tai liečia ir blogus dalykus.

Archyvų nuotr.

Atvaizdas. www.needpix.com

Ir jeigu jūs kiekvieną dieną nors truputį laiko skirsite savo vystymuisi, jau po pusmečio tiesiog neatpažinsite savęs. Nesunkūs ir nevarginantys veiksmai greitai duos nuostabių rezultatų.

Svarbiausia, jūs patirsite malonumą iš paties proceso. Kaip išaugti ir pranokti save, nededant titaniškų pastangų?

Nuo ko verta pradėti?

1.Vystymasis

Reguliariai užsiimkite savo vystymusi: skaitykite knygas, susiraskite sau įdomų hobį, lankykitės įvairiuose renginiuose, žiūrėkite parodas.

Kai būsite užsiėmę kokia nors veikla, šiuo atveju, savo raida, tai jums nekils jokių kvailų minčių ir nebandysite ištirpti savo partneryje.

2. Meilė

Išmokite mylėti save. Mylėti taip, kad, žiūrint į veidrodį, jums patiktų jūsų atvaizdas.

O jeigu jums nepatinka tai, ką matote, užsiimkite sportu ar keiskite įvaizdį. Padarykite viską, kas įmanoma, kad iš tikrųjų jaustumėte malonumą žiūrėdami į save.

3. Lepinkite save

Įsiveskite taisyklę kartkartėmis vis palepinti save. Sudarykite sąrašą dalykų, kurie teikia jums tikrą malonumą ir leidžia pasijusti laimingiems. Kasdien leiskite sau pasimėgauti bent keliais punktais iš to sąrašo.

Pavyzdžiui, tai gali būti šilta, aromatinga vonia, įdomios knygos skaitymas ar bet kuris kitas jūsų mėgstamas užsiėmimas.

4. Mėgstamas darbas

Jeigu penkias dienas per savaitę vaikštote į darbą, kuris jus slegia, jeigu sunkiai keliatės rytais, jeigu darbas duoda tik neigiamas emocijas ir atlyginimą, tai laikas susimąstyti apie darbo vietos pakeitimą.

Pagalvokite, kuo jums labiausiai patinka užsiimti ir kaip galima būtų iš to užsidirbti.

Kai jūsų pagrindiniu pajamų šaltiniu taps mėgstamas darbas, kuris teiks jums pasitenkinimą, tai gal jis ir bus jūsų svajonių darbas?

5. Jūsų aplinka

Atidžiai apsidairykite aplinkui ir įvertinkite žmones, su kuriais jūs bendraujate beveik kasdien. Ar nėra jūsų aplinkoje žmogaus ar žmonių, su kuriais nemalonu bendrauti?

Jeigu atsakymas teigiamas, tai pasistenkite sumažinti tą bendravimą iki minimumo arba visai atsisakyti jo. Visada prisiminkite, kaip smarkiai jūsų aplinka veikia jus ir jūsų gyvenimo kokybę.

6. Palyginimai

Niekada ir jokiomis aplinkybėmis nelyginkite savęs su kitais žmonėmis, ypač su tais, kuriems sekasi kur kas geriau nei jums.

Geriau išanalizuokite šių žmonių savybes, jų poelgius bei gyvenimo principus ir pasistenkite pasimokyti iš jų ko nors, kas jums būtų naudinga.

Kaip vertinsite save, taip ir kiti vertins jus, rašo portalas „B17“. Įsidėmėkite tai!

Archyvų nuotr.

Savišvieta. Pixabay.com

Raktažodžiai
Sidebar placeholder