Trumpam išvykę nuomininkai grįžę namo iš netikėtumo nustėro – lovoje rado staigmenėlę

Viskas dėl to, kad buvome susirgę ir kelioms dienoms išvykome pas tėvus, todėl palikome butą tuščią. Apie tai informavome nuomininkus. Pamanėme, kad dėl viso pikto bus naudinga jiems žinoti, jei netyčia prakiurtų koks radiatorius ar panašiai.

Tačiau grįžę namo nieko neįtardami atsirakinom namus ir nustėrom iš netikėtumo. Namai buvo apkuisti. Akivaizdu, kad kažkas bute šeimininkavo, kol mūsų nebuvo.

Virtuvė taukuota, kažkas kepta, virta ir neišvalyta, šaldytuve palikti besimėtantys maisto likučiai, vonioje nutepliotas veidrodis, panaudotas rankšluostis.

Ne gana to, dar ir mūsų lovoje radom netikėtą staigmenėlę – pataluose palikta vyriška kojinė.

Man pyktis užvirė. Skambinu šeimininkei, pasakoju situaciją. O ji man atkerta, kad nieko nežino.

Sakau, ponia, raktus turim tik mes ir jūs, kas dar gali užeiti ir išeiti neišlaužęs durų?

Šeimininkė galiausiai prisipažino, kad turbūt bus jos anūkas užsukęs. Nes buvo atvykęs kelioms dienoms, jis irgi raktus turi. Tai jis pasinaudojo proga ir pernakvojo.

Bet argi taip galima? Jei jau nuomojam butą, mokam pinigus, tai jis nuo sutartos datos iki nustatyto termino yra mūsų?

Ar dabar kiekvieną kartą, kai išeisim į paskaitas, parduotuvę ar ilgesniam laikui išvyksim atostogauti, šeimininkė ar jos koks giminaitis sugalvos užsukti pasinaudoti dušu, tualetu ar virtuve, ar atšvęsti kokį gimtadienį?

Tokio dalyko dar nebuvo tekę girdėti. Gyventi tokiomis sąlygomis, kai šeimininkai mano turintys teisę užeiti kada užsimanę ir dar naudotis mūsų rankšluosčiais ir patalais, tikrai nenoriu! 

Už nuomą mokėdavome 280 eurų. Tai tikrai nemaži pinigai. Paprašėme, kad išskaičiuotų iš nuomos už tas dienas, kai vietoje mūsų gyveno kitas asmuo. Bet, aišku, niekas net nesiruošia mokėti.

Galbūt kažkas buvo atsidūręs panašioje situacijoje?

Ar kažką pavyko įrodyti ar tiesiog kraustytis į kitą butą ir negaišti laiko? 

Archyvų nuotr.

 Gyvenamajame rajone butą nuomojusi pora liko priblokšta, kai grįžę pravėrė namų duris.
 123rf.com asociatyvioji nuotr.

Ši subjektyvi autoriaus nuomonė nebūtinai sutampa su redakcijos

 

Sidebar placeholder