Bauda už "kontrabandinius" pusryčius iš "McDonald's

Turistas nubaustas beveik 2000 dolerių bauda už "kontrabandinius" pusryčius iš "McDonald's

Turistui, keliaujančiam lėktuvu iš Balio (Indonezija) į Australiją, kuri neseniai panaikino visus kovidų apribojimus, buvo skirta maždaug 1874 JAV dolerių bauda už tai, kad jis savo bagaže įsidėjo du "McDonald's" mėsainius. Apie tai rašo "CNN Travel".

Pranešama, kad po to, kai tarnybinis šuo aptiko gedinčio turisto nedeklaruotus "McMuffin" kiaušinių ir jautienos dešrainių mėsainius bei kumpio kruasaną, kurie paprastai būna rytiniame "McDonald's" greitojo maisto restoranų meniu, jis buvo nubaustas 2 664 Australijos dolerių bauda už bagažą. 

Atsižvelgiant į tai, kad vienas "McMuffin" mėsainis paprastai kainuoja apie 2 dolerius, o kruasanas "McDonald's" parduotuvėje - apie 1 dolerį, keliautojas už pusryčius turėjo permokėti 1 dolerį.

Jis net negalėjo valgyti, nes maistas buvo paimtas patikrinimui.

Priežastis buvo ta, kad likus kelioms dienoms iki skrydžio katastrofos Australijos vyriausybė nustatė naujas griežtas biologinio saugumo taisykles po to, kai snukio ir nagų ligos protrūkis Indonezijoje išplito į Balio salą, kuri yra populiari Australijos keliautojų kelionių kryptis.

Tuomet Australijos vyriausybė paskelbė pareiškimą, kuriame įspėjo, kad iš Indonezijos atvykstantys keliautojai bus ypač kruopščiai tikrinami oro uoste.

Jei turistas atsisako būti patikrintas arba su savimi turi draudžiamų medžiagų, valdžios institucijos grasina jam skirti baudą arba net neleisti atvykti, jei pažeidėjas yra užsienio pilietis.

Snukio ir nagų liga žmonėms yra palyginti nepavojinga, tačiau kanopiniams žinduoliams ji gali būti mirtina ir kartais baigtis mirtimi.

Liga gali būti perduodama su gyvais gyvūnais, mėsos ir pieno produktais, taip pat ant žmonių, turėjusių kontaktą su užsikrėtusiais gyvūnais, drabužių, batų ir net bagažo.

Organizatorių nuotr.

Kuriozas Šilutėje: dėl lauko tualeto kaimynui iškvietė aplinkosaugininkus, bet įkliuvo pats

Kuriozai: tituluotai gimnastei lėktuve pasiūlė vaikiškų knygelių spalvinimui

Kuriozai: mergina teisiama dėl braškių nuotraukos: tyrėjai šešis mėnesius rinko įrodymus

Kuriozai: Esė „Kaip nužudyti vyrą" autorė JAV pripažinta kalta dėl vyro nužudymo

Kuriozų Rusijoje ir toliau netrūksta: gyventojai mokomi iš samanų, kopūstų lapų ir maišelių pasidaryti sauskelnes

Gemius

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder