Ukrainos kariai tyčiojasi iš Putino, naudodami žaidimo kortas su jo ir jo bendražygių veidais

Ukrainos kariai tyčiojasi iš Rusijos prezidento Vladimiro Putino, žaisdami kortomis, ant kurių pavaizduotas jo veidas. Drąsūs kariai ant kortų kaladės atspausdino jo nuotraukas kartu su kitais "karo nusikaltėliais", taip elgdamiesi panašiai kaip JAV kovotojai prieš Saddamą Husseiną Irake, - rašo dailystar.co.uk.

Yra du kortų tiražai: viename jų pavaizduotas Putinas ir Rusijos vyriausybė, o kitame - jų aukščiausių karininkų nuotraukos.

Ukrainos ginkluotųjų pajėgų vadas Valerijus Zalužnyj, gamindamas kortas, dirbo kartu su tarptautinės žvalgybos bendruomenės "Inform Napalm" savanoriais.

Jis pareiškė: "Bendromis kariškių ir savanorių pastangomis, visų geros valios žmonių pastangomis... rasizmas neišvengiamai bus nugalėtas".

Archyvų nuotr.

Ukrainos karininkai išdalijo žaidimo kortas kariams (nuotrauka: "Facebook")

Ukrainos kariai, kurie naudodamiesi kortomis atsipalaidavimo metu žais žaidimus, galės atpažinti dominančius žmones - pavyzdžiui, rusų karį, kaltinamą nekalto 62 metų vyriškio nužudymu, kuris šią savaitę tapo pirmuoju kariu, stojusiu prieš teismą dėl karo nusikaltimų.

21 metų tanko vadas Vadimas Šišimarinas kaltinamas iš automatinio šautuvo nušovęs gatve dviračiu važiavusį beginklį civilį.

Tragiška, bet tai ne vienintelis įtariamas karo nusikaltimas - Ukrainos vyriausybės pareiškime teigiama, kad Rusijos kariškiai įvykdė daugiau nei 10 000 galimų karo nusikaltimų.

Kariai taip pat kaltinami prievartavę nekaltus ukrainiečių vaikus, o Didžiosios Britanijos ambasadorė Jungtinėse Tautose Dame Barbara Woodward sakė: "Rusija vykdo keturis iš šešių Saugumo Tarybos nustatytų sunkių pažeidimų prieš vaikus karo metu.

Archyvų nuotr.

Žaidimo kortos gali padėti sulaikyti karo nusikaltėlius (nuotrauka: "Facebook")

Gemius

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder